Ideja juaj e castit - 272 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 129676

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6775 ne: 14-06-2012, 16:11:38
Do me zhdukesh tani se si morr mje bo LOL LOL

 • Postime: 12234

#6776 ne: 14-06-2012, 16:13:07
Ncuk  :D

 • Postime: 12743

#6777 ne: 14-06-2012, 16:28:48
Do me zhdukesh tani se si morr mje bo LOL LOL

Mos ik , mos me ler , prit dhe pak se ka urbane te tjere

 • Postime: 1281

#6778 ne: 14-06-2012, 19:40:14
Serish me duhet te dal,edhe pse s'dua te dal :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6779 ne: 14-06-2012, 20:02:11
Te pushoj pak!!

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6780 ne: 15-06-2012, 20:45:57
te hidhem mbi libra....

 • Postime: 1281

#6781 ne: 15-06-2012, 23:32:13
te hidhem mbi libra....

Keshilla nr 1 per meshkujt :D

Shoqerohu me nje vajze qe rri mbi libra!
Me nje vajze qe shpenzon me shume  se shume ne bibloteke,se sa per garderopen e saj :) :) :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6782 ne: 16-06-2012, 00:13:17
Gjume  :engjell:

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#6783 ne: 16-06-2012, 00:16:54
Gjume  :engjell:

Ta mbeshtes mendimin  100%  :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6784 ne: 16-06-2012, 00:20:39
Ta mbeshtes mendimin  100%  :)

Hajde pra, vrap te krevati  :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#6785 ne: 16-06-2012, 00:22:21
Hajde pra, vrap te krevati  :P

po po  menjehre  :P 


Naten    :puth

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6786 ne: 16-06-2012, 00:24:13
Naten shok   perq

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6787 ne: 16-06-2012, 01:13:05

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6788 ne: 16-06-2012, 14:05:14
Keshilla nr 1 per meshkujt :D

Shoqerohu me nje vajze qe rri mbi libra!
Me nje vajze qe shpenzon me shume  se shume ne bibloteke,se sa per garderopen e saj :) :) :)
hahahha
per veten e kishe ket keshillen ore..?? :P

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#6789 ne: 16-06-2012, 14:08:51
Cka te boj per dreke ?!! hmmmmm:

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6790 ne: 16-06-2012, 14:25:35
Tee ja nisi te lexoj dic gjate veres :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#6791 ne: 16-06-2012, 15:11:07
te isha ne durres....

 • Postime: 12743

#6792 ne: 18-06-2012, 15:10:31
........To feel your body next to mine...........

 • Postime: 1281

#6793 ne: 19-06-2012, 10:01:24
TE iki apo jo te dallget???

 • Postime: 12743

#6794 ne: 19-06-2012, 10:02:44
te me vinte shej per nje kafe se e kam teper por teper te nevojshme

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6795 ne: 19-06-2012, 10:03:01

 • Postime: 12743

#6796 ne: 19-06-2012, 10:05:42
une do zgjidhja ate te fundit.....leave the pieces on the floor and move the fuck on!!!!!

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer

#6797 ne: 19-06-2012, 17:36:01

 • Postime: 12743

#6798 ne: 20-06-2012, 00:33:20
 tju them naten

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6799 ne: 20-06-2012, 00:35:55
zhurme ketu  :D

Temat e fundit