Ideja juaj e castit - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 141679

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 03-12-2008, 18:22:26
SA KEQ!....

#751 ne: 03-12-2008, 21:54:57
do me pelqente :P

Me sa duket paske ftohte  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 05-12-2008, 12:42:42
..to the moon and back :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 05-12-2008, 15:18:05
..Seks..

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 05-12-2008, 16:32:06
Me sa duket paske ftohte  :D
LOL LOL LOL

#755 ne: 05-12-2008, 16:33:39
Kam te drejte apo jo?  :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 05-12-2008, 17:42:02
Ideja e castit :

Urrej njerezit qe nuk dine te thone faleminderit, urrej ato qe nuk ta dine per nder kur ti i mbaron nje pune apo i ben nje favor dhe sillen sikur tia kesh per borxh, urrej injorancen e pafundme te njerezve, urrej arrogancen e njerezve.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 05-12-2008, 21:44:02
buxhets, VAT, Invoices :@ :@ :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#758 ne: 11-12-2008, 00:45:44
Ideja e castit :

Urrej njerëzitë qe nuk dinë te thonë faleminderit, urrej ato qe nuk ta dinë për nder kur ti i mbaron një pune apo i bën një favor dhe sillen sikur tia kesh për borxh, urrej injorancen e pafundme te njerëzve, urrej arrogancen e njerëzve.

ta mbeshtes iden :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 11-12-2008, 00:46:18

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 11-12-2008, 00:47:03
..to the moon and back :D

edhe ty ta mbeshtes iden :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 14-12-2008, 21:53:41
...Të ikim..
atje ku veç qetesia zhurmshem kumbon..
te ikim..

atje ku toka me qiellin bashkohet..
ku endrrat me dorë i prekim..
ku nate nuk ekziston..
te ikim..

te ikim..
aty ky me yje qiellin vizatojme..
ku shpirtrat e pazeshem përqafuar harrohen..
ku me vjeshten e vonë..ndoshta..jeto jme..

te ikim..le të ikim...


..babe...it's ur fault :D...with that song ^o) :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 14-12-2008, 21:58:41
..Sorry..I feel miserable today.. ^o) :)

..Ideja ime...Gjume..(te largon realitetin)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 15-12-2008, 16:11:07

  Ideja ime sexi, t`a largon stresin! ;)

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 15-12-2008, 16:16:43
Shume qetesi qenka sot ketej ;)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 15-12-2008, 16:21:01

  Qortoj te tjeret, mua ske arsye se nuk e dua qetesine(rralle) ;)

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 15-12-2008, 16:38:08
  Qortoj te tjerët, mua s'ke arsye se nuk e dua qetesine(rrallë) ;)

Jo nuk e kisha me ty :D :puth

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#767 ne: 15-12-2008, 16:51:25
Te me bente kjo siper 1 dore masazhe. :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 15-12-2008, 16:53:51
Të me bënte kjo sipër 1 dorë masazhe. :D

Ahhh Lefter meqe ma kujtove pse nuk ma ben ti nje mua :D nuk ia ke idene sa te nevojshme e kam tani :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#769 ne: 15-12-2008, 16:56:44
Vallahi te ben Lefteri 2 se nje ndoshta mos e ke pak. :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 15-12-2008, 17:03:58
Ahhhhhhh sa i mire qe je ore aman :puth

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 15-12-2008, 17:08:50

   I mire kure eshte fjetur ;)

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 15-12-2008, 17:10:52
Hahahaha ej ika une ju uroj tia kaloni sa me mire :perqafim

Ju puth te dyve :puth

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#773 ne: 15-12-2008, 17:11:14
Stefi le  masazhe po edhe veshken ta fal une ty plus ca organe tjera. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 15-12-2008, 23:22:33
...gjume..:)

Temat e fundit