Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 22969

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 16-04-2012, 23:09:29
Yyyyyyy, plot :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#926 ne: 26-04-2012, 18:35:38
asgje

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#927 ne: 26-04-2012, 18:51:06
Asgje konkrete

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 28-04-2012, 19:05:55
.....per here te pare ne jeten time...kam qene ne nje kishe. :D :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 28-04-2012, 19:45:31
.....per here te pare ne jeten time...kam qene ne nje kishe. :D :)
Ne ndonje dasem apo? :D

Une interesante...we decorated the little bedroom...Hello Kitty everything. ^o) :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 29-04-2012, 17:25:26
Citim nga: ßåвʏ&мє ne 28-04-2012, 19:45:31
Ne ndonje dasem apo? :D

Une interesante...we decorated the little bedroom...Hello Kitty everything.  :D

Jo...nje dicka perkujtimore per dike. :)

Kitty?? Soooo, A Girl :engjell: :engjell:

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 30-04-2012, 13:27:07
kam ngrene gjera te ndaluara  :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 30-04-2012, 15:23:01
kam ngrene gjera te ndaluara  :P
Mos shtosh ne pesh ore... :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 30-04-2012, 16:58:51
Jo...nje dicka perkujtimore per dike. :)

Kitty?? Soooo, A Girl :engjell: :engjell:
Yes...do mbushet shpia girls.. :D :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#934 ne: 30-04-2012, 18:58:05
Plazh :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#935 ne: 02-05-2012, 10:43:20
pas kaq koheh serisht ne pune.....so stress

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 02-05-2012, 11:47:38
Erdha ktu :P!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#937 ne: 02-05-2012, 11:49:43
mireserdhe...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#938 ne: 02-05-2012, 16:11:25
Citim nga: ßåвʏ&мє ne 30-04-2012, 16:58:51
Yes...do mbushet shpia girls.. :D :engjell:

Lucky himmmm... :D

 :engjell: :engjell:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 02-05-2012, 16:11:46
...kam prere doren me nje gote. ^o) ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#940 ne: 02-05-2012, 16:53:47
lashe nje takim me tipin e shej per kafe neser

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#941 ne: 02-05-2012, 19:52:20
Takova nje forumiste ktu dhe nje nder shoqet e mia me te mira ne realitet  :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 02-05-2012, 23:48:37
Pashe Iphone 5..isha preva pak floket..dhe dola kafe me i shoqe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#943 ne: 03-05-2012, 09:19:47
interesantia do ndodhi rreth ores 12.30- 13.00 LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#944 ne: 03-05-2012, 09:39:04
do e them ne darke :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#945 ne: 03-05-2012, 09:40:00
Grenso do na bashkohesh e ti per nje kafe sot?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#946 ne: 03-05-2012, 09:40:45
jeni rehat pa mua..degjome mua :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#947 ne: 03-05-2012, 09:41:09
ok ti e di

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#948 ne: 03-05-2012, 09:44:53
Grenso do na bashkohesh e ti per nje kafe sot?
..do te ndryshoj drejtimin e jetes mishel po u takuam bashke hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#949 ne: 03-05-2012, 09:46:41
..do te ndryshoj drejtimin e jetes mishel po u takuam bashke hmmmmm:

do behesh shoqe???

Temat e fundit