×
Hyrja
Profili

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 39485

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 31-05-2007, 20:22:03
ika..... kaloni mir!!!

#401 ne: 01-06-2007, 20:47:41
ika une naten..per sot !

 • Postime: 12234

#402 ne: 03-06-2007, 13:34:04
Ika une se me erdh koha tashi...Smiley thnks ma  rregullove diten sot,me siguri keshtu me shkon deri ne mbremje. ;)

Charlie,qendro larg  kesaj po s'deshe bela me mu. :D

Kaloni sa me kendshem. :)

 • Postime: 5949

#403 ne: 03-06-2007, 13:36:56
rrofsh edhe ti :perqafim kalofsh sa me mire te dielen ne vazhdim trim :puth pacim :pafshim

 • Postime: 4261

#404 ne: 03-06-2007, 13:58:51
Lefto the qafen :D

#405 ne: 03-06-2007, 14:34:24
ika pacim....

 • Postime: 1460

#406 ne: 04-06-2007, 13:24:18
Po iki njihere se paska shumë mjegull ketu  :P

Kur te hapet koha po bëj serisht një xhiro keteja :D :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#407 ne: 04-06-2007, 20:41:10
Ika une.

Lefto,te puc shorty  :-* :-* :-* :-* :-* :-* ti kisha borxh :D

 • Postime: 12234

#408 ne: 04-06-2007, 20:44:28
Me kaq nuk pastrohet ai borgj. :D..Po me mire  pak se hic. :P

 :-* Mos me harro. :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#409 ne: 04-06-2007, 22:46:07
natën e mirë

#410 ne: 05-06-2007, 14:24:19
Ika une se si shume u zgjat per sot...boh nje qerre me libra mbi tavoline .....:D


#411 ne: 05-06-2007, 14:48:37
Hajt se edhe une po iki...shume kot shte bere ketu..kom njeriu ska...mirupafshim :P

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#412 ne: 10-06-2007, 22:59:37
Natë e mirë Wili,Charlie shkruhemi neser hahaha nje nate pa enderra.

#413 ne: 10-06-2007, 23:03:13
naten e mire(megjithese nuk do me marre gjumi mua sonte me duket) :-[

#414 ne: 11-06-2007, 15:13:18
Ika une se ..u be vape ketej :D

 • Postime: 1460

#415 ne: 11-06-2007, 15:16:42
E me rri pse nuk iken LOL.

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#416 ne: 11-06-2007, 15:17:18
Hajde mirupafshim e te fala Sali Protopapes. :D :D

#417 ne: 11-06-2007, 22:42:56
Naten e mire o njerez!!!

#418 ne: 12-06-2007, 13:33:07
Po iki dhe une se si shume ndenja sot ketej :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#419 ne: 12-06-2007, 20:31:47
Lefto, sot pertoj te puth ne privat  :P ja po te puth ketu ne publik  :D le ta marrin vesh te tere se nuk e mbaj dot me brenda LOL LOL

 :-* :-* Hajde mirupafshim,shihemi ne gjykate :D per ribashkim pra LOL ohohohoho cte gjeti tani LOL

 • Postime: 12234

#420 ne: 12-06-2007, 20:34:21
hahahhaha..Mos m nxir sekretet sheshit. :D :P

Ik mo ik ben i pike gjume pastaj mos thuaj qe se mba mend qe jena ribashkuar. :P


 :-* :-*

Ika dhe une..Mirupafshim.

#421 ne: 14-06-2007, 12:50:36
Te iki une..se paskam pune :(

#422 ne: 14-06-2007, 17:10:07
oooops spaskam ma leke me vete  :P


LOL LOL LOL LOL ikaaaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#423 ne: 14-06-2007, 17:11:00
ikshi na trute ju ishalla. :P :D LOL • Postime: 1460

#424 ne: 14-06-2007, 17:11:24
Hajt se folim.............. .

Temat e fundit