Ideja juaj e castit - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 129737

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 18-10-2008, 14:03:40
Rruge pa emër..rrugë e pashkelur
nuk shihet fillim...nuk shihet as fund..
e qete...e ndrydhur..e zhurmshme ne heshtje..
e mbushur me gjethet qe vjeshta i shkund..

Është një rrugë..rrugë pa emër...

 • Postime: 12234

#601 ne: 19-10-2008, 20:00:08
Te beja nje gjire neper dhomen e Dremkes. :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 19-10-2008, 21:26:43
Të bëja një gjire nëpër dhomen e Dremkes. :D :D

merr ndonje cakmak me vete se qenka djeg llamba..LOL

 • Postime: 12234

#603 ne: 19-10-2008, 21:41:19
Hajt se e kam baterine me vete une. :D

#604 ne: 20-10-2008, 17:57:48
Seks

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 20-10-2008, 18:20:51
si nje i sapo kthyer nga puna.. pushim

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#606 ne: 20-10-2008, 21:37:30
Seks

nuk eshte ide oj shpirt LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 20-10-2008, 22:05:04
Seks
  Nuk eshte ide e keqe. :P

#608 ne: 21-10-2008, 14:41:11
  Nuk është ide e keqe. :P

Eshte ideja me hyjnore e rruzullit...ne se korrespondon me zemren...

#609 ne: 22-10-2008, 09:26:34
Drejtesi

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 22-10-2008, 11:00:26
zemergjersi :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 22-10-2008, 19:26:21
perjashta te isha..

#612 ne: 23-10-2008, 09:44:18
thellesi dhe sinqeritet ne buzeqeshje

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 23-10-2008, 16:22:49
Ti fusja nje shpulle njeres ketu ne forum hmmmmm:

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 23-10-2008, 16:24:32
...Sa kot je..

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 23-10-2008, 16:27:53
thanx baby :perqafim

#616 ne: 24-10-2008, 09:42:01
Frike nga vetvetja

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 24-10-2008, 10:48:04
..ky shiu..me prishi diten ^o)..


hallo Emiraa :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 24-10-2008, 11:05:36
te pi nje kafe me dreamm

#619 ne: 24-10-2008, 17:54:39
..ky shiu..me prishi ditën ^o)..


hallo Emiraa :)

hi zemer!!

 • Postime: 12234

#620 ne: 24-10-2008, 19:18:58
Ta ushtroja profesionin. :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#621 ne: 24-10-2008, 20:23:04
 hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 25-10-2008, 10:29:39

#623 ne: 25-10-2008, 20:14:44
Te jem mendimi i vetem i dikujt

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 25-10-2008, 20:19:50
mbase je

une dhe masha bashke kete fundjave :)

Temat e fundit