Hotel "Zeriyt". - 14 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hotel "Zeriyt".

Hotel "Zeriyt".

· 348 · 17702

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#325 ne: 07-12-2007, 15:11:31
e ke nga mosha ..je akoma i ri..prit dhe ca vite do zesh me rehat pastaj  :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#326 ne: 07-12-2007, 15:21:43
te njetin problem ka pasur dhe gjyshi, po ashtu dhe babai.... :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#327 ne: 07-12-2007, 17:52:08
Ore po si tja bëjmë me qeverine? Jo për gjë, por ke frikë edhe xhiro te besh me skaf, le me te trafikosh mish te bardhe. :D
ca qeverie o burri dheut ata kane skafet e tyre ne tonat nuk ngaterrohemi me ta shume.pastaj ne skafistet bejme ligjet tona . :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#328 ne: 23-03-2011, 13:24:42
Dua sonte nje dhome me nje krevat po do jemi 4 persona,une dhe 3 zockat e mia,kam per tju thene nje muahbet,dhe ju lutem mos me pengoni.... :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#329 ne: 23-03-2011, 14:27:14
Kape Willin per dore dhe nuk ju pengon asnjeri :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#330 ne: 23-03-2011, 14:31:02
Ti hec pastro ato kondoma qe i lash pertoke,ndoshta luan me to si me ballona....LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#331 ne: 23-03-2011, 14:32:27
Hahahahah kondomat ...nuk e dija qe Willi paska smundje ngjitse LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#332 ne: 23-03-2011, 14:35:23
Merre pastroji se te vyne... :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#333 ne: 23-03-2011, 14:36:16
Hahahah Lefto kujdes me Willin trajtoje mire LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#334 ne: 23-03-2011, 14:41:38
E tash merri nje nga nje fryji se  duhen per dekor... :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#335 ne: 23-03-2011, 14:43:20
Mbaj mbaj aty afer vetes se nates nuk i dihet LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#336 ne: 24-03-2011, 13:32:55
ky hoteli ka femra?.. apo vetem pedera se po shoh kete siper ketu.. hmmmmm:

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#337 ne: 19-11-2011, 11:20:12
i qenkan shtuar dhe nja dy kate hotelit....shume kerkesa paska pas keto kohet e fundit  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#338 ne: 19-11-2011, 11:39:52
Do fleme sonte ne hotel,apo te te qoj ne mal? :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#339 ne: 19-11-2011, 11:43:56
Do fleme sonte ne hotel,apo te te qoj ne mal? :D

joooooo qa mali bre...dua te shijoj dhomen e re te hotelit  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#340 ne: 19-11-2011, 11:44:50
Oooo mire mire e shijojme here  por ky krevat qenka i rrumbullaket skemi ku te kapemi...LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#341 ne: 19-11-2011, 11:46:22
Oooo mire mire e shijojme here  por ky krevat qenka i rrumbullaket skemi ku te kapemi...LOL


po ti c'do ne krevat bre...krevati s'eshte per ne  :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#342 ne: 19-11-2011, 11:47:12
Po he de thash kur te fleme gjume  :D....Se per pune  as une se preferoj  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#343 ne: 19-11-2011, 11:48:06
Po he de thash kur te fleme gjume  :D....Se per pune  as une se preferoj  :D

do flesh ti lefter???  LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#344 ne: 19-11-2011, 11:48:39
Po kismet  :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#345 ne: 27-02-2020, 20:22:13
Nuk ka rezervime. Corona ka be punën e vete 😂

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#346 ne: 28-02-2020, 08:27:57
A mundet ta marre une ne dore? Se e beje dhe kete pune lol. ja kam marre doren hahaha

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#347 ne: 28-02-2020, 09:58:24
Erdhi koha te filloje nga puna ky hoteli te kompletohet me personel te hajrit si fillim... :P

Temat e fundit