Ideja juaj e castit - 292 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 136044

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7275 ne: 20-05-2013, 15:01:19
ariun e kam shok une pa merak

nai ide me produktive ske? se jom e ne maje te pistes me perballe i pankarte ku me trego de celi eshte mjr faktoret qqqr une mund te bi. si lope

#7276 ne: 20-05-2013, 15:02:44
pse mi ste pelqen ne natyre ty qe e dashke me produktive... mbasdite e leme kur ka rene intesiteti i diellit.... marrim dhe icik buke me vete... ene ohooo qejf o qejf lol

#7277 ne: 20-05-2013, 15:03:31
aman lidhe rrypin e :emergency stop" tek ushkuri i tutave qe mos t'thysh kaptinen

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7278 ne: 20-05-2013, 15:04:27
po me duken si ato idete kooperativiiste ku ikej ne aksuon prapa mullarve

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7279 ne: 20-05-2013, 15:04:46
ideja ime e koheve te fundit dua te bej 2 vjet pushime :D

#7280 ne: 20-05-2013, 15:05:34
aaaa film i bukur ai...

sja harroj melodine :)

#7281 ne: 20-05-2013, 15:06:06
po me duken si ato idete kooperativiiste ku ikej ne aksuon prapa mullarve

eshte me "horney" mas gardhit LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7282 ne: 20-05-2013, 15:06:44
bye

#7283 ne: 20-05-2013, 15:07:59

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7284 ne: 20-05-2013, 15:19:40
te kthehem prap ne krevat

#7285 ne: 20-05-2013, 15:28:44
te kthehem prap ne krevat

vetem?  :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7286 ne: 20-05-2013, 19:23:51
Te dal apo te mos dal?? :) :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7287 ne: 20-05-2013, 19:45:03
mos

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7288 ne: 20-05-2013, 19:46:50
 :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7289 ne: 20-05-2013, 19:48:01
ckemi Pasion si je ti :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7290 ne: 20-05-2013, 19:54:59
Jam mire te faleminderit Shej!


E ju? :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7291 ne: 20-05-2013, 19:55:46
Mire dhe une, faleminderit qe pyete :)

#7292 ne: 20-05-2013, 21:36:21
Mu ka tek per nji cokollate por eshte e tepert  hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7293 ne: 21-05-2013, 10:10:06
 :pafshim :pafshim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7294 ne: 21-05-2013, 10:37:49
hi .....bye LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7295 ne: 21-05-2013, 10:43:41
PLAZH

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7296 ne: 21-05-2013, 10:45:09
dua edhe une........det pafund

#7297 ne: 21-05-2013, 10:46:18
udhetim ne UK ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7298 ne: 21-05-2013, 10:48:47
enderr e kam nje udhetim ne UK une ti sol.....se kshu o i muhabet

#7299 ne: 21-05-2013, 10:50:53
Ene une nje per ne Sardegnia ... kshu o ene kjo pune :P

Temat e fundit