×
Hyrja
Profili

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 125907

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6900 ne: 30-07-2012, 22:39:19
ideja ime
Te Dua.......as une ty

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6901 ne: 07-08-2012, 15:08:44
te bej nje muhabet me kete siper balleperballe e sy me sy

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6902 ne: 07-08-2012, 15:18:06
e cdo i thuash?

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6903 ne: 07-08-2012, 15:19:24
shume gjera ,nga shume fusha..etj... :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6904 ne: 07-08-2012, 15:20:51
do i rrokaniske koken me llafe

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6905 ne: 07-08-2012, 15:22:24
do e kenaqja dhe aspak nuk do e merzisja..do e mbante mend per nje kohe shume te gjate ate takim e kam fjalen.. :engjell:

 • Postime: 219
 • Gjinia: Femer
cafuné
#6906 ne: 07-08-2012, 15:23:49

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6907 ne: 07-08-2012, 15:24:10
LOL LOL LOL

me siguri do e mbante mend gjate ....si diten me te lodhur te jetes se saj LOL

dhe do i thoshte vetes....Tyce c'tu desh harxhove minuta te cmuara me Grensin LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6908 ne: 07-08-2012, 15:25:03
takimin e pare ta kerkoj une..se te tjerat jam i sigurte qe do i kerkosh ti pastaj :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6909 ne: 07-08-2012, 15:26:29
LOL LOL LOL


me siguri me siguri.....dhe une qe te lutem O grens hajde me tako aman derman LOL

mire qe shkova ne banje dhe u pshurra se rrezik do e kisha bo ne breke nga te qeshmet

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6910 ne: 07-08-2012, 15:28:29
te kam thene mos mbaj mbathje se nuk jane praktike ne shume raste e kam fjalen :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6911 ne: 07-08-2012, 15:28:58
kush foli per breke?

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6912 ne: 07-08-2012, 15:30:34
me duket se te ngjante ty nga zeri.. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6913 ne: 07-08-2012, 15:32:31
grens jo cdo ze qe degjon eshte i imi o robi LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6914 ne: 07-08-2012, 15:33:40
mishel po sikur?...nejse lere se ndoshta nuk do me kuptosh  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6915 ne: 07-08-2012, 15:34:55
nuk kam qene o Grens jo..fli i qete mos hamendeso kot

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6916 ne: 07-08-2012, 15:36:15
mishel a do te me kuptosh ndonjehere apo jo? :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6917 ne: 07-08-2012, 15:36:39
qekam e destinume mos me te kuptu LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#6918 ne: 07-08-2012, 15:40:10
idea ime eshte kjo:
te shkoj ne nje vend per te taku nje rob per ti thene qe ti thote nje robi tjeter qe ai robi qe e ka kerku ky robi nuk do e marre ate placken.. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6919 ne: 07-08-2012, 15:40:57
shume rondshem muhabeti

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#6920 ne: 08-08-2012, 06:14:49
 :D lol

 • Postime: 75
Invisible Girl
#6921 ne: 08-08-2012, 07:29:00
Te pi nje kafe

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6922 ne: 08-08-2012, 09:15:11
:D lol

hahahahahaha imagjino ti dilte me gjithe men kjo LOL

kurse filmi me ka pelqy vetem se na qiti i cik bojen LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6923 ne: 08-08-2012, 15:31:28
kete gomarrllik beri njehere e nje kohe ajo Orinda HUta....i fiksoi vetes qe ishte Norvegjeze e qe prinderit e kishin adoptu ne Norvegji.....lenc nam

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6924 ne: 08-08-2012, 15:40:35
Ideja ime .....O gert do vish te me vadisesh apo sa me ngrite mendjen LOL

Temat e fundit