×
Hyrja
Profili

Hotel "Zeriyt".

Hotel "Zeriyt".

· 348 · 15271

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#325 ne: 07-12-2007, 15:11:31
e ke nga mosha ..je akoma i ri..prit dhe ca vite do zesh me rehat pastaj  :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#326 ne: 07-12-2007, 15:21:43
te njetin problem ka pasur dhe gjyshi, po ashtu dhe babai.... :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#327 ne: 07-12-2007, 17:52:08
Ore po si tja bëjmë me qeverine? Jo për gjë, por ke frikë edhe xhiro te besh me skaf, le me te trafikosh mish te bardhe. :D
ca qeverie o burri dheut ata kane skafet e tyre ne tonat nuk ngaterrohemi me ta shume.pastaj ne skafistet bejme ligjet tona . :D

 • Postime: 12234

#328 ne: 23-03-2011, 13:24:42
Dua sonte nje dhome me nje krevat po do jemi 4 persona,une dhe 3 zockat e mia,kam per tju thene nje muahbet,dhe ju lutem mos me pengoni.... :D

 • Postime: 4261

#329 ne: 23-03-2011, 14:27:14
Kape Willin per dore dhe nuk ju pengon asnjeri :D :D

 • Postime: 12234

#330 ne: 23-03-2011, 14:31:02
Ti hec pastro ato kondoma qe i lash pertoke,ndoshta luan me to si me ballona....LOL

 • Postime: 4261

#331 ne: 23-03-2011, 14:32:27
Hahahahah kondomat ...nuk e dija qe Willi paska smundje ngjitse LOL

 • Postime: 12234

#332 ne: 23-03-2011, 14:35:23
Merre pastroji se te vyne... :D

 • Postime: 4261

#333 ne: 23-03-2011, 14:36:16
Hahahah Lefto kujdes me Willin trajtoje mire LOL

 • Postime: 12234

#334 ne: 23-03-2011, 14:41:38
E tash merri nje nga nje fryji se  duhen per dekor... :D

 • Postime: 4261

#335 ne: 23-03-2011, 14:43:20
Mbaj mbaj aty afer vetes se nates nuk i dihet LOL

 • Postime: 2173

#336 ne: 24-03-2011, 13:32:55
ky hoteli ka femra?.. apo vetem pedera se po shoh kete siper ketu.. hmmmmm:

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#337 ne: 19-11-2011, 11:20:12
i qenkan shtuar dhe nja dy kate hotelit....shume kerkesa paska pas keto kohet e fundit  :D

 • Postime: 12234

#338 ne: 19-11-2011, 11:39:52
Do fleme sonte ne hotel,apo te te qoj ne mal? :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#339 ne: 19-11-2011, 11:43:56
Do fleme sonte ne hotel,apo te te qoj ne mal? :D

joooooo qa mali bre...dua te shijoj dhomen e re te hotelit  :D

 • Postime: 12234

#340 ne: 19-11-2011, 11:44:50
Oooo mire mire e shijojme here  por ky krevat qenka i rrumbullaket skemi ku te kapemi...LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#341 ne: 19-11-2011, 11:46:22
Oooo mire mire e shijojme here  por ky krevat qenka i rrumbullaket skemi ku te kapemi...LOL


po ti c'do ne krevat bre...krevati s'eshte per ne  :D :D

 • Postime: 12234

#342 ne: 19-11-2011, 11:47:12
Po he de thash kur te fleme gjume  :D....Se per pune  as une se preferoj  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#343 ne: 19-11-2011, 11:48:06
Po he de thash kur te fleme gjume  :D....Se per pune  as une se preferoj  :D

do flesh ti lefter???  LOL

 • Postime: 12234

#344 ne: 19-11-2011, 11:48:39
Po kismet  :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#345 ne: 27-02-2020, 20:22:13
Nuk ka rezervime. Corona ka be punën e vete 😂

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#346 ne: 28-02-2020, 08:27:57
A mundet ta marre une ne dore? Se e beje dhe kete pune lol. ja kam marre doren hahaha

 • Postime: 2173

#347 ne: 28-02-2020, 09:58:24
Erdhi koha te filloje nga puna ky hoteli te kompletohet me personel te hajrit si fillim... :P

Temat e fundit