×
Hyrja
Profili

Hotel "Zeriyt".

Hotel "Zeriyt".

· 348 · 15272

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

ne: 17-11-2006, 21:21:37
Miq te forumit kur u hap restoranti zeri yt, shume prej jush donin dhe hotel  :D

Dhomat i kane te gjitha kushtet.
Ju lutem qetesi dhe befshi gjume te embel. :D

Mos kerkoni dhoma ne katin e 5-te. Jane per personelin :D
« Editimi i fundit: 27-02-2007, 11:02:55 nga Capkenja »

 • Postime: 4261

#1 ne: 17-11-2006, 21:23:17
sa kat  eshte hoteli ????  hmmmmm:

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-11-2006, 21:25:05
15 katesh si ai i Tiranes LOL

 • Postime: 4261

#3 ne: 17-11-2006, 21:41:53
une e  dua  ne  katin e  14 ...:D edhe  nuk dua  askush  qe te  me bezdise ....:D

 • Postime: 1580

#4 ne: 17-11-2006, 21:59:21
Une dua te 15-in qe kur te dal ne ballkon te mos me shkund njeri rrobat nga siper :D :D

 • Postime: 4261

#5 ne: 17-11-2006, 22:01:04
as ti  mos  i  shkund mbi  mua  ...:D

 • Postime: 1580

#6 ne: 17-11-2006, 22:02:47
ti je nga hija une jam nga djelli :D

 • Postime: 4261

#7 ne: 17-11-2006, 22:04:14
he  oree ...se  te  gjitha ballkonet e kan  drejtimin  nga  plazhi :D

 • Postime: 1580

#8 ne: 17-11-2006, 22:06:33
Kur te jesh ul ne ballkon futi nje te fishellyer qe ta kuptoj qe je aty

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 17-11-2006, 22:07:08
pse mi ne hotel do me la levere me dore ti mi ...mos do te te japim edhe i govate me i kallup sapuni pesmdhet leksh ...po kjo re.....:D

une pervete dua nje dhome ne katin e pare.....nuk du me shqetsu robt..prandaj nuk dua te kem nejri posht meje :D

 • Postime: 4261

#10 ne: 17-11-2006, 22:08:18
Kur të jesh ul ne ballkon futi një te fishellyer qe ta kuptoj qe je aty

haha...ok ..hajt  se mbase  te  kam  komshike ...nuk  do  ankohem  tek  personeli :D

 • Postime: 1580

#11 ne: 17-11-2006, 22:13:17
haha...ok ..hajt  se mbase  te  kam  komshike ...nuk  do  ankohem  tek  personeli :D

e kisha fjalen qe kur te dalesh aty te mar nje kove uje e ta hedh kokes LOL LOL LOL

 • Postime: 4261

#12 ne: 17-11-2006, 22:15:53
psee a paske  uje  ti  atje ee...une  ktu  nuk  kam as nje  pike ...

 • Postime: 1580

#13 ne: 17-11-2006, 22:17:28
e kam uje shiu ore uje qe pikon nga catia se jam kat i fundit  :D

 • Postime: 4261

#14 ne: 17-11-2006, 22:20:16
haha....duhet  te  ankohemi  tek  personeli ...qenka  Hotel me -5 yje :D

 • Postime: 1580

#15 ne: 17-11-2006, 22:22:59
Ndoshta e kemi ne fqajin qe kemi mar katet e fundit e akoma sjan perfunduar :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 17-11-2006, 22:24:33
Sorelina te vi te ti te marr pak uje shiu , se dua t'i ujis lulet? Nuk i ujis me uje me klor  :D

 • Postime: 4261

#17 ne: 17-11-2006, 22:25:39
ne cilin  kat  je  ti  :D

 • Postime: 1580

#18 ne: 17-11-2006, 22:26:42
Ja prit sa te bjer pak shi qe te mbush legenat LOL LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 17-11-2006, 22:26:50
S'ju tregoj sepse i kam zet mysafiret  :D

 • Postime: 4261

#20 ne: 17-11-2006, 22:29:05
nuk tham ne se  po vinim ...vetem  pytem ne  cilin  kat  je  :D

 • Postime: 1580

#21 ne: 17-11-2006, 22:30:43
He moj ti kengaime se nga nje kaffe me amareta duam ste harxhojme shume jo :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 17-11-2006, 22:31:44
E pasi s'po vini ju tregoj pra, jam ne katin perdhes unë, te ai kopshti me i bukuri   :D ku ka limona, fiq, palma

Por kur te piqet fiqi mund te hani edhe ju nga ai  :)

Mire de se edhe ndonje kafe ju pjek ndonjehere  ;)

 • Postime: 4261

#23 ne: 17-11-2006, 22:35:16
po po vim .. see ato  jan prone  e  hotelit  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 17-11-2006, 22:36:33
Jo more......prone e hotelit, prona ime a  ^o)

Temat e fundit