Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 41939

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 31-05-2007, 20:22:03
ika..... kaloni mir!!!

#401 ne: 01-06-2007, 20:47:41
ika une naten..per sot !

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#402 ne: 03-06-2007, 13:34:04
Ika une se me erdh koha tashi...Smiley thnks ma  rregullove diten sot,me siguri keshtu me shkon deri ne mbremje. ;)

Charlie,qendro larg  kesaj po s'deshe bela me mu. :D

Kaloni sa me kendshem. :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#403 ne: 03-06-2007, 13:36:56
rrofsh edhe ti :perqafim kalofsh sa me mire te dielen ne vazhdim trim :puth pacim :pafshim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#404 ne: 03-06-2007, 13:58:51
Lefto the qafen :D

#405 ne: 03-06-2007, 14:34:24
ika pacim....

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#406 ne: 04-06-2007, 13:24:18
Po iki njihere se paska shumë mjegull ketu  :P

Kur te hapet koha po bëj serisht një xhiro keteja :D :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#407 ne: 04-06-2007, 20:41:10
Ika une.

Lefto,te puc shorty  :-* :-* :-* :-* :-* :-* ti kisha borxh :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#408 ne: 04-06-2007, 20:44:28
Me kaq nuk pastrohet ai borgj. :D..Po me mire  pak se hic. :P

 :-* Mos me harro. :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#409 ne: 04-06-2007, 22:46:07
natën e mirë

#410 ne: 05-06-2007, 14:24:19
Ika une se si shume u zgjat per sot...boh nje qerre me libra mbi tavoline .....:D


#411 ne: 05-06-2007, 14:48:37
Hajt se edhe une po iki...shume kot shte bere ketu..kom njeriu ska...mirupafshim :P

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#412 ne: 10-06-2007, 22:59:37
Natë e mirë Wili,Charlie shkruhemi neser hahaha nje nate pa enderra.

#413 ne: 10-06-2007, 23:03:13
naten e mire(megjithese nuk do me marre gjumi mua sonte me duket) :-[

#414 ne: 11-06-2007, 15:13:18
Ika une se ..u be vape ketej :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#415 ne: 11-06-2007, 15:16:42
E me rri pse nuk iken LOL.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#416 ne: 11-06-2007, 15:17:18
Hajde mirupafshim e te fala Sali Protopapes. :D :D

#417 ne: 11-06-2007, 22:42:56
Naten e mire o njerez!!!

#418 ne: 12-06-2007, 13:33:07
Po iki dhe une se si shume ndenja sot ketej :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#419 ne: 12-06-2007, 20:31:47
Lefto, sot pertoj te puth ne privat  :P ja po te puth ketu ne publik  :D le ta marrin vesh te tere se nuk e mbaj dot me brenda LOL LOL

 :-* :-* Hajde mirupafshim,shihemi ne gjykate :D per ribashkim pra LOL ohohohoho cte gjeti tani LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#420 ne: 12-06-2007, 20:34:21
hahahhaha..Mos m nxir sekretet sheshit. :D :P

Ik mo ik ben i pike gjume pastaj mos thuaj qe se mba mend qe jena ribashkuar. :P


 :-* :-*

Ika dhe une..Mirupafshim.

#421 ne: 14-06-2007, 12:50:36
Te iki une..se paskam pune :(

#422 ne: 14-06-2007, 17:10:07
oooops spaskam ma leke me vete  :P


LOL LOL LOL LOL ikaaaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#423 ne: 14-06-2007, 17:11:00
ikshi na trute ju ishalla. :P :D LOL • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#424 ne: 14-06-2007, 17:11:24
Hajt se folim.............. .

Temat e fundit