Hobet tuaja! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hobet tuaja!

Hobet tuaja!

· 15 · 630

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

ne: 09-05-2013, 12:47:48
Cili eshte hobi juaj?


1- Te visheni bukur
2- Te beni foto
3- Te merrem me thashetheme ?
4- Te ngacmoj te dashurin/dashuren shoqes/shokut ?
5- Te provokoj te tjeret?
6- Te shifem ne pasqyre
7- Te rri gjithe diten ne FB
8- Te degjoj muzike
9- Te shkruaj poezi
10- Te udhetoj

etj etj  :P

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 09-05-2013, 22:35:02
Elektronika    pc     tablet      tv 

Kam bler  (dikur)  1 makin qepese  7 000 00 euro
Bej 1 foto  salvoje fute  tek makina dhe te qendis foton :-[
Kurse para pak ditesh mora samsungun e funit 55 police dhe ndizet me ze
Kaq se e teprova  :perqafimShej  po ti ?            (je e zoja e shpis)

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-05-2013, 23:22:06
ato 10 hobet e fundit qe ka cekur shej kam une :P

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 11-05-2013, 18:25:03
Cili eshte hobi juaj?


1- Te visheni bukur
2- Te beni foto
3- Te merrem me thashetheme ?
4- Te ngacmoj te dashurin/dashuren shoqes/shokut ?
5- Te provokoj te tjeret?
6- Te shifem ne pasqyre
7- Te rri gjithe diten ne FB
8- Te degjoj muzike
9- Te shkruaj poezi
10- Te udhetoj

etj etj  :P
Hobi juaj zoje? :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 11-05-2013, 20:01:43
te udhetoj te nigjoj muzike te koleksionoj celulare te ndroj makina te blej kepuce te ndroj look-un e jashtem te merrem me thashethuqe :P etj

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 11-05-2013, 22:52:57
te udhetoj te nigjoj muzike te koleksionoj celulare te ndroj makina te blej kepuce te ndroj look-un e jashtem te merrem me thashethuqe :P etj

Si pak me duken hmmmmm:

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 17-05-2013, 17:17:38
asnje me ka ikur deshira per hobe

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 23-06-2013, 14:51:35


Me pelqeu e blej  :D   :D :D

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 23-06-2013, 14:55:20
Po degjut te flitet per ufo ket ver     (shqipri)


                      un  sdi gjo  :P :P

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 23-06-2013, 20:10:03


Me pelqeu e blej  :D   :
King!

Ku mund ta gjej e une??
Si quhet ? :)

Sa gezohej teksa e shikonte :engjell: :engjell:

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 23-06-2013, 23:12:27
http://www.you49.com/Parrot-AR-Drone-2-0?gclid=CO-Oo7q89LYCFQdY3godpQ8Apg

Un do te keshilloja ta blesh me nji bateri plus     282 euro (gjith me poste) 

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#11 ne: 24-06-2013, 00:11:10
hobi im te vras miza ne ajer

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 24-06-2013, 07:34:02
Makina qepese

 • Postime: 266
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 24-06-2013, 19:48:01

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 24-06-2013, 23:48:00
E kom e kom  :P

hahaha  une kam tre..dhe nje syzator.
kam nje Flutur ..te vjeter fare..nje Singer..dhe nje Lucznik...kan mbi 60vjet..por te mbajtura mire.

Temat e fundit