Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 41858

#425 ne: 14-06-2007, 17:23:39
ikshi na trute ju ishalla. :P :D LOL
hahahahah LOL LOL po pa te share e ty nje here nuk iki una
oj piiiiiiiiiiiip pse sna flet ne msn????

hajt nime ciao :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#426 ne: 15-06-2007, 01:04:37
ooojjjj piiiipppppppp kur me flet ti mua ne msn, une s'jam aty fare. E lej MSN hapur. Pastaj, ti s'i shef away messages moj? :D:perqafim • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 15-06-2007, 19:14:16
Po dal njehere, Lefter kujdes se pastaj e di vete ti :D LOL
Zocka moj ju afroni shume se kam ngritur kurth  :P

Lefto  :-* :-*  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#428 ne: 15-06-2007, 19:15:44
hahahha..Le moj mos i paralajmero. :D :-* :-* :-*

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 15-06-2007, 19:16:51
Jo po ta dine,se nuk i lejoj me te ma perdorin burrin LOL

#430 ne: 16-06-2007, 12:26:52
Po iki nje here une ne atdhe... LOL LOL

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#431 ne: 18-06-2007, 11:46:22
Ika une iher se u bera vone..

Gru me bej gati darken se per drek sdo vij ne shtepi se kom pune. :)puc puc.


#432 ne: 18-06-2007, 16:27:33
hajde se jom tu ta valu darken hahaha

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 22-06-2007, 05:23:42
Ika une njehere per sot se mu merzit forumi, plus qe ora 11 e gjysem e darkes po vete.

Ciao Kalamoja. Naten e Mire dhe Kalofshi Bukur Fundjaven!

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#434 ne: 24-06-2007, 20:42:32
bye bye

#435 ne: 24-06-2007, 20:46:47
Ua iku ky..cpate re LOL LOL

une nuk iki se tani erdha LOL LOL

#436 ne: 26-06-2007, 23:23:02
pafshim se jam shume i lodhur pagjume: pagjume: pagjume: :pafshim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#437 ne: 26-06-2007, 23:27:09
Pafshim Willi. Me kenaqe keto pak minuta sa ndenjte ketu dhe bere chit-chat me mua.

Naten e Mire dhe mos na harro kur te te bejre llotaria, OK?!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#438 ne: 27-06-2007, 15:10:56
Ika une tani per tani. Pacim Dragoi, Sterio, Belina, Kenga, Prijsi, Lizi e kushdo tjeter qe mund te jete online. VAZHDONI TE JENI TE KENDSHEM E NJE DITE TE MBARE JU UROJ.

 :pafshim :-*

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#439 ne: 27-06-2007, 15:12:30
Ku more po shkoo ?

Me le veten ???
te kam than se je e singjert edhe pse ma the zemren nganjeher, :perqafim

tung tung

#440 ne: 27-06-2007, 22:45:04
 :pafshim pagjume: :pafshim pagjume: :pafshim

#441 ne: 29-06-2007, 16:11:24
Ika une se jam ne pune te dyte sot..bo kush rri deri ne darke ne pune... :(

Kalofsh mire,

P.S moderatore ate Sirius ma kini cik parasysh se i leshon llafet si neper are ai !

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#442 ne: 30-06-2007, 18:36:26
Ika une njeher, mireupafshim, capkene e te tjeret ;)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#443 ne: 01-07-2007, 10:12:09
Vendosa edhe une nje gje te mencur per sot - t'ja ngjesh krevatit.  ^o) Hajde Naten e Mire Miq & Armiq. :)

#444 ne: 02-07-2007, 15:36:54
Ika une se paskam lene nam sot..pse thote njeri ik ngrihu puno LOL LOL

naten kalamaja...-ene mos e vrisni shume mendjen se me mire do behet me degjoni mua :D

Puthje nga une Capkenja..qe po vret mendjen me se te iki ne shtepi gjithe ky shi :D

#445 ne: 02-07-2007, 16:28:47
ike? iii epo ik pilu!

#446 ne: 02-07-2007, 19:39:45
ika ele una....ju puc suuuuuuuuuuuuuuume fale  :perqafim :perqafim

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#447 ne: 02-07-2007, 22:45:02
Naten e mire

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 03-07-2007, 15:39:05
Ika edhe per sot se me fillon dita e punes. Paci nje te Marte te Mbare, te gjithe!! :)

#449 ne: 03-07-2007, 16:04:15
ika dhe une se mbyllen bankat ngela pa lek pastaj LOL LOL

Temat e fundit