×
Hyrja
Profili

Gocat ngacmojnë cunat , kurse cunat behen si te turpshëm :D

Gocat ngacmojnë cunat , kurse cunat behen si te turpshëm :D

· 39 · 1245

 • Postime: 4261

ne: 09-10-2011, 10:54:16
Mu kujtua kjo teme dhe e hapa thash te ju jap nje rast ketyre gocave te ngacmojn cunat edhe keto ndonjehere :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-10-2011, 14:58:25
hahahahah po pse mo keq per kete temen jemi ne, ne u themi tek cdo teme ore, ku te na vije per mbare e s'kemi turp fare LOL

 • Postime: 12234

#2 ne: 12-10-2011, 14:59:21
Une nuk behem si i turpshem por jam i turpshem  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 12-10-2011, 15:04:52
LOL po pra dhe une jam kineze LOL

 • Postime: 12234

#4 ne: 12-10-2011, 15:06:14
Sdi a je kineze po i ke taktikat e kinezve e pakapshme si Bruce Lee-ja...LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 12-10-2011, 15:08:52
hahahahah e po jam rrit me vaj ulliri e rreshkas kollaj nga duart e sulmuesit  LOL

 • Postime: 12234

#6 ne: 12-10-2011, 15:14:31
E nese sulmuesi  eshte me kthetra cfare ben?.... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 12-10-2011, 15:16:29
ska bere vaki deri me sot e ska per te bere vaki se jam ngjale Vlore une vella e ste ka rene ne pjese te njohesh nje te tille deri me sot ;)

 • Postime: 12234

#8 ne: 12-10-2011, 15:18:04
Ashtu dua dhe une dua te sfidohem.... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 12-10-2011, 15:20:30
e cdo beje ti nese nje femer te intrigon, te terheq dhe sta var????? si do e beje per vete pa he njehere?

 • Postime: 12234

#10 ne: 12-10-2011, 15:22:48
Nuk e di se sme ka bere vaki deri me sot....kush ma ka terhequr dhe ska bere vaki me  qe mos te me var.... :P


Ne fakt kujt i kam mesyer ska pas rrugedalje tjeter...deri me sot... :D

Ti si do beje nese do e intrigoje njerin e ta terheqje e ne fund t'i varje prape? :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 12-10-2011, 15:33:11
si do beja nese e intrigoja e terhiqja dhe ne fund prape sdo ia varja  ;)

 • Postime: 12234

#12 ne: 12-10-2011, 15:34:07
hahaha...He mo mire  hec ngacmo  jam vullnetar edhe ato dy pikat e para me mjaftojne  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 12-10-2011, 15:35:14
pse e ul veten kaq poshte, ti sikur kerkon me shume :D :D

ik lefter se sdua te tallem me ty, me dhimbsesh :)

 • Postime: 12234

#14 ne: 12-10-2011, 15:38:30
hahahah.. edhe nje tjeter donte tu tallte e perfundoj ne alltar...LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 12-10-2011, 15:39:09
ahahahahah ta paska futur pra LOL LOL

 • Postime: 12234

#16 ne: 12-10-2011, 15:39:50
Eeee po tash  ajo pak mua une pak asaj....LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 12-10-2011, 15:41:24
LOL LOL por ama ty ti futi kembet ne nje kepuce se :D :P

 • Postime: 12234

#18 ne: 12-10-2011, 15:46:38
Nuk vesh kepuce une jam artist i lire...LOLDo te perfundosh dhe ti aty apo  do me tejkalosh mua?  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 12-10-2011, 15:48:58
ne t'fusim tollumin mi gocani. perqeshje LOL

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 18-10-2011, 21:57:43
Se di une skam ngacmuar kend deri tani,vec ca me kane ngacmuar, jo se jam e mire por me pelqen ''ligji i kesaj natyre''

 • Postime: 4261

#21 ne: 19-10-2011, 00:45:55
Cili ligj te pelqen me shume ky keshtu apo ai i natyrshmi si gjithhere qe ka qene :D

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 26-10-2011, 19:22:40
Un skam turo hic,hajde kush do me ngacmoj? :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 27-10-2011, 00:10:18
cuno ka mundesi 1 minute se kam 2-3 ore pune :P LOL

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 27-10-2011, 23:14:36
Cili ligj te pelqen me shume ky keshtu apo ai i natyrshmi si gjithhere qe ka qene :D

Pak a sh.
Zakonisht me pelqen te kerkojne e jo te kerkoj kend :)

Temat e fundit