Ideja juaj e castit - 270 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 129728

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#6725 ne: 25-05-2012, 21:57:23
“I keep thinking about this river somewhere, with the water moving really fast. And these two people in the water, trying to hold onto each other, holding on as hard as they can, but in the end it’s just too much. The current’s too strong. They’ve got to let go, drift apart.”

 ^o) ^o)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6726 ne: 02-06-2012, 15:51:05

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6727 ne: 02-06-2012, 15:51:11

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#6728 ne: 05-06-2012, 15:11:25
Disa njerez vijne ne jeten tone,si nje ere e ngrohte pranverore.
Te dhurojne nje buzeqeshje pa ditur qe e kane bere ,
e lene gjurmen e tyre ne shpirtin tone vetem sepse na degjuan.
Nuk i perkasin jetes tone dhe kurre nuk do i perkasin
e prape na kane ndricuar,dhurojne nje emocion qe nuk eshte dashuri
Disa njerez hyjne ne jeten tone,si nje ere e ngrohte pranverore
duke na ngrohur zemren me miqesine e tyre,me pranine e tyre te rastesishme.
Na ndihmojne pa e ditur qe e kane bere gjurmet e tyre kane lene,
te panjohur perfekt ,por njerez te medhenj.
Ndonjehere ndihma e nje panjohur vlen me shume se sa nje dashuri e madhe,
sepse asgje s'te kerkon e shume te ka dhene ,e asgje si detyrohesh pervec se ti thuash
'' Faleminderit qe ti ishe''


 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6729 ne: 05-06-2012, 18:08:12
Disa njerez vijne ne jeten tone,si nje ere e ngrohte pranverore.
Te dhurojne nje buzeqeshje pa ditur qe e kane bere ,
e lene gjurmen e tyre ne shpirtin tone vetem sepse na degjuan.
Nuk i perkasin jetes tone dhe kurre nuk do i perkasin
e prape na kane ndricuar,dhurojne nje emocion qe nuk eshte dashuri
Disa njerez hyjne ne jeten tone,si nje ere e ngrohte pranverore
duke na ngrohur zemren me miqesine e tyre,me pranine e tyre te rastesishme.
Na ndihmojne pa e ditur qe e kane bere gjurmet e tyre kane lene,
te panjohur perfekt ,por njerez te medhenj.
Ndonjehere ndihma e nje panjohur vlen me shume se sa nje dashuri e madhe,
sepse asgje s'te kerkon e shume te ka dhene ,e asgje si detyrohesh pervec se ti thuash
'' Faleminderit qe ti ishe''
True  :engjell:

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#6731 ne: 05-06-2012, 21:38:06

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#6732 ne: 07-06-2012, 09:26:32

 • Postime: 12743

#6733 ne: 07-06-2012, 10:22:45
ide leshi

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6734 ne: 07-06-2012, 13:47:32
...te dal te marr pak ajer e te pastroj koken njecike nga ca turbullira..

 • Postime: 12743

#6735 ne: 07-06-2012, 14:12:16
te kthehem pas ne kohe...te ndryshoja ca gjera

 • Postime: 2173

#6736 ne: 07-06-2012, 14:40:25
mos i jep shume butonit te kthimit se po kthehesh me shume sesa duhet ne kohe e  kam fjalen dhe nuk dihet ku perfundon :D

 • Postime: 12743

#6737 ne: 07-06-2012, 14:41:37
mos i jep shume butonit te kthimit se po kthehesh me shume sesa duhet ne kohe e  kam fjalen dhe nuk dihet ku perfundon :D
shume shume sdo te njihja ty ne forum...asgje tjeter sdo humbisja

 • Postime: 2173

#6738 ne: 07-06-2012, 14:46:23
kjo do ishte e keqja me e vogel :P

 • Postime: 12743

#6739 ne: 07-06-2012, 14:50:53
kjo do ishte e keqja me e vogel :P


 hmmmmm: hmmmmm:  qeke ne qejf sot...he se me duhet nje tabele qitje...vazhdo vazhdo

 • Postime: 2173

#6740 ne: 07-06-2012, 15:18:45
jo mishel gabohesh..dukem por nuk jam :P

 • Postime: 12743

#6741 ne: 07-06-2012, 15:19:16
ok ika

 • Postime: 12743

#6742 ne: 07-06-2012, 15:20:00
Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna

mos ki frike se nuk di te gjuaj kshu....shume shume helm miu me pikatore

 • Postime: 2173

#6743 ne: 07-06-2012, 15:21:23
mire e dashur je e lire jo vetem te ikesh por te fluturosh :perqafim

 • Postime: 12743

#6744 ne: 07-06-2012, 15:26:52
avash avash ti...me keto fluturime


ideja ime

Rihanna - Where Have You Been

 • Postime: 2173

#6745 ne: 07-06-2012, 15:28:16
www.u trasha .com :P

 • Postime: 12743

#6746 ne: 07-06-2012, 15:28:49

 • Postime: 2173

#6747 ne: 07-06-2012, 15:29:45
 :perqafim

 • Postime: 12743

#6748 ne: 07-06-2012, 15:30:11
 :P

 • Postime: 75
 • Gjinia: Femer

#6749 ne: 07-06-2012, 17:13:34
Shqiptaret nuuk e duan njeri tjetrin e atehere pretendojne ti doje bota.

Temat e fundit