Ideja juaj e castit - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 126158

 • Postime: 45
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 03-12-2008, 18:22:26
SA KEQ!....

#751 ne: 03-12-2008, 21:54:57
do me pelqente :P

Me sa duket paske ftohte  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 05-12-2008, 12:42:42
..to the moon and back :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 05-12-2008, 15:18:05
..Seks..

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 05-12-2008, 16:32:06
Me sa duket paske ftohte  :D
LOL LOL LOL

#755 ne: 05-12-2008, 16:33:39
Kam te drejte apo jo?  :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 05-12-2008, 17:42:02
Ideja e castit :

Urrej njerezit qe nuk dine te thone faleminderit, urrej ato qe nuk ta dine per nder kur ti i mbaron nje pune apo i ben nje favor dhe sillen sikur tia kesh per borxh, urrej injorancen e pafundme te njerezve, urrej arrogancen e njerezve.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 05-12-2008, 21:44:02
buxhets, VAT, Invoices :@ :@ :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#758 ne: 11-12-2008, 00:45:44
Ideja e castit :

Urrej njerëzitë qe nuk dinë te thonë faleminderit, urrej ato qe nuk ta dinë për nder kur ti i mbaron një pune apo i bën një favor dhe sillen sikur tia kesh për borxh, urrej injorancen e pafundme te njerëzve, urrej arrogancen e njerëzve.

ta mbeshtes iden :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 11-12-2008, 00:46:18

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 11-12-2008, 00:47:03
..to the moon and back :D

edhe ty ta mbeshtes iden :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 14-12-2008, 21:53:41
...Të ikim..
atje ku veç qetesia zhurmshem kumbon..
te ikim..

atje ku toka me qiellin bashkohet..
ku endrrat me dorë i prekim..
ku nate nuk ekziston..
te ikim..

te ikim..
aty ky me yje qiellin vizatojme..
ku shpirtrat e pazeshem përqafuar harrohen..
ku me vjeshten e vonë..ndoshta..jeto jme..

te ikim..le të ikim...


..babe...it's ur fault :D...with that song ^o) :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 14-12-2008, 21:58:41
..Sorry..I feel miserable today.. ^o) :)

..Ideja ime...Gjume..(te largon realitetin)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 15-12-2008, 16:11:07

  Ideja ime sexi, t`a largon stresin! ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 15-12-2008, 16:16:43
Shume qetesi qenka sot ketej ;)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 15-12-2008, 16:21:01

  Qortoj te tjeret, mua ske arsye se nuk e dua qetesine(rralle) ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 15-12-2008, 16:38:08
  Qortoj te tjerët, mua s'ke arsye se nuk e dua qetesine(rrallë) ;)

Jo nuk e kisha me ty :D :puth

 • Postime: 12234

#767 ne: 15-12-2008, 16:51:25
Te me bente kjo siper 1 dore masazhe. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 15-12-2008, 16:53:51
Të me bënte kjo sipër 1 dorë masazhe. :D

Ahhh Lefter meqe ma kujtove pse nuk ma ben ti nje mua :D nuk ia ke idene sa te nevojshme e kam tani :D

 • Postime: 12234

#769 ne: 15-12-2008, 16:56:44
Vallahi te ben Lefteri 2 se nje ndoshta mos e ke pak. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 15-12-2008, 17:03:58
Ahhhhhhh sa i mire qe je ore aman :puth

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 15-12-2008, 17:08:50

   I mire kure eshte fjetur ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 15-12-2008, 17:10:52
Hahahaha ej ika une ju uroj tia kaloni sa me mire :perqafim

Ju puth te dyve :puth

 • Postime: 12234

#773 ne: 15-12-2008, 17:11:14
Stefi le  masazhe po edhe veshken ta fal une ty plus ca organe tjera. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 15-12-2008, 23:22:33
...gjume..:)

Temat e fundit