Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 39554

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 20-09-2007, 14:54:56


STALION!!!!

Ika une. sorry!!!! :( Kam klas tani ne 20 mins.


:perqafim :perqafim Kalofsh mire!!! :) puthe gocen e vockel. :)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 20-09-2007, 15:02:15
vazhdo klasen se ajo te duhet se mua ketu me ke. paytjeter qe do ta puth edhe per ty Goce.

ja kalofsh sa me mire. :perqafim :perqafim

 • Postime: 12234

#602 ne: 24-09-2007, 02:31:02
Ika une naten e mire. :)

Elegance
Mi bej te fala atil ,,metalikut,, tend. ;) :D :D..ahhh po e pate edhe Xha Milon edhe atij se mka  humb krejt. :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 24-09-2007, 02:40:31
Ika unë naten e mirë. :)

Elegance
Mi bëj te fala atil ,,metalikut,, tënd. ;) :D :D..ahhh po e pate edhe Xha Milon edhe atij se mka  humb krejt. :P

Te falat e tua do t'ja percjell edhe Metalikut tim edhe Xha Milos, c'ke ti. ;) Rrofsh dhe Naten e Mire.  :perqafim

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 24-09-2007, 04:40:56
Naaaateeennn!!!!!!!!  :D

 • Postime: 2173

#605 ne: 27-09-2007, 23:42:54
 :pafshim pagjume: zemrathyer:

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 28-09-2007, 06:26:24
Nate e Mire Njerez se kam bere plot dallavere e kam shkruajtur plot romane, edhe per sot.

:puth :puth :puth

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 04-10-2007, 22:43:49
ika se kam per te vajtur ne mesim neser ne mengjes shihemi perseri ne mbremje

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 04-10-2007, 22:59:10
Po iki edhe une per sot. Ciao cAmi, Misheli, Lepurushe, Capkene, Erlehta, Aida, Emira, e te gjithe te tjeret qe jeni online sot. :P

:pafshim:perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 07-10-2007, 20:20:59
Ika une njehere per sot se u merzita ketu. Do shikoj serialin "Big Shots" e pastaj c'te me prese dita. :)

JA KALOFSHI MIRE TE DIELEN SHOKE E SHOQE!!  :perqafim

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 09-10-2007, 16:55:23
ika edhe une ne pune se u bera i cik vone..

pershendetje per te gjithe qe jeni ne linje..por hajt edhe nje per ato qe sjan se vijn me vone.lool :perqafim :perqafim

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#611 ne: 09-10-2007, 23:12:20
kam per tu zgjuar heret ne mengjes me duhet te pushoj i cik keshtu qe shuhemi neser pacim

 • Postime: 2173

#612 ne: 09-10-2007, 23:33:26
mir u takofshim ne PARAJSE :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 10-10-2007, 15:45:50
Mirupafshim Miq. E Kalofshi MIRE te Merkuren!! :) :D

 • Postime: 2173

#614 ne: 11-10-2007, 23:35:21
ika ,naten se vduqa per gjume :P

#615 ne: 12-10-2007, 04:04:09
naten e gezu bajromin!

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 12-10-2007, 12:30:10
Per shum vjete Mishel. :)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 12-10-2007, 16:08:26
mireupafshim te gjitheve..... :perqafim

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 16-10-2007, 22:06:48
Ika une se me erdhi bandilli


 :perqafim :perqafim

Ju kam xhan te gjitheve.

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 16-10-2007, 22:09:45
ika edhe un se per pak me fillon shkolla...

te fala bandillit... puthe nga ana ime LOL :P

 • Postime: 12234

#620 ne: 18-10-2007, 16:36:16
Ika dhe une se shte koha per GYM..shifemi me vone.

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 19-10-2007, 20:24:57
po iki per sot se me fillon puna per ja 30 minuta.. tung te gjithve, ja kalofshit mire  :)  :pafshim

 • Postime: 2173

#622 ne: 19-10-2007, 20:32:15
ika edhe une,se jam pak i lodhur,prsg all :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 23-10-2007, 00:34:53
Ika une te fle tani

Naten  :perqafim

 • Postime: 26710
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 01-11-2007, 03:54:39
Pas kater ore pune ja ku e keni forumin e ri. Ika dhe une te flej se lash nam ktu para PC :D

Temat e fundit