Ideja juaj e castit - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ideja juaj e castit

Ideja juaj e castit

· 7912 · 141683

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 20-01-2009, 00:19:31
Alo chorri a u sherove ti

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#876 ne: 20-01-2009, 00:20:47
beji derman se ka pire viagra ai. LOL LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 20-01-2009, 00:22:06
edhe pak ilac LOL  me kishe dhene ilacin per minjet LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#878 ne: 20-01-2009, 00:22:45
rri urte ti se jane gati per te te bere hyzmet keto. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 20-01-2009, 00:24:08
ti fol per vete tipi leni hyzmetet e te tjereve :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#880 ne: 20-01-2009, 00:25:12
Pse ka ndonje gje per te thene? :P

Te kisha nje batanie tani. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 20-01-2009, 00:27:35
batanije ska do jorgan ti apo velenxe  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 20-01-2009, 00:29:11
do ndonje gje buze detit ai LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 20-01-2009, 00:29:22
eshte simbolike mojjjjjj :P

Nje cigare me pas. LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#884 ne: 20-01-2009, 00:32:02
sa pa ide qe jeni LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#885 ne: 20-01-2009, 00:33:35
te numeroja delet hahahaa

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 20-01-2009, 00:35:28
une yjet..LOL

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 20-01-2009, 00:36:58
Te pushkatoja njerin qe ma ka sjelle ne maje te hundes  :P

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#888 ne: 20-01-2009, 00:39:06
ncncnc sa idiote qe jeni LOL  

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#889 ne: 20-01-2009, 11:57:27
Te iki tash se skam kohe......Dhe ti puth zockat e forumit nje nga nje.... :D

 :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 22-01-2009, 14:16:59
..Barack Obama..LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#891 ne: 22-01-2009, 14:31:00
George Bush... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 22-01-2009, 14:32:27
Bamir Topi :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#893 ne: 22-01-2009, 14:33:34
Fatos Nano... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 22-01-2009, 14:36:20
Lefter Lefteri  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#895 ne: 22-01-2009, 14:38:33
Michael Jackson... :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 22-01-2009, 23:17:48
gruaja e obames

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 22-01-2009, 23:19:31
 LOL LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 22-01-2009, 23:36:12
aahah

Me ja fut gjume :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 24-01-2009, 13:07:27
..dreke diku perjashta..prishje e monotonise.

Temat e fundit