Ideja juaj e castit - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 136043

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#625 ne: 25-10-2008, 20:20:34
hmmmmm:

Mos shiko ashtu se jam plus i certifikuar. :D

#626 ne: 25-10-2008, 20:22:22

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 25-10-2008, 21:04:38
te pija nje kafe me Emiren te bisedonim per hallet e jetes :)

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#628 ne: 26-10-2008, 02:19:17
pizhame, krevat, sy te mbyllur, asgje tjeter LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#629 ne: 26-10-2008, 02:21:22
Te beja te njejten  ne vendin e njejte. :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#630 ne: 26-10-2008, 02:23:16
pizhame, krevat, sy te mbyllur, asgjë tjetër LOL

 :lule meri keto masanej thuaj asgje tjeter

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 26-10-2008, 02:24:20
Ti kthej shpinen dikujt..

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#632 ne: 26-10-2008, 02:27:02
Ide e mire. :D


Te beja magji neper lagje. :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 26-10-2008, 02:27:39
Ti kthej shpinen dikujt..

charli ec ketu se tybe ta kthej shpinen :D

#634 ne: 26-10-2008, 20:35:56
te pija një kafe me Emiren te bisedonim për hallet e jetës :)

apo s´ke halle ti re...ti e ke dyst...rron per qejf...jo me fal...per makina  :D

#635 ne: 26-10-2008, 20:36:57
dashuri

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 26-10-2008, 22:20:08
apo s´ke halle ti re...ti e ke dyst...rron për qejf...jo me fal...për makina  :D
te pime nje kafe me EMIREN dhe te flasim per tipet e makinave :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 26-10-2008, 22:28:21
Seks..

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 26-10-2008, 23:00:52
Seks..

na merzitet me kete ide LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 26-10-2008, 23:37:55
paskam harruar te ha darken LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 26-10-2008, 23:41:17
si nuk keni ide tjeter perveq me hanger LOL

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 26-10-2008, 23:44:39
Te marr nje banane ta ha :LOL  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 26-10-2008, 23:44:56
si nuk keni ide tjetër përveç me hanger LOL


per ca ngrenie e kishe llafin ti :D


momentalisht po ha buke me djathe te bardhe dhe me ullinj :)
bujrem :)( kjo ishte darka ime :D)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#643 ne: 26-10-2008, 23:48:44
hahahhahah..spaska faj Corri se po i mbani mendt vec ne haje. :D


Ti Dreamke prape mire shihe ate Babyn vec per banane mendon. :D


Une kam  ide tjera ama s'tregoj. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 26-10-2008, 23:50:28


Unë kam  ide tjera ama s'tregoj. :D


paske ndryshuar me duket....LOL :P

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#645 ne: 26-10-2008, 23:51:03

për ca ngrenie e kishe llafin ti :D


momentalisht po ha buke me djathe te bardhe dhe me ullinj :)
bujrem :)( kjo ishte darka ime :D)

jo jam me ramazan flm,edhe pa pas mish une nuk  ulem ne sofer

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 26-10-2008, 23:52:01
Babyy tash ka ide tjeter.. :D...tja vjedh Leftos avatarin :LOL :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 26-10-2008, 23:52:56
,edhe pa pas mish unë nuk  ulem ne sofer


epo sje kot machor ti :P
kesaj i thone te te kthejnë ftesen mbrapsht LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#648 ne: 26-10-2008, 23:55:18

paske ndryshuar me duket....LOL :P
hahahha.....Krejt ndryshoje ama une smuj... :P...Kam ide kam ide ama po e pres mesnaten se na murri ne qafe kjo nderrimi ores. :D


Baby ti hajde jo vetem avatarin po edhe Lefton vjedhe po deshe(ama kujdes se po te kapi nusja te ben cope cope  :D)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 26-10-2008, 23:56:07
...Te bej nje duel me nusen e Leftos :LOL :D

Temat e fundit