Ideja juaj e castit - 289 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 152824

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7200 ne: 08-05-2013, 16:25:56
Tja ze deren Mishelkes... :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7201 ne: 08-05-2013, 16:31:27
hqhahahahahhahah iku misheli nga frika


byeee

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7202 ne: 08-05-2013, 19:39:08

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7203 ne: 08-05-2013, 19:41:33
puci puci lol

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7204 ne: 08-05-2013, 20:37:20

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7205 ne: 08-05-2013, 23:21:55
Te kaluara  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7206 ne: 08-05-2013, 23:46:50
bota e endrrave (gjumi)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7207 ne: 08-05-2013, 23:49:33
Njeri pa endrra :((mos dashes gjumi) :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7208 ne: 08-05-2013, 23:55:35
Disa njerez zgjohen dhe jetojne endrren e disa te tjere presin naten tju sjelle ate qe realiteti sjua ofron dot.
Gjume te rehatshem Pasion :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7209 ne: 08-05-2013, 23:57:33
S'doja ti hyje kaq thelle :S por gjithsesi gjume te qete Shej :)

Shej te them idene e castit? :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7210 ne: 08-05-2013, 23:58:28
Nese do thuaje :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7211 ne: 09-05-2013, 00:02:31
Ι semure jam une :DTe te them enderr te bukur shoqeruese deri ne mengjes :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7212 ne: 09-05-2013, 00:04:16
perq
naten dhe u gdhifsh i sheruar neser

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7213 ne: 09-05-2013, 00:05:27
Faleminderit! :) :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7214 ne: 16-05-2013, 21:03:55

#7215 ne: 16-05-2013, 21:09:24
Nje jastek sdo ishte keq...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7216 ne: 16-05-2013, 22:12:46
Ku te votoj Shqiperine ne Eurovision?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7217 ne: 16-05-2013, 22:15:30
Te flej gjume

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7218 ne: 16-05-2013, 22:16:54
C'gjumashe eshte kjo lart :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7219 ne: 16-05-2013, 22:20:26
jam e lodh gjithe diten  :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7220 ne: 16-05-2013, 22:47:37
gjume

#7221 ne: 17-05-2013, 11:47:23
Dicka per cmpirje truri...  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7223 ne: 17-05-2013, 11:52:11
Ta cmpij trurin duke I qit gjumin ksaj pjeshkes ketu siper ne ndonje motel rastesor...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7224 ne: 17-05-2013, 11:55:01
enderr per nje karrige ka qene nje film i bukur


ideja ime....te shkund pendet e te dal te pi nje kafe

Temat e fundit