Ideja juaj e castit - 283 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 129812

 • Postime: 12743

#7050 ne: 13-02-2013, 23:17:32
Te me zeri gjumi

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#7051 ne: 13-02-2013, 23:34:23
Lidh kepucet te te zere gjumi......

 • Postime: 12743

#7052 ne: 13-02-2013, 23:55:36
Jo se kam hall mos ngaterroj fatet e kombit me ato fetare

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#7053 ne: 14-02-2013, 00:04:18
Çudi. Ç´kane te bejne kepucet me kombin dhe fenë?

 • Postime: 12743

#7054 ne: 14-02-2013, 00:05:07
Metafor

Ideja ime....dua gjume

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#7055 ne: 14-02-2013, 00:07:05
Ah...shih      m e t a f o r ë

 • Postime: 12743

#7056 ne: 14-02-2013, 00:09:07
Nuk ka drita

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#7057 ne: 14-02-2013, 00:11:07
Edi Rama

 • Postime: 12743

#7058 ne: 14-02-2013, 00:15:25
KESH kur ta kesh

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7059 ne: 14-02-2013, 13:36:48

 • Postime: 12743

#7060 ne: 14-02-2013, 15:37:01
Te isha gjetke

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#7061 ne: 14-02-2013, 20:00:35
te isha ne gjume....

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#7062 ne: 14-02-2013, 21:54:52
te mund ta pija pak uje....sa shume pertuakam

 • Postime: 12743

#7063 ne: 14-02-2013, 22:46:42
I need a clue

 • Postime: 266

#7064 ne: 14-02-2013, 23:05:13
Gjum            (gjum i thencin )

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7065 ne: 12-04-2013, 17:49:34
Rruge pa emër..rrugë e pashkelur
nuk shihet fillim...nuk shihet as fund..
e qete...e ndrydhur..e zhurmshme ne heshtje..
e mbushur me gjethet qe vjeshta i shkund..

Është një rrugë..rrugë pa emër...


#7066 ne: 12-04-2013, 18:49:23
Eshte vertet shume egoiste per ta shprehur ketu!!!

 • Postime: 12743

#7067 ne: 12-04-2013, 19:02:48
Under the bridge.....

#7068 ne: 12-04-2013, 19:05:38

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#7069 ne: 12-04-2013, 19:41:11
te dilja per te ecur ..diku...vetem..e perhumbur ne mendime

 • Postime: 12743

#7070 ne: 12-04-2013, 19:43:37
Nice idea :P

Ti me habit mua sinqerisht

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7071 ne: 12-04-2013, 19:45:40
o mishel e bere darken mi

 • Postime: 1281

#7072 ne: 12-04-2013, 19:49:50
I ftuar ne restorant me gatese makarona me karkalec  deti porosi :)

Te shkoj apo jo?

Dembelizem :(

#7073 ne: 12-04-2013, 19:50:34

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7074 ne: 12-04-2013, 19:50:50
nje xhiro buze detit ideja e imja

Temat e fundit