Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42918

#450 ne: 03-07-2007, 16:09:19
do na japesh kafe masanaj ??? LOL LOL

#451 ne: 05-07-2007, 18:35:42
do te jap lali pastaj mire se mora ca lek pardje dhe i prisha per 2 dite..

ika une njerez per sot..se mu be b..pas kolltukut pete byreku..do dal me gjyjt per sorra tani :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 06-07-2007, 13:15:39
ika une ju dua shummmm!¨vi me daten 23 korrik heheh!¨kaloni sa ma mir!!!!!! :perqafim :perqafim

#453 ne: 06-07-2007, 13:18:53
ika une shendet...

#454 ne: 09-07-2007, 14:13:44
Ika une se jam ne mbledhje...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#455 ne: 09-07-2007, 16:53:58
Sa here ne dite iken ti Capkene (brenda nje ore biles)!?! Tani qe ta di une je e ikur apo e ardhur ti, dmth ne kete moment?! Se fshihesh online ti "kopile" pa jo per gje. LOL

#456 ne: 09-07-2007, 16:57:52
tani jam...duke ikur ne shtepi dhe po postoj nga lap topi.ahaha do iki te dal pazareve ora ketu 17.00 kohe ideale per shoping :D

kalofshit mire :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#457 ne: 09-07-2007, 17:10:50
tani jam...duke ikur ne shtepi dhe po postoj nga lap topi.ahaha do iki te dal pazareve ora këtu 17.00 kohe ideale për shoping :D

kalofshit mirë :)

Mbete pazareve dhe ti moj femer. Po he c'do te na blesh sot, ndonje gje te bukur?!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 09-07-2007, 17:23:30
Ika edhe une per sot. Me pret shoqja e ngushte. Do e kaloj gjithe diten, me te. :)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#459 ne: 09-07-2007, 17:33:37
Ika se mbeta vetem  :(  mirupafshimmmmmmmmm :perqafim :pafshim :pafshim :pafshim

#460 ne: 10-07-2007, 14:33:17
ika une se kaq kohe te lira kisha sot 30 min..kalofsh mire :)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#461 ne: 10-07-2007, 14:45:36
Pac nje dite te mire yllo ...se ika dhe une pafshim :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 13-07-2007, 00:30:25
Naten...

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#463 ne: 19-07-2007, 17:28:49
Une po iki tani se u bera vone per nje takim.. nje Bigg Kiss per chokullaten teme qe e kom si rrush. :perqafim

#464 ne: 19-07-2007, 17:30:50
ike mer malukat. hajt se folim. haha pacim

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#465 ne: 20-07-2007, 20:20:20
Ika une se duhet te filloj punen tani  :D ohh sa pertoj  :D  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#466 ne: 20-07-2007, 20:21:30
Te duhet ndihme apo gje? :D..

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#467 ne: 22-07-2007, 23:49:47
ikaaaaaaaaa  :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#468 ne: 23-07-2007, 21:12:50
Ikaaaaaaa edhe une...shihemi neser me kismet. ;)


P.S.Anonime kujdes prej ktyne. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#469 ne: 23-07-2007, 21:13:33
Hahah...rri ore rri mos ke frike :D

#470 ne: 24-07-2007, 17:27:14
Ika une te bej nani...se jam e keput fare !

Mirupafshin dhe kalofsht mire sonte..ishalla ju del kismeti beni ndonje gje te bukur !

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#471 ne: 24-07-2007, 17:28:53
Ika. mirupafshim dhe ja kalofshi mire kalamaja. :pafshim :pafshim :pafshim

#472 ne: 24-07-2007, 17:30:14
hej bela nuk guxon robi te iki..se iken pjesa tjeter :D

#473 ne: 25-07-2007, 12:07:28
ika una se do iki ne liqen:D
pashim

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#474 ne: 25-07-2007, 12:32:13
ika una se do iki ne liqen:D
pashim


Amon mos ik se nuk na ze gjumi pa ty :P

Temat e fundit