Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 23 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 39505

#550 ne: 18-08-2007, 17:57:26
ika une se filloi koncerti

#551 ne: 19-08-2007, 16:39:50
Ika une se neser kam dicka shume te rendesishme per te ardhmen time !

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 19-08-2007, 16:43:29
Ika une tani se me filloi puna. Dite te mbare te gjitheve dhe Capi urime me ate gjene e rendesishme per te ardhmen tende (c'fare eshte, ma thuaj me MP?!)

:pafshim Ciao Ciao.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 20-08-2007, 23:32:37
Mirupafshim Camarroke. Do te hyj njehere kendej andej nga nata fare. Ika tani. Plasni e beni pershesh, ketu!

 :perqafim :pafshim

#554 ne: 22-08-2007, 15:23:11
Ika une ka

#555 ne: 22-08-2007, 16:00:30
pafshim tani.

#556 ne: 24-08-2007, 15:29:16
Ika une.kaq e kisha per sot lejen

flutur isha do degjohemi ne email ne ...kalofshit mire !

 • Postime: 1460

#557 ne: 24-08-2007, 16:42:31
Mirupafshim per kete jave..............

Kalofshi nji fundjave sa me te kendshme.....

#558 ne: 24-08-2007, 16:47:32
pse ike rri dhe ca LOL LOL

#559 ne: 27-08-2007, 17:19:11
po iki una ciao

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 27-08-2007, 17:20:15
Ika une per momentin. Pafshim Capkene dhe te tjeret.

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 28-08-2007, 17:00:06
ika une njehere, erdhi ora me shku ne pune.. :(

pershendetje....

#562 ne: 30-08-2007, 16:05:13
ika une se me duket njeri u zemeruar me mua :D :D

#563 ne: 30-08-2007, 16:07:58
kush zemerohet me ty qe i vrafte qulli ishalla

#564 ne: 31-08-2007, 16:41:28
Sterio pra...atij i ngeli qejfi si bebe ahahaah

#565 ne: 31-08-2007, 16:57:58
ika une boll per sot ndenjem...

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 31-08-2007, 16:59:28
ika unë boll për sot ndenjem...

Adios edhe nga une. :pafshim.

#567 ne: 01-09-2007, 14:18:56
Ika une te ha dreken..se po ma ben barku fiu fiu...

kalofshit nje fundjave te mire !Se une mire e nisa me pune :)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#568 ne: 02-09-2007, 03:03:36
hajt ika se s'paska mbetur njeri ketu :( natennnnnnnn

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 02-09-2007, 06:49:28
Ika une tani te nderuar.


P.S. BY POPULAR DEMAND: Avatarin qe kisha vendosur me pare, e vendosa me nga afer. Ja kjo eshte edhe fytyrka ime, kjo eshte thjesht nje poze fun dhe spontane. ;) He moreni Lisa & Ibraim, se kishit merak!? LOL

 • Postime: 877

#570 ne: 02-09-2007, 18:56:33
ika dhe un se boll... (U) e (Ju) trasha.

Ciao...

#571 ne: 03-09-2007, 17:26:37
Ika une per sot ciao !

#572 ne: 04-09-2007, 17:21:45
iku Capi per tek kasapi tani LOL LOL

#573 ne: 04-09-2007, 22:52:15
vec kujdes Capi...se kasapi te ben namin....te grin fare  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#574 ne: 05-09-2007, 13:25:07
miupafshim te gjitheve...... :perqafim

ato 2 pjestaret e haremit tim, te kene kujdes gjate mungeses time..... :D :perqafim

Temat e fundit