Ideja juaj e castit - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 129673

 • Postime: 2890
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 08-10-2008, 22:32:59
ideja e sterios duket siukur eshte ne nje mjedis te paqendrueshm:D

kurse ideja ime sapo e krijuar pak minuta me pare, ka njerez rompiscatole dhe mendjeshkurterit skuptojne me gjate

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 09-10-2008, 08:38:08
Te isha akoma tek ai krevati im ohohohoh duke u shtriqur dhe duke bere nanino :D

#552 ne: 09-10-2008, 10:29:09
Stefi po pse na shtin mendjen ne gjynahe moj ....cte kemi bere...

ah te isha edhe une ne krevat dhe te kapesha fort fortttt mbas amores time si sot ne mengjes....ehhhh sa shpejt vjen mengjesi

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 09-10-2008, 10:37:01
ta beja pushim mos isha ne zyre..........

#554 ne: 09-10-2008, 10:50:51
Ueeeeee a thua do na behet e bukur motra moj?????

Mos harro fotot hahaha


Ideja ime eshte te perqendrohesha nje cike ne pune...dhe te isha paksa produktive sot se e shoh i vura dermen me duket...pfff

#555 ne: 09-10-2008, 10:59:58
perkthyese punon ti mi????? LOL

Ideja ime tani eshte te shkoj te shkarkoj ngarkesen ne Toilet LOL LOL LOL

#556 ne: 09-10-2008, 11:06:56
ma thane oralen ti LOL LOL LOLune skam me ide se edhe ato qe kisha i konsumova

#557 ne: 09-10-2008, 11:09:08
Epo c'ti bej ...fiq me japin fiq haj une....LOL LOL

#558 ne: 09-10-2008, 11:35:59
jane te ftohte ata mi....ahahahahha


po kot ske shku ti aty edukoji...ngrohi si ambjentaliste si je...LOL LOL

#559 ne: 09-10-2008, 18:42:47
te organizoj nje pyjamas party

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 09-10-2008, 20:49:23
pak kohe...

#561 ne: 10-10-2008, 08:28:39
Ideja ime....Te kthehesha vetem pak caste mbrapsht e me pas cdo gje te behej shkrumb e hi...por pak caste te mi falje....

 • Postime: 236

#562 ne: 10-10-2008, 22:09:49

nuk e dua kete mbremje vjeshte :(

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 11-10-2008, 10:33:42
TI BEJA JE SURPRIZE NJE MIKES TIME TE FUTESHA NE DHOMEN E SAJ DHE TA BEFASOJA,POR NUK E PARAMENDOJ SI DO TE JETE REAGIMI hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 12-10-2008, 21:18:08
sa te vegjel dukemi ne kete bote te madhe...

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 13-10-2008, 20:38:25
te bej nje dush me uje te nxehte. :)

 • Postime: 12234

#566 ne: 13-10-2008, 23:56:17
Te bej hara kiri. :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#567 ne: 14-10-2008, 01:08:02
prit mer veremli se nuk ka ardhe akoma e merkura ...per te merkurkure bohet hara kiri ....:D

#568 ne: 14-10-2008, 08:48:53
Te mos jete kjo dite si e djeshmja....uffffff ffffffff

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#569 ne: 14-10-2008, 10:18:24

   Ta thithi kete gjuhe ne avatarin t`uaj.

#570 ne: 14-10-2008, 10:46:07
Ideja e castit....Hektor larg gojen nga une se te piu e zeza

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#571 ne: 14-10-2008, 10:56:00

   Obobo, sot nese iu bene mire, ta kthejne me te keq.Une nuk mendova keq as per ty e as per veten time.

#572 ne: 14-10-2008, 11:01:15
Rrofsh po ka kush mendon mire per mua...mos e lodh veten...... ^o)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 14-10-2008, 11:06:10
... te pija kafe e cigare me Mishelin te Sheratoni....

#574 ne: 14-10-2008, 11:10:54
kam pune mi kam pune...pse me shtjen ne tentacion..... :(

Temat e fundit