Gocat ngacmojnë cunat , kurse cunat behen si te turpshëm :D - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gocat ngacmojnë cunat , kurse cunat behen si te turpshëm :D

Gocat ngacmojnë cunat , kurse cunat behen si te turpshëm :D

· 39 · 1796

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

ne: 09-10-2011, 10:54:16
Mu kujtua kjo teme dhe e hapa thash te ju jap nje rast ketyre gocave te ngacmojn cunat edhe keto ndonjehere :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-10-2011, 14:58:25
hahahahah po pse mo keq per kete temen jemi ne, ne u themi tek cdo teme ore, ku te na vije per mbare e s'kemi turp fare LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2 ne: 12-10-2011, 14:59:21
Une nuk behem si i turpshem por jam i turpshem  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 12-10-2011, 15:04:52
LOL po pra dhe une jam kineze LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4 ne: 12-10-2011, 15:06:14
Sdi a je kineze po i ke taktikat e kinezve e pakapshme si Bruce Lee-ja...LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 12-10-2011, 15:08:52
hahahahah e po jam rrit me vaj ulliri e rreshkas kollaj nga duart e sulmuesit  LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#6 ne: 12-10-2011, 15:14:31
E nese sulmuesi  eshte me kthetra cfare ben?.... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 12-10-2011, 15:16:29
ska bere vaki deri me sot e ska per te bere vaki se jam ngjale Vlore une vella e ste ka rene ne pjese te njohesh nje te tille deri me sot ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8 ne: 12-10-2011, 15:18:04
Ashtu dua dhe une dua te sfidohem.... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 12-10-2011, 15:20:30
e cdo beje ti nese nje femer te intrigon, te terheq dhe sta var????? si do e beje per vete pa he njehere?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#10 ne: 12-10-2011, 15:22:48
Nuk e di se sme ka bere vaki deri me sot....kush ma ka terhequr dhe ska bere vaki me  qe mos te me var.... :P


Ne fakt kujt i kam mesyer ska pas rrugedalje tjeter...deri me sot... :D

Ti si do beje nese do e intrigoje njerin e ta terheqje e ne fund t'i varje prape? :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 12-10-2011, 15:33:11
si do beja nese e intrigoja e terhiqja dhe ne fund prape sdo ia varja  ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#12 ne: 12-10-2011, 15:34:07
hahaha...He mo mire  hec ngacmo  jam vullnetar edhe ato dy pikat e para me mjaftojne  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 12-10-2011, 15:35:14
pse e ul veten kaq poshte, ti sikur kerkon me shume :D :D

ik lefter se sdua te tallem me ty, me dhimbsesh :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#14 ne: 12-10-2011, 15:38:30
hahahah.. edhe nje tjeter donte tu tallte e perfundoj ne alltar...LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 12-10-2011, 15:39:09
ahahahahah ta paska futur pra LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#16 ne: 12-10-2011, 15:39:50
Eeee po tash  ajo pak mua une pak asaj....LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 12-10-2011, 15:41:24
LOL LOL por ama ty ti futi kembet ne nje kepuce se :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#18 ne: 12-10-2011, 15:46:38
Nuk vesh kepuce une jam artist i lire...LOLDo te perfundosh dhe ti aty apo  do me tejkalosh mua?  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 12-10-2011, 15:48:58
ne t'fusim tollumin mi gocani. perqeshje LOL

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 18-10-2011, 21:57:43
Se di une skam ngacmuar kend deri tani,vec ca me kane ngacmuar, jo se jam e mire por me pelqen ''ligji i kesaj natyre''

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#21 ne: 19-10-2011, 00:45:55
Cili ligj te pelqen me shume ky keshtu apo ai i natyrshmi si gjithhere qe ka qene :D

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 26-10-2011, 19:22:40
Un skam turo hic,hajde kush do me ngacmoj? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 27-10-2011, 00:10:18
cuno ka mundesi 1 minute se kam 2-3 ore pune :P LOL

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 27-10-2011, 23:14:36
Cili ligj te pelqen me shume ky keshtu apo ai i natyrshmi si gjithhere qe ka qene :D

Pak a sh.
Zakonisht me pelqen te kerkojne e jo te kerkoj kend :)

Temat e fundit