Ideja juaj e castit - 291 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 126314

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7250 ne: 17-05-2013, 17:37:23
ta qan ..e di sa bukur kendon? LOL

#7251 ne: 17-05-2013, 17:38:37
Mishel ty ta ben lali me kenaqesi o shpirti im binjak  :perqafim

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7252 ne: 17-05-2013, 17:39:30
edhe mua se me ngel hatri pastaj :(

#7253 ne: 17-05-2013, 17:39:44
Flutur mos bej gjoa sikur di me sh se cduhet tani se sa e qaj e di kush e di ktu ....;)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7254 ne: 17-05-2013, 17:40:34
s'te vrava ..avash  :P

#7255 ne: 17-05-2013, 17:40:41
Joooo se pastaj vijne acided dhe si lan dot dhemben ketu LOL

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7256 ne: 17-05-2013, 17:41:55
pa he njehere ..si ke qene ..nga ke qene ,,cfar ke bere? LOL

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7257 ne: 17-05-2013, 17:45:40
Joooo se pastaj vijne acided dhe si lan dot dhemben ketu LOL

SOLI pacim ..shihemi :)

 • Postime: 1283

#7258 ne: 17-05-2013, 17:59:46
Leke te mbledh :S :S

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#7259 ne: 17-05-2013, 18:03:11
Te ja nis darkes

 • Postime: 12743

#7260 ne: 17-05-2013, 18:12:09
Flutur mos bej gjoa sikur di me sh se cduhet tani se sa e qaj e di kush e di ktu ....;)

me leje te qesh pak....lol

dua kengen te ka lali xhan , te ka lali shpirt

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7261 ne: 17-05-2013, 18:20:14
qesh sa te dush. :perqafim
shyqyr qe u bona edhe un ni here me ngacmu SOLIN..pa nami u boft LOL

 • Postime: 12743

#7262 ne: 17-05-2013, 20:52:47
boje te vdek lol

 • Postime: 1283

#7263 ne: 17-05-2013, 22:52:52

#7264 ne: 18-05-2013, 09:50:55
Flutur,

Puthmë mua, puthmë fort,
Të më dhembë, me tërbim.
Gjaku im përvëlon,
Kurse shpirti akull ngrin.

 ;)

 • Postime: 12743

#7265 ne: 18-05-2013, 10:04:36
te kenaqem sot

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7266 ne: 18-05-2013, 12:05:57
bregu i detit

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7267 ne: 18-05-2013, 21:02:18
Flutur,

Puthmë mua, puthmë fort,
Të më dhembë, me tërbim.
Gjaku im përvëlon,
Kurse shpirti akull ngrin.

 ;)Ku je se po te kerkoja..u zhduke pa nam e pa nishan

#7268 ne: 18-05-2013, 22:28:14
Ja sa hyna n'shpi.

 • Postime: 12743

#7269 ne: 19-05-2013, 00:46:56
tju them naten e mire

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7270 ne: 20-05-2013, 10:59:47
.. Frozen inside without your touch, without your love
Darling, only you are the life among the dead..

 • Postime: 12743

#7271 ne: 20-05-2013, 11:03:51
te iki te marr raport per sot

#7272 ne: 20-05-2013, 14:53:33
te marr me vete mishel ne tur biciklete ne fundjave...

fundjava tjeter eshte zall dajt-babrru-paskuqan-peze e vogel-qender e tr ;)


ta mban byca pitu?

 • Postime: 12743

#7273 ne: 20-05-2013, 14:57:25
me ty edhe ne te arushes mer cun lol

#7274 ne: 20-05-2013, 14:58:25
po iken tek e arsushes hajde merru me ariun pastaj LOL

Temat e fundit