Ideja juaj e castit - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 153251

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 26-10-2008, 23:56:57

epo sje kot machor ti :P
kësaj i thonë te te kthejnë ftesen mbrapsht LOL LOL


ishte ide apo  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#651 ne: 26-10-2008, 23:59:31
...Të bëj një duel me nusen e Leftos :LOL :D
Mooooooooooossss....aman se me merr ne qafe,sdu me mbet pa ty. :D LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 27-10-2008, 00:01:01
:LOL ...mire e ke kot nuk po them une..jo ndryshoj ideja se gjynah nusja :LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#653 ne: 27-10-2008, 00:04:02
hahahha...Valla 2 here kampione ne kick boks eshte...tjetren ti mendoje. :D


Edhe mos ndrysho idera se me pelqej ajo e jotja me terhjekin keto gara per mu. :D LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 27-10-2008, 00:55:48

ishte ide apo  :D


ide e sheqerosur :P :P


gjume vallaj ..ideja ime....dopio :D :P

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 27-10-2008, 01:01:00
Ideja juaj e castit  tybe mu kane perzi telat LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 27-10-2008, 14:40:03
Ideja juaj e castit  tybe mu kanë perzi telat LOL

epo kur perdor kabllo teper se duhet..edhe perzihen..LOLideja ime..hmmm...te hekuros nje mal me rroba :D..ca qefii :@ :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 27-10-2008, 15:24:34

  Te nisem per ne shtepi me heret sot...kame frike!

#658 ne: 27-10-2008, 20:11:20
Te hap sherr me disa

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#659 ne: 27-10-2008, 20:34:43
Te  beja gili vili. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 28-10-2008, 20:43:50
paskan ngaterru rrugen Trouble dhe chori sonte me duket...LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 28-10-2008, 22:07:12
dream ti ke ngateru temen me trouble LOL,,kuuuu ama  hiq bre hiq skishe ide :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 28-10-2008, 22:30:23
dream ti ke ngateru temën me trouble LOL,,kuuuu ama  hiq bre hiq skishe ide


 hmmmmm: hmmmmm:


ideja ime e mom eshte...te isha ne skoci momentalisht me shoqerine time... ^o) ^o)

#663 ne: 04-11-2008, 17:25:19
Sherr

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 04-11-2008, 20:03:49
do bejme sherr tashi e kemi ndare mendjen hmmmmm:

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 04-11-2008, 21:58:39
Ideja juaj e castit,, hmmmmm:  ku more keni pa ju ide pa leke LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#666 ne: 04-11-2008, 22:56:25
Hajt se sja ke idene ti... :D


Ideja ime te kishte qene Charlie ketu dikund te luaja me to k.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 04-11-2008, 22:57:56
te haja dike..si shtrige qe jam..LOL LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 04-11-2008, 23:03:47
e keni pas naten e shtrigave para disa dite,,pse nuk erdhe LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 04-11-2008, 23:06:32
e keni pas naten e shtrigave para disa ditë,,pse nuk erdhe LOL

..vazhdon te jete dhe ca dite..kshu qe..Look over ur shoulderLOL

Hi u 2 :)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 04-11-2008, 23:12:22
e kemi nje ide une dhe dream ,,po leftoja pengese per realizim LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 04-11-2008, 23:14:48
e paske rimuar eee..:D

ideja ime....ku qenkan njerezia sonte..:D

#672 ne: 05-11-2008, 10:07:11
Perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 05-11-2008, 11:02:52
ideja ime... ^o)..e mom...

Hija e shpirtit tim
e mbetur peng..ngadale humbet...

malli pa sy
ecen duke u mbajtur mureve te harreses..

minutat
bastardojne njera-tjetren deri ne pluhur..

e ditet
humbasin ngjyren kaq pretenduese...
 

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#674 ne: 05-11-2008, 11:09:55
te zihem me dike....

t'ja perplas ne fytyre gjithcka

sepse me ka lenduar shume

Temat e fundit