Gocat ngacmojnë cunat , kurse cunat behen si te turpshëm :D - 2 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gocat ngacmojnë cunat , kurse cunat behen si te turpshëm :D

Gocat ngacmojnë cunat , kurse cunat behen si te turpshëm :D

· 39 · 1797

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#25 ne: 28-10-2011, 11:06:38
Pak a sh.
Zakonisht me pelqen te kerkojne e jo te kerkoj kend :)

Oouuu :D ...mendoj qe kjo gje i pelqen secilit jo vetem ty :D

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 28-10-2011, 18:32:32
Oouuu :D ...mendoj qe kjo gje i pelqen secilit jo vetem ty :D

Mendova mos thashe ndonje filozofi te rralle :D
Kot me zbrite nga endrrat :(

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 29-10-2011, 20:07:31
Shejtania e ujkut,ato 3 oret I bejme 3 dite?:D :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 30-10-2011, 00:49:34
Shejtania e ujkut,ato 3 oret I bejme 3 dite?:D :P

i bejme pa merak ... vetem kam frike se mos 3 ditet te behen 3 muaj largqofte :P LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 31-10-2011, 20:22:39
Pse jo me shej LOL edhe 3 vite mir eshte :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 31-10-2011, 20:23:34
pse ma shkurto emrin ti eee  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 31-10-2011, 20:26:52
shejtane i perballon dot te ngacmojn 5 cuna! :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 31-10-2011, 20:33:01
pse 5.... 4 e gjys bashke me ty :P :D

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 31-10-2011, 20:34:39
Ashtu me e ke ven vet:P
Si tka lali jot sot ty? :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 31-10-2011, 20:35:53
mire lali mire... cike pa qejf me dhimbje koke :P LOL

 :perqafim

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 01-02-2020, 20:37:54
Po ku ka turp sot bre Charlie 😂

P.s nga bëhesh ti njëherë   :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 03-02-2020, 15:37:22
Akoma me trauma jemi e Pse kane kaluar kaq vite..:P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#37 ne: 20-02-2020, 17:07:48
Po ku ka turp sot bre Charlie 😂

P.s nga bëhesh ti njëherë   :D

Hahah, dhe mund ta imagjinosh sa turp me vjen kur shikoj se kush e paska hapur kete teme iher :D :D

P.S. Une ja kshu sa andej sa kendej :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#38 ne: 20-02-2020, 19:28:19
Sa u turpshme paskam qenë unë pa ngacmuar as një të vetëm 😂

Temat e fundit