Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 41792

#550 ne: 18-08-2007, 17:57:26
ika une se filloi koncerti

#551 ne: 19-08-2007, 16:39:50
Ika une se neser kam dicka shume te rendesishme per te ardhmen time !

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 19-08-2007, 16:43:29
Ika une tani se me filloi puna. Dite te mbare te gjitheve dhe Capi urime me ate gjene e rendesishme per te ardhmen tende (c'fare eshte, ma thuaj me MP?!)

:pafshim Ciao Ciao.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 20-08-2007, 23:32:37
Mirupafshim Camarroke. Do te hyj njehere kendej andej nga nata fare. Ika tani. Plasni e beni pershesh, ketu!

 :perqafim :pafshim

#554 ne: 22-08-2007, 15:23:11
Ika une ka

#555 ne: 22-08-2007, 16:00:30
pafshim tani.

#556 ne: 24-08-2007, 15:29:16
Ika une.kaq e kisha per sot lejen

flutur isha do degjohemi ne email ne ...kalofshit mire !

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#557 ne: 24-08-2007, 16:42:31
Mirupafshim per kete jave..............

Kalofshi nji fundjave sa me te kendshme.....

#558 ne: 24-08-2007, 16:47:32
pse ike rri dhe ca LOL LOL

#559 ne: 27-08-2007, 17:19:11
po iki una ciao

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 27-08-2007, 17:20:15
Ika une per momentin. Pafshim Capkene dhe te tjeret.

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 28-08-2007, 17:00:06
ika une njehere, erdhi ora me shku ne pune.. :(

pershendetje....

#562 ne: 30-08-2007, 16:05:13
ika une se me duket njeri u zemeruar me mua :D :D

#563 ne: 30-08-2007, 16:07:58
kush zemerohet me ty qe i vrafte qulli ishalla

#564 ne: 31-08-2007, 16:41:28
Sterio pra...atij i ngeli qejfi si bebe ahahaah

#565 ne: 31-08-2007, 16:57:58
ika une boll per sot ndenjem...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 31-08-2007, 16:59:28
ika unë boll për sot ndenjem...

Adios edhe nga une. :pafshim.

#567 ne: 01-09-2007, 14:18:56
Ika une te ha dreken..se po ma ben barku fiu fiu...

kalofshit nje fundjave te mire !Se une mire e nisa me pune :)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#568 ne: 02-09-2007, 03:03:36
hajt ika se s'paska mbetur njeri ketu :( natennnnnnnn

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 02-09-2007, 06:49:28
Ika une tani te nderuar.


P.S. BY POPULAR DEMAND: Avatarin qe kisha vendosur me pare, e vendosa me nga afer. Ja kjo eshte edhe fytyrka ime, kjo eshte thjesht nje poze fun dhe spontane. ;) He moreni Lisa & Ibraim, se kishit merak!? LOL

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#570 ne: 02-09-2007, 18:56:33
ika dhe un se boll... (U) e (Ju) trasha.

Ciao...

#571 ne: 03-09-2007, 17:26:37
Ika une per sot ciao !

#572 ne: 04-09-2007, 17:21:45
iku Capi per tek kasapi tani LOL LOL

#573 ne: 04-09-2007, 22:52:15
vec kujdes Capi...se kasapi te ben namin....te grin fare  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#574 ne: 05-09-2007, 13:25:07
miupafshim te gjitheve...... :perqafim

ato 2 pjestaret e haremit tim, te kene kujdes gjate mungeses time..... :D :perqafim

Temat e fundit