Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42997

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 16-08-2007, 00:05:11
Me erdhi rradha edhe mua tani te shkoj  gjum:

Naten t'gjithve  :pafshim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#526 ne: 16-08-2007, 00:07:26
Hajt praa naten dhe gjume te embel  ;) e shef qe sonte une te precjella ty :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 16-08-2007, 00:38:48
oooooooooooo :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#528 ne: 16-08-2007, 00:48:29
ooooooooooo...Cka? :D..Mos e mashtro djalin palidhje. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 16-08-2007, 00:49:59
pse unë me mashtru?ai i mashtrum është prej se ka linde :D
  si ti  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#530 ne: 16-08-2007, 00:51:41
Une e mahstroj veten,sme djeg shume. :D..e ate ti e mahstron ajo djeg keq. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 16-08-2007, 00:58:48
po thua tash me shkokan lotet rreke per charlien si u mashtroka kaq lehte  :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#532 ne: 16-08-2007, 01:03:24
Po te shkojne lotet? :P...Pse ki frike se edhe tjerat e mashtrojne eee? :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 16-08-2007, 01:10:15
natyrisht i gjori Tom  :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#534 ne: 16-08-2007, 01:16:37
Shume e  mehsirshme  qenke bere. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 16-08-2007, 01:24:30
gjithmone kam qene :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#536 ne: 16-08-2007, 01:28:39
E keqe ke qene me heret. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 16-08-2007, 01:40:27
tash e mile aaaaaaaaaaaaaaa :-[

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#538 ne: 16-08-2007, 01:42:42
Si engjull. ;)..I zi. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 16-08-2007, 01:51:00
s'ka lidhje s'jam raciste flm  :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 16-08-2007, 02:04:51
Naten  :pafshim

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#541 ne: 16-08-2007, 02:09:15
naten e mire anonimus,, naten e mire lefter..... :engjell:

edhe une po i fus i dore gjum...shpresoj pa endrra te keqija......

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 16-08-2007, 07:54:07
Edhe une shpresova po ja u zgjova kaq heret se me hyne ne palce ata filmat horror  :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#543 ne: 16-08-2007, 17:18:07
hika une i here......
pershendetje emires dhe çapkenes..... :engjell: :engjell: :engjell:

#544 ne: 16-08-2007, 17:20:45
ik ik se ngelem ketu ne :D

dhe une od iki..bo jam ne pune te dyte pas 20 min...kue skam lene te paren akoma :(

#545 ne: 16-08-2007, 17:24:41
 :engjell:

pershendetje edhe ty kopuk :P

#546 ne: 16-08-2007, 17:27:00
kalofshi mire te gjithe.

#547 ne: 16-08-2007, 17:28:07
jo mi jo nuk iki.-.

moj pilivecke ku humbe sot per te me thene ciao ti :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#548 ne: 16-08-2007, 17:30:57
Ika edhe unë ...kaq ishte juve goca ju dua

#549 ne: 17-08-2007, 22:28:39
ika se jam i lodhur,me shume se i dua une keto gocat ti nuk do i duash as ne enderr o Charlie :D

Temat e fundit