Ideja juaj e castit - 274 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 129827

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6825 ne: 30-06-2012, 14:55:04

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6826 ne: 30-06-2012, 20:13:16
Jeta nuk një çertifikatë garancie, jeta është një përzierje emocionesh, momentesh të përbashkëta gezimi, merzitjeje, varet nga ne se çfarë muzike zgjedhim për të luajtur, varet nga ne se çfarë shpirti rizgjohet me ne çdo mëngjes ...
dhe sa guxim kemi për të jetuar, për të përballuar çdo ditë përsëri
Kur kemi një zemër mirënjohëse, ne vlerësojmë çdo takim,
çdo person që përshkon një pjesë rruge me ne, pa pyetur pse dhe sa kohë 
mjafton të jetojmë plotësisht çdo gjë, duke hapur derën e zemrës sonë.
Vetëm atëherë do të shijojmë këtë udhëtim të mrekullueshëm me lumturi të madhe.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6827 ne: 30-06-2012, 20:37:10
Once upon a time on the same side
Once upon a time on the same side in the same game
And why'd you have to go...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6828 ne: 01-07-2012, 15:06:52

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6829 ne: 01-07-2012, 21:35:22
Vamos Espana. :D :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#6830 ne: 02-07-2012, 00:18:47
Te fle pak gjume  gjum:

 • Postime: 12743

#6831 ne: 02-07-2012, 09:12:59
Kam nje ide...qe cdo dite e me shume me perforcohet......

Kam filluar te mos kem me frike nga fenomenet jetesore...apo natyrore

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6832 ne: 02-07-2012, 09:50:06
.....ti mblidhem kesaj dite...e kesaj jave.

 • Postime: 12743

#6833 ne: 02-07-2012, 10:14:01

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#6834 ne: 02-07-2012, 10:40:51
Permbi kal e neper mal :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#6835 ne: 02-07-2012, 10:49:57
Te bohem tape me konjak  :D

 • Postime: 12743

#6836 ne: 02-07-2012, 11:15:41
Hudhi ponc dhe i kokerr valium dhe bohesh dru per i jave

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#6837 ne: 02-07-2012, 16:57:43
 Kurrë nuk kam qenë i/e lumtur, por jam duke pritur që të jem.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6838 ne: 02-07-2012, 17:07:24
Dush me uje akull.......    :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#6839 ne: 03-07-2012, 10:52:26
cart drive :D

 • Postime: 12743

#6840 ne: 03-07-2012, 13:24:50
qetesia dhe liria prioritet

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#6841 ne: 03-07-2012, 13:47:11
Nje luhatese mes dy lisesh....

 • Postime: 12743

#6842 ne: 03-07-2012, 13:48:45
gjume

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#6843 ne: 03-07-2012, 13:51:27
gjume te embel ;)


Sleepsong with lyrics

 • Postime: 12743

#6844 ne: 03-07-2012, 13:54:31
Aerosmith - Cryin'

kjo :D

 • Postime: 12743

#6845 ne: 03-07-2012, 13:55:41
gjume te embel ;)


Sleepsong with lyrics

gjumi eshte per te vdekurit..une jam e GJALLE  :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#6846 ne: 03-07-2012, 13:58:55
No comment ,,,kenge e forte  :D

 • Postime: 12743

#6847 ne: 03-07-2012, 13:59:19
ose edhe kshu....

Aerosmith - Crazy

LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#6848 ne: 03-07-2012, 14:00:25

 • Postime: 12743

#6849 ne: 03-07-2012, 14:01:44

Temat e fundit