Ideja juaj e castit - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 136307

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 21-12-2008, 01:21:09
ncncnc  se keni iden  sa pa ide qe jeni :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 21-12-2008, 20:43:12
.. Gjume ..

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#827 ne: 21-12-2008, 23:29:11
ta ripertrij dashurine

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 21-12-2008, 23:30:27
....neper debore..te luaja sikur kur isha femije..:)

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0

#829 ne: 25-12-2008, 00:33:15
sikur keto kristalet e bores tani ne ekran te ishin reale dhe do beja te njejten gje si dreamm  :D

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#830 ne: 25-12-2008, 00:34:39

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 25-12-2008, 00:40:12

 ^o) :)

kur e thash pikerisht ne ty mendova :D

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#832 ne: 25-12-2008, 00:41:24
kur e thash pikerisht ne ty mendova :D

krejt e di  :D :P

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 25-12-2008, 00:53:05
krejt e di  :D :P

hahahhahahaaa  krejt qenke bere dhe ti :D  si maj e din une pa tregue LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#834 ne: 25-12-2008, 01:01:06
te mabroj kete shishen qe kam perpara. :P

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0

#835 ne: 25-12-2008, 01:04:06
te haja gjithe cesen me biskota me bajame dhe te pi kete shishen VK Ice qe hapa

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#836 ne: 25-12-2008, 01:06:19
epo kalo ketej nje dopio. :P

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0

#837 ne: 25-12-2008, 01:08:33
me se ta nis?? LOL

qeka nata sot, ne fakt duhet me pi vere te kuqe po hajt mo se edhe keto te tjerat bejne


Ideja ime eshte te me vinte gjumi se neser me pret nje dite e ngjeshur

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#838 ne: 25-12-2008, 10:06:13
sa  rrena te besueshme na rrethojne LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 25-12-2008, 23:35:58
nadja ke ide apo si eshte puna jote

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#840 ne: 26-12-2008, 16:30:36
Urrej shiun qe po bie ne keto momente.!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 26-12-2008, 18:47:52
sa  rrena te besueshme na rrethojne LOL


..po qe e ke mire ti.. ^o)

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#842 ne: 26-12-2008, 18:53:49
ku jane idete ketu :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 26-12-2008, 22:33:41
ku jane idete ketu :P

po pra..ideja ishte: jemi te rrethuar nga genjeshtra kaq te besueshme.. :D

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0

#844 ne: 27-12-2008, 00:24:06
Ideja ime- te ishte dite se na lodhi nata  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#845 ne: 27-12-2008, 22:16:07
..po mbeshtillemi nga ky lemsh kaq i ngurte...ditet..po na harrojne..

e nesermja  do jete..vone...

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0

#846 ne: 31-12-2008, 09:13:45
ideja ime , skam  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 17-01-2009, 20:55:16
..me irriton kjo bardhesi muresh gojembyllur..

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 17-01-2009, 21:17:39
..Gjume..

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#849 ne: 19-01-2009, 12:40:47
Te hiki se kam pune... ;)

Temat e fundit