Ideja juaj e castit - 291 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 141245

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7250 ne: 17-05-2013, 17:37:23
ta qan ..e di sa bukur kendon? LOL

#7251 ne: 17-05-2013, 17:38:37
Mishel ty ta ben lali me kenaqesi o shpirti im binjak  :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7252 ne: 17-05-2013, 17:39:30
edhe mua se me ngel hatri pastaj :(

#7253 ne: 17-05-2013, 17:39:44
Flutur mos bej gjoa sikur di me sh se cduhet tani se sa e qaj e di kush e di ktu ....;)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7254 ne: 17-05-2013, 17:40:34
s'te vrava ..avash  :P

#7255 ne: 17-05-2013, 17:40:41
Joooo se pastaj vijne acided dhe si lan dot dhemben ketu LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7256 ne: 17-05-2013, 17:41:55
pa he njehere ..si ke qene ..nga ke qene ,,cfar ke bere? LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7257 ne: 17-05-2013, 17:45:40
Joooo se pastaj vijne acided dhe si lan dot dhemben ketu LOL

SOLI pacim ..shihemi :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7258 ne: 17-05-2013, 17:59:46
Leke te mbledh :S :S

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7259 ne: 17-05-2013, 18:03:11
Te ja nis darkes

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7260 ne: 17-05-2013, 18:12:09
Flutur mos bej gjoa sikur di me sh se cduhet tani se sa e qaj e di kush e di ktu ....;)

me leje te qesh pak....lol

dua kengen te ka lali xhan , te ka lali shpirt

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7261 ne: 17-05-2013, 18:20:14
qesh sa te dush. :perqafim
shyqyr qe u bona edhe un ni here me ngacmu SOLIN..pa nami u boft LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7262 ne: 17-05-2013, 20:52:47
boje te vdek lol

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7263 ne: 17-05-2013, 22:52:52

#7264 ne: 18-05-2013, 09:50:55
Flutur,

Puthmë mua, puthmë fort,
Të më dhembë, me tërbim.
Gjaku im përvëlon,
Kurse shpirti akull ngrin.

 ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7265 ne: 18-05-2013, 10:04:36
te kenaqem sot

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7266 ne: 18-05-2013, 12:05:57
bregu i detit

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7267 ne: 18-05-2013, 21:02:18
Flutur,

Puthmë mua, puthmë fort,
Të më dhembë, me tërbim.
Gjaku im përvëlon,
Kurse shpirti akull ngrin.

 ;)Ku je se po te kerkoja..u zhduke pa nam e pa nishan

#7268 ne: 18-05-2013, 22:28:14
Ja sa hyna n'shpi.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7269 ne: 19-05-2013, 00:46:56
tju them naten e mire

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7270 ne: 20-05-2013, 10:59:47
.. Frozen inside without your touch, without your love
Darling, only you are the life among the dead..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7271 ne: 20-05-2013, 11:03:51
te iki te marr raport per sot

#7272 ne: 20-05-2013, 14:53:33
te marr me vete mishel ne tur biciklete ne fundjave...

fundjava tjeter eshte zall dajt-babrru-paskuqan-peze e vogel-qender e tr ;)


ta mban byca pitu?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7273 ne: 20-05-2013, 14:57:25
me ty edhe ne te arushes mer cun lol

#7274 ne: 20-05-2013, 14:58:25
po iken tek e arsushes hajde merru me ariun pastaj LOL

Temat e fundit