Ideja juaj e castit - 295 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 146435

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7350 ne: 22-05-2013, 20:11:38
te flej

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7351 ne: 22-05-2013, 20:12:45
Nje byrek me qepe te njoma .... :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7352 ne: 22-05-2013, 21:55:13
Dreamm

Do te qeshesh pak??

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7353 ne: 22-05-2013, 22:18:05
Do bej nje dush..naten e mire miq  :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7354 ne: 22-05-2013, 22:18:28
 :perqafim :perqafim :perqafim

#7355 ne: 22-05-2013, 22:44:36
Nje cigare do shkonte ne mbremjen e fresket dhe te qete!

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7356 ne: 22-05-2013, 23:35:27
Sol  shiko Ora News  se po flasin per Xhim Morison..naten  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7357 ne: 23-05-2013, 10:15:39

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7358 ne: 23-05-2013, 10:16:22
Dreamm

Do te qeshesh pak??

 ^o) ^o)  Nuk kisha pare dicka te tille ^o)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7359 ne: 23-05-2013, 11:25:42
Te bej icik rremuje ketej  :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7360 ne: 23-05-2013, 11:52:20
per momentin s'kam :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7361 ne: 23-05-2013, 11:55:29
me kete shi nje kafe jashte tr me ndonjeren prane.... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7362 ne: 23-05-2013, 12:04:17
Ndonjeren prane dhe ndonjeren per mua o kopuk  :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7363 ne: 23-05-2013, 12:05:40
u tha u be, ver gishtin se ke do. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7364 ne: 23-05-2013, 12:07:02
Nuk prish pune me sjell cinlen ta do qejfi  :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7365 ne: 23-05-2013, 12:07:25
ore zgjidh nje mos bej si interesant. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7366 ne: 23-05-2013, 12:07:53
Missin e dua  :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7367 ne: 23-05-2013, 12:10:13
ta gezosh, merre dhe ec. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7368 ne: 23-05-2013, 12:11:03
Po ma sjell ore kopuk se  s'o pune me e gjet  :D :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7369 ne: 23-05-2013, 12:13:51
e mire ec ne tr se e therrasim bashke, se besoj te te rrefuzoje. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7370 ne: 23-05-2013, 12:15:31
Te shtunen mi bej gati  :D :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7371 ne: 23-05-2013, 12:16:00
po nje ke o derman se te tjerat i kam pervete. :P :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7372 ne: 23-05-2013, 12:16:31
hahahah...Nje eshte pak  :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7373 ne: 23-05-2013, 12:17:00
merr edhe nje andej me vete se ben vaki edhe i nderrojme pastaj. LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7374 ne: 23-05-2013, 12:18:06
hahahaha....Une nderroj e ti na shikon.... :D :D

Temat e fundit