Ideja juaj e castit - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 129734

 • Postime: 351

#725 ne: 18-11-2008, 11:18:31
ideja ime  hmmmmm: te iki tani se lash nam

#726 ne: 18-11-2008, 13:51:57
O Zot!! Paskam harxhuar 120 euro vetem per mesuesin e historise tre javet e kaluara...Hmmmmmmmm mmm...e mo mire, hallal i paste...ishalla po marr provimin pa leket...eh...shkojn e e vine...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 19-11-2008, 22:04:21
s'kam mom.

#728 ne: 20-11-2008, 15:54:22
Ndjenje qe posedoj je, po nuk te posedoj ty...dhe nuk kam te drejte te te pronesoj...

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 20-11-2008, 15:59:05
si skam asi mendim tani un :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 20-11-2008, 18:34:21
helloo..can u hear me..
am I getting through 2 U ???

 • Postime: 12234

#731 ne: 21-11-2008, 00:07:50
Yes I can hear you. :D :D


Ideja ime e castit....Ye hapja ca gropa neper lagje. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 21-11-2008, 22:40:21
..lady in red..:D

 • Postime: 351

#733 ne: 22-11-2008, 01:07:07
...........Si dikur te te prisja me endje neteve te gjata dhe te enderroja per ne te dy  :XX

#734 ne: 27-11-2008, 18:13:24
Puthje

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 27-11-2008, 21:10:58
fluturim...neper galaktike :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#736 ne: 28-11-2008, 14:25:06
fluturim...nëpër galaktike :D
do ishte bukur :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 28-11-2008, 14:27:32
Puthje
kte iden e ka fikse kjo :perqafim

#738 ne: 28-11-2008, 23:17:31
dy buze dy sy....nje endje nje psheretim....ti puthja lehte...tani

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 29-11-2008, 12:04:44
dy buzë dy sy....një endje një psheretim....ti puthja lehtë...tani
shto e ndonje gje tjeter se nuk shkon me aq pak. :P

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 29-11-2008, 12:50:16
Te dal

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 29-11-2008, 13:52:53
"Tempujt e Heshtjes"

#742 ne: 29-11-2008, 18:02:19
kte iden e ka fikse kjo :perqafim

E kam re e kam, nuk e di se pse me eshte bere fiksim...mja mjau  :P

 :perqafim

#743 ne: 29-11-2008, 18:03:02
Japoni

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 02-12-2008, 00:26:44

Shqiperi :)

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 02-12-2008, 00:35:54
gjume!
 
te embel! :)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 02-12-2008, 08:36:24
 nje dit te bar me te qeshura.... :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 03-12-2008, 11:08:58
..I paska trembur shiu dhe ngrica te gjithe forumistet sot..LOL

#748 ne: 03-12-2008, 12:49:59
Te ngrohja trupin e dikujt me zjarrin e shpirtit tim  hmmmmm: :(

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 03-12-2008, 18:12:11
Të ngrohja trupin e dikujt me zjarrin e shpirtit tim  hmmmmm: :(
do me pelqente :P

Temat e fundit