×
Hyrja
Profili

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 126045

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7350 ne: 22-05-2013, 20:11:38
te flej

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#7351 ne: 22-05-2013, 20:12:45
Nje byrek me qepe te njoma .... :D

 • Postime: 1283

#7352 ne: 22-05-2013, 21:55:13
Dreamm

Do te qeshesh pak??

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7353 ne: 22-05-2013, 22:18:05
Do bej nje dush..naten e mire miq  :perqafim

 • Postime: 1283

#7354 ne: 22-05-2013, 22:18:28
 :perqafim :perqafim :perqafim

#7355 ne: 22-05-2013, 22:44:36
Nje cigare do shkonte ne mbremjen e fresket dhe te qete!

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7356 ne: 22-05-2013, 23:35:27
Sol  shiko Ora News  se po flasin per Xhim Morison..naten  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7357 ne: 23-05-2013, 10:15:39

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7358 ne: 23-05-2013, 10:16:22
Dreamm

Do te qeshesh pak??

 ^o) ^o)  Nuk kisha pare dicka te tille ^o)

 • Postime: 12234

#7359 ne: 23-05-2013, 11:25:42
Te bej icik rremuje ketej  :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#7360 ne: 23-05-2013, 11:52:20
per momentin s'kam :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#7361 ne: 23-05-2013, 11:55:29
me kete shi nje kafe jashte tr me ndonjeren prane.... :D

 • Postime: 12234

#7362 ne: 23-05-2013, 12:04:17
Ndonjeren prane dhe ndonjeren per mua o kopuk  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#7363 ne: 23-05-2013, 12:05:40
u tha u be, ver gishtin se ke do. ;)

 • Postime: 12234

#7364 ne: 23-05-2013, 12:07:02
Nuk prish pune me sjell cinlen ta do qejfi  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#7365 ne: 23-05-2013, 12:07:25
ore zgjidh nje mos bej si interesant. ;)

 • Postime: 12234

#7366 ne: 23-05-2013, 12:07:53
Missin e dua  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#7367 ne: 23-05-2013, 12:10:13
ta gezosh, merre dhe ec. :D

 • Postime: 12234

#7368 ne: 23-05-2013, 12:11:03
Po ma sjell ore kopuk se  s'o pune me e gjet  :D :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#7369 ne: 23-05-2013, 12:13:51
e mire ec ne tr se e therrasim bashke, se besoj te te rrefuzoje. ;)

 • Postime: 12234

#7370 ne: 23-05-2013, 12:15:31
Te shtunen mi bej gati  :D :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#7371 ne: 23-05-2013, 12:16:00
po nje ke o derman se te tjerat i kam pervete. :P :P

 • Postime: 12234

#7372 ne: 23-05-2013, 12:16:31
hahahah...Nje eshte pak  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#7373 ne: 23-05-2013, 12:17:00
merr edhe nje andej me vete se ben vaki edhe i nderrojme pastaj. LOL

 • Postime: 12234

#7374 ne: 23-05-2013, 12:18:06
hahahaha....Une nderroj e ti na shikon.... :D :D

Temat e fundit