Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 40 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 22970

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#975 ne: 04-05-2012, 00:21:24
Ose do e mesoj qe cfaredo femre qe te shohe, direkt do e puthe ne buze LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#976 ne: 04-05-2012, 09:26:35
S'e di sa vjec e ke cunin, po tu e puth n'buze perdite, do ja nxjerresh nga qejfi gocat e tjera... :D

8 vjec eshte ylli i mamit...jo mi jo me mua puthet si mami me cunin....me gocat do kete tjeter lloj puthje mi shoqe
e sa do ti shijoj sa do thote ik o ma se ti sdi me puth LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#977 ne: 04-05-2012, 09:27:13
Ose do e mesoj qe cfaredo femre qe te shohe, direkt do e puthe ne buze LOL

jo jo se ka mesuar qe tani vetem mami pucet...buzet jane te mamit....kam bo pune bindse LOL
se na flliq ashtu

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#978 ne: 04-05-2012, 09:59:51
mora tim vella qe ne mengjes ai ne gjume duke i thene e tmerruar
Ai boti qe do merrja me karroce (pajton)per dasem e paska shitur kalin,ku do gjej une karroce tani
Cme beri
vella im-
ti ke rrjedhur me con nga gjumi per karrocen je ne terezi LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 04-05-2012, 10:47:29
Deri tani asgje interesante...

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#980 ne: 04-05-2012, 12:18:30
hengra prape dicka te ndaluar

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#981 ne: 04-05-2012, 12:38:36
plot po skam kohe ti rradhis. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#982 ne: 04-05-2012, 13:33:07
hengra prape dicka te ndaluarca jane keto qe ha ti te ndaluara eeeeee?????  hmmmmm: do te te spiunoj  :P

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#983 ne: 04-05-2012, 16:44:00
me iken dritat mrom.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#984 ne: 04-05-2012, 16:44:42
me iken dritat mrom.

nahhhhhhhhh rrilli mo??? kishit probleme me komanin apo fierzen LOL

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#985 ne: 04-05-2012, 16:45:38
Ishte merzit Kanadaja me ne pasi nuk i trajtojme mir dhe na hoqen dritat.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#986 ne: 04-05-2012, 16:46:12
dava K....kanadaje dmth

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#987 ne: 04-05-2012, 16:47:35
Neve i thame qe do te vrasim Pamela Anderson por nuk na i solle dritat dhe brenda 1 ore na erdhen.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#988 ne: 04-05-2012, 16:51:12
pse ate majne per sex simbol??? rendesi ka qe ju erdhen...te tjerat shnosh vete

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 04-05-2012, 23:11:01
Shume shume te tilla :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#990 ne: 17-02-2013, 00:39:28
I futa friken nje femijes sa nuk vdiq.....me pelqen kur zene te ikin

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#991 ne: 17-02-2013, 00:40:30
Ci bere?

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#992 ne: 17-02-2013, 00:58:52
i drejtova nje pistolete (loder/"replica")....sa interesant vraponte...."Mos, mos - te lutem, nuk te bera gje..."

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 17-02-2013, 01:08:19
U mora me oborrin tim ,çava ca dru per zjarrin se s'mi kishte bere  gati burri ,

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#994 ne: 17-02-2013, 01:09:44
U mora me oborrin tim ,çava ca dru per zjarrin se s'mi kishte bere  gati burri ,

sa vjec eshte burri?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#995 ne: 17-02-2013, 01:12:08
Lexova bote e cuditshme

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 17-02-2013, 01:18:05
Burrin e kam si shpirt ,e kam per hobi sopaten se nuk i dihet , mbaj edhe trupin ne forme

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#997 ne: 17-02-2013, 01:48:30
Lol

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#998 ne: 18-02-2013, 20:31:27
Qe kam mbi 40 ore zgjuar.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#999 ne: 18-02-2013, 23:15:53
Asgje interesante pervec faktit qe jam bo harraqe

Temat e fundit