Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 26813

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 03-05-2012, 14:34:57
Pas 2 oreve....do shkoj ne ekon e pare.... :engjell:

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 03-05-2012, 14:38:26
Te shkofte mbare Baby. :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 03-05-2012, 14:40:27
Faleminderit sh :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#953 ne: 03-05-2012, 14:41:12
Pas 2 oreve....do shkoj ne ekon e pare.... :engjell:

te ecte mbare...po nga e di qe e ke cupe????

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#954 ne: 03-05-2012, 14:43:54
Pas 2 oreve....do shkoj ne ekon e pare.... :engjell:
:) :)

Per here te pare ne jete? :)

C'do gje ecte mire :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 03-05-2012, 14:45:02
te ecte mbare...po nga e di qe e ke cupe????

Ndjenja mi gru.....ahhh e ndjej.

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 03-05-2012, 14:48:39
Takova ca shoqe  qe kisha kohe pa i pare.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#957 ne: 03-05-2012, 14:49:37
Ndjenja mi gru.....ahhh e ndjej.

ueeeee shqisa e gjashte???
edhe une me te dy kalamajt e kam ditur seksin e tyre qe pa i ngjizur dhe emrat ia kisha zgjedhur paraprakisht....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#958 ne: 03-05-2012, 14:50:22
ueeeee shqisa e gjashte???
edhe une me te dy kalamajt e kam ditur seksin e tyre qe pa i ngjizur dhe emrat ia kisha zgjedhur paraprakisht....
..pse nuk thua ti moj? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#959 ne: 03-05-2012, 14:51:52
cte te them mo....
per djalin e dija qe kur isha e vogel qe femijen e pare do e beja djale...dhe emrin Mishel ia kisha vendosur qe kur isha e vogel....
me gocen para se te filloja praktikat i them dikujt qe e kam ndare mendjen do e bej edhe te dytin dhe emrin do ia vendos te tille....dhe ja ku i kam qe zoti te mi rrisi me shendet e fat

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#960 ne: 03-05-2012, 14:52:37
po pse nuk hap nje biznes? :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#961 ne: 03-05-2012, 14:54:58
sepse ato jane ndjesi dhe jo detyrim apo perfitim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#962 ne: 03-05-2012, 14:55:50
ka plot me miliona femra qe duan ta dine nje gje te tille them hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#963 ne: 03-05-2012, 14:56:51
edhe??? une ndjej per vete jo per dynjane

ne fakt duhet ta zhvilloj dhe besoj me shume shqisen e gjashte....si jap rendesi por shpesh shume situata i kam parandjere

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#964 ne: 03-05-2012, 14:58:15
Babye, lepurush apo lepurushe? :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 03-05-2012, 16:10:18
Bleva 3 celulare.. :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 03-05-2012, 19:20:54
:) :)

Per here te pare ne jete? :)

C'do gje ecte mire :)

Jo Pasion, kam dhe nje vajze 7 vjece i mbush kete vit..do behem dhe me nje tjeter tashme. :engjell:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 03-05-2012, 19:21:43
Babye, lepurush apo lepurushe? :D

Lepurushe miss..ashtu sic e ndjeja :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 03-05-2012, 19:44:54
Dy princesha  :engjell:


Me te mirat te uroj!  :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#969 ne: 03-05-2012, 19:46:08
isha pjesemarese ne debat me presidentin e shtetit tone :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 03-05-2012, 19:46:54
Dy princesha  :engjell:


Me te mirat te uroj!  :)

3 thuaj...edhe une moj :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 03-05-2012, 19:48:45
hahah, ty te llogarita mbretereshe moj  ;) :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#972 ne: 03-05-2012, 23:40:07
Une e dija se kishe dy goca ti! :D

pse mi vetem per burrin te mendoj une....djalin e kam per vete .
ajo thacka do vetem te ane....mua me ka djali dashuri... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#973 ne: 03-05-2012, 23:48:10
po edhe ai qe e ka thene nga e keqja e ka thene se me siguri ska patur djale e ngushellon veten njeriu xhan

djali po sme puthi ne buze nja 30 here ne dite nuk e quan diten te kryer.....kurse ajo shkon i bensi mace babit....aman se jane sherbeti i jetes

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#974 ne: 04-05-2012, 00:10:08
kete e di zemer se jam vajze edhe vete.......

djalit i them ...me ler te ti puth buzet sa pa u zone rradha se pastaj ahhaaa...snuk mo

e di si me thote mi...une do rri beqar LOL LOL ....ata e kane e per rrace qe martohen te vegjel LOL se kane hall se nuk gjejne nuse

Temat e fundit