Ideja juaj e castit - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 136308

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#800 ne: 16-12-2008, 00:50:11
naqe hape deren :D ose hape dritaren ,ose LOL se tybe jashte ftohte

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#801 ne: 16-12-2008, 00:53:43
valla jashte vere e ka bo Zoti.... :D


hajde ta kallim zjarrrin :D

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#802 ne: 16-12-2008, 00:58:13
a e kape maj naqeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#803 ne: 16-12-2008, 01:00:11
Sbesoj se e ka kap-.. :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#804 ne: 16-12-2008, 01:02:31
jo tybe se kapa ,veshtire me kap si thote leftoja :D


naqe i love ju  e kapa tani apo :D

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#805 ne: 16-12-2008, 01:04:04
ideja ime eshte tani te ik te fle gjum se u err hmmmmm: :Pnatennnnnnnnnnnnnnn n muahhhh :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#806 ne: 16-12-2008, 01:05:02
Ideja ime te shkoj ta ve ne gjume kete :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 16-12-2008, 01:48:00
e mbeshtes iden lefto

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#808 ne: 16-12-2008, 02:41:30
te bej nje sy gjume

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 18-12-2008, 23:26:53
...gjumeee..:D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 19-12-2008, 08:47:32
Te isha akoma tek krevati im, te cilin e dashuroj :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 19-12-2008, 10:17:34
.. Te zgjohem nga ky krevat se u lodh me mua i shkreti .. ^o) :S

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 19-12-2008, 10:35:44
.. Të zgjohem nga ky krevat se u lodh me mua i shkreti .. ^o) :S

Hahaha baby sikur ti neddronim rolet per pak ahhhhhhhh cfare kenaqesie :D te rrija e shtrire per qef ne krevat :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 19-12-2008, 10:39:08
Mojjj qe kam marre pushimet une do ngjitem per te me duket :D :LOL

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#814 ne: 19-12-2008, 11:15:09

   T`a ndrroj krevatin ;)

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0

#815 ne: 19-12-2008, 11:16:27
Te ktheja koken pas por vetem per pak , sa te te shihja ty te fundit here....duke u larguar ne erresiren e asaj nate  :P

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 19-12-2008, 11:44:05
Të ktheja koken pas por vetëm për pak , sa te te shihja ty te fundit here....duke u larguar ne erresiren e asaj nate.
sikur vetem nje here te vetme te ishim ballperballe
qe dy syt tone te shikoheshin reale
e jo si ketu ne forum qe rrijne te dy menjane ;)

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 19-12-2008, 14:25:52

 Ideja ime e qastit....
Të ikja diku larg e me larg
ta perqafoja me dy duar se kam shum shum mall...... :perqafim

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 19-12-2008, 14:47:40
te isha ne nje vend ....qe e dime vetem une dhe ai!

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#819 ne: 19-12-2008, 20:56:01
nje shishe vere nje antipaste dhe nje femer gjys lakuriq. :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 19-12-2008, 20:57:11
...maje Alaskes..:D :D

#821 ne: 19-12-2008, 21:50:21
vere te kuqe, cokollata zvicerane, fruta ekzotike dhe nje mashkull lakuriq, po fare ama ...eh  se harrova krevatin...

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#822 ne: 19-12-2008, 21:53:51
mashkulli cfare shtetesie duhet te kete,?

<ku je ti moj se i miss ty kaq shume :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#823 ne: 19-12-2008, 21:59:40
vere te kuqe, cokollata zvicerane, fruta ekzotike dhe nje mashkull lakuriq, po fare ama ...eh  se harrova krevatin...

I bashkangjitem.. :D...ama  jo te kem une te njejten deshire por te jem pjesa e parafundit e deshires se saj...LOL

#824 ne: 19-12-2008, 22:00:25
mashkulli cfare shtetesie duhet te kete,?

<ku je ti moj se i miss ty kaq shume :)
nuk ka rendei shtetesia zemer, ti e di qe jam shume demokratike ne kete drejtim: seks, pa dallim feje, krahine dhe ideje  :D

ketu jam ore ketu
I missed ty gjithashtu :)

Temat e fundit