Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 41054

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#500 ne: 07-08-2007, 13:00:26
Jo mi jo nuk e thejm neve qafen joo ...le ta then ai ku te doj :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#501 ne: 07-08-2007, 13:30:03
po te thyme e ka  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#502 ne: 07-08-2007, 13:52:39
Le ta then te gjithen se ashtu keshu nuk po i duhet koka per asgje :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#503 ne: 07-08-2007, 14:04:55
dikush edhe me te thyme punon  hmmmmm:

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#504 ne: 07-08-2007, 14:41:10
flm Altruisti

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#505 ne: 07-08-2007, 15:33:21
dikush edhe me te thyme punon  hmmmmm:


Se besoj ...ja njof une aftesit atij mire nuk mundet joo :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#506 ne: 07-08-2007, 17:47:33
do te thote se eshte i paafte :D

#507 ne: 08-08-2007, 16:56:00
Ika une se si shume ndenja sot ketej ..mgjs kam qene ne pune me shume !


#508 ne: 08-08-2007, 21:58:59
do flesh ne shtepi apo jo sot Capkene qe ta mbyll deren me celes them :D

#509 ne: 09-08-2007, 23:46:54
Ika  une naten..se me jane bere syte si shelege dashi LOL LOL

#510 ne: 09-08-2007, 23:50:42
mire Capkene ik,dhe lere deren hapur se nuk vonohem :D

#511 ne: 10-08-2007, 00:44:13
rri o wili se ajo te ve flaken e se merr vesh nga te erdhi. haha

#512 ne: 10-08-2007, 17:21:20
Mirupafshin per sonte..kalofshit nje fundjave te mire nga une edhe sa me pak stres !


Te iki ne shtepi pa me zene shiu keq .......jam shume melankolike sot :(

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#513 ne: 10-08-2007, 19:17:04
Ika une Naten  :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#514 ne: 10-08-2007, 19:20:04
DO iki edhe unë pasi qe nuk kam ç'të bëj me këtu :D


Pafshim anonimus :perqafim

#515 ne: 11-08-2007, 20:13:27
 :pafshim

 • Postime: 68
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#516 ne: 11-08-2007, 21:00:10
Ktu bejne njerzit dua qe te bjeri shi se po thahen liqenet atje bie shiuuu....mua me ka marre malli te bej içik shi ne plazh....moj capkene mos na e merrni shiun tone juve andej

#517 ne: 13-08-2007, 15:06:42
Ciao

#518 ne: 14-08-2007, 13:08:36
 :pafshim : pafshim

#519 ne: 15-08-2007, 22:59:16
pafshim ALL :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#520 ne: 15-08-2007, 23:01:04
Pafshim Will

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#521 ne: 15-08-2007, 23:12:30
Naten e mire Kengaime,Lumlumi e edhe ty Wili edhe pse paske shkuar me heret se une.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#522 ne: 15-08-2007, 23:14:38
Naten e mire kacurrele.........h ajt se do t'i percjelli te gjithe sonte  LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#523 ne: 15-08-2007, 23:25:07
Naten Belina pafsh enderra te mira  :)p.S. Kenga une ende jam kendej :D

#524 ne: 15-08-2007, 23:34:38
ika dhe une naten.

Temat e fundit