Hotel "Zeriyt". - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hotel "Zeriyt".

Hotel "Zeriyt".

· 348 · 17703

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

ne: 17-11-2006, 21:21:37
Miq te forumit kur u hap restoranti zeri yt, shume prej jush donin dhe hotel  :D

Dhomat i kane te gjitha kushtet.
Ju lutem qetesi dhe befshi gjume te embel. :D

Mos kerkoni dhoma ne katin e 5-te. Jane per personelin :D
« Editimi i fundit: 27-02-2007, 11:02:55 nga Capkenja »

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1 ne: 17-11-2006, 21:23:17
sa kat  eshte hoteli ????  hmmmmm:

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-11-2006, 21:25:05
15 katesh si ai i Tiranes LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#3 ne: 17-11-2006, 21:41:53
une e  dua  ne  katin e  14 ...:D edhe  nuk dua  askush  qe te  me bezdise ....:D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#4 ne: 17-11-2006, 21:59:21
Une dua te 15-in qe kur te dal ne ballkon te mos me shkund njeri rrobat nga siper :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#5 ne: 17-11-2006, 22:01:04
as ti  mos  i  shkund mbi  mua  ...:D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#6 ne: 17-11-2006, 22:02:47
ti je nga hija une jam nga djelli :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#7 ne: 17-11-2006, 22:04:14
he  oree ...se  te  gjitha ballkonet e kan  drejtimin  nga  plazhi :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#8 ne: 17-11-2006, 22:06:33
Kur te jesh ul ne ballkon futi nje te fishellyer qe ta kuptoj qe je aty

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 17-11-2006, 22:07:08
pse mi ne hotel do me la levere me dore ti mi ...mos do te te japim edhe i govate me i kallup sapuni pesmdhet leksh ...po kjo re.....:D

une pervete dua nje dhome ne katin e pare.....nuk du me shqetsu robt..prandaj nuk dua te kem nejri posht meje :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#10 ne: 17-11-2006, 22:08:18
Kur të jesh ul ne ballkon futi një te fishellyer qe ta kuptoj qe je aty

haha...ok ..hajt  se mbase  te  kam  komshike ...nuk  do  ankohem  tek  personeli :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#11 ne: 17-11-2006, 22:13:17
haha...ok ..hajt  se mbase  te  kam  komshike ...nuk  do  ankohem  tek  personeli :D

e kisha fjalen qe kur te dalesh aty te mar nje kove uje e ta hedh kokes LOL LOL LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#12 ne: 17-11-2006, 22:15:53
psee a paske  uje  ti  atje ee...une  ktu  nuk  kam as nje  pike ...

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#13 ne: 17-11-2006, 22:17:28
e kam uje shiu ore uje qe pikon nga catia se jam kat i fundit  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#14 ne: 17-11-2006, 22:20:16
haha....duhet  te  ankohemi  tek  personeli ...qenka  Hotel me -5 yje :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#15 ne: 17-11-2006, 22:22:59
Ndoshta e kemi ne fqajin qe kemi mar katet e fundit e akoma sjan perfunduar :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 17-11-2006, 22:24:33
Sorelina te vi te ti te marr pak uje shiu , se dua t'i ujis lulet? Nuk i ujis me uje me klor  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#17 ne: 17-11-2006, 22:25:39
ne cilin  kat  je  ti  :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#18 ne: 17-11-2006, 22:26:42
Ja prit sa te bjer pak shi qe te mbush legenat LOL LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 17-11-2006, 22:26:50
S'ju tregoj sepse i kam zet mysafiret  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#20 ne: 17-11-2006, 22:29:05
nuk tham ne se  po vinim ...vetem  pytem ne  cilin  kat  je  :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#21 ne: 17-11-2006, 22:30:43
He moj ti kengaime se nga nje kaffe me amareta duam ste harxhojme shume jo :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 17-11-2006, 22:31:44
E pasi s'po vini ju tregoj pra, jam ne katin perdhes unë, te ai kopshti me i bukuri   :D ku ka limona, fiq, palma

Por kur te piqet fiqi mund te hani edhe ju nga ai  :)

Mire de se edhe ndonje kafe ju pjek ndonjehere  ;)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#23 ne: 17-11-2006, 22:35:16
po po vim .. see ato  jan prone  e  hotelit  :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 17-11-2006, 22:36:33
Jo more......prone e hotelit, prona ime a  ^o)

Temat e fundit