Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 41878

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 20-09-2007, 14:54:56


STALION!!!!

Ika une. sorry!!!! :( Kam klas tani ne 20 mins.


:perqafim :perqafim Kalofsh mire!!! :) puthe gocen e vockel. :)

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 20-09-2007, 15:02:15
vazhdo klasen se ajo te duhet se mua ketu me ke. paytjeter qe do ta puth edhe per ty Goce.

ja kalofsh sa me mire. :perqafim :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#602 ne: 24-09-2007, 02:31:02
Ika une naten e mire. :)

Elegance
Mi bej te fala atil ,,metalikut,, tend. ;) :D :D..ahhh po e pate edhe Xha Milon edhe atij se mka  humb krejt. :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 24-09-2007, 02:40:31
Ika unë naten e mirë. :)

Elegance
Mi bëj te fala atil ,,metalikut,, tënd. ;) :D :D..ahhh po e pate edhe Xha Milon edhe atij se mka  humb krejt. :P

Te falat e tua do t'ja percjell edhe Metalikut tim edhe Xha Milos, c'ke ti. ;) Rrofsh dhe Naten e Mire.  :perqafim

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 24-09-2007, 04:40:56
Naaaateeennn!!!!!!!!  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#605 ne: 27-09-2007, 23:42:54
 :pafshim pagjume: zemrathyer:

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 28-09-2007, 06:26:24
Nate e Mire Njerez se kam bere plot dallavere e kam shkruajtur plot romane, edhe per sot.

:puth :puth :puth

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 04-10-2007, 22:43:49
ika se kam per te vajtur ne mesim neser ne mengjes shihemi perseri ne mbremje

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 04-10-2007, 22:59:10
Po iki edhe une per sot. Ciao cAmi, Misheli, Lepurushe, Capkene, Erlehta, Aida, Emira, e te gjithe te tjeret qe jeni online sot. :P

:pafshim:perqafim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 07-10-2007, 20:20:59
Ika une njehere per sot se u merzita ketu. Do shikoj serialin "Big Shots" e pastaj c'te me prese dita. :)

JA KALOFSHI MIRE TE DIELEN SHOKE E SHOQE!!  :perqafim

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 09-10-2007, 16:55:23
ika edhe une ne pune se u bera i cik vone..

pershendetje per te gjithe qe jeni ne linje..por hajt edhe nje per ato qe sjan se vijn me vone.lool :perqafim :perqafim

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#611 ne: 09-10-2007, 23:12:20
kam per tu zgjuar heret ne mengjes me duhet te pushoj i cik keshtu qe shuhemi neser pacim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#612 ne: 09-10-2007, 23:33:26
mir u takofshim ne PARAJSE :perqafim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 10-10-2007, 15:45:50
Mirupafshim Miq. E Kalofshi MIRE te Merkuren!! :) :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#614 ne: 11-10-2007, 23:35:21
ika ,naten se vduqa per gjume :P

#615 ne: 12-10-2007, 04:04:09
naten e gezu bajromin!

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 12-10-2007, 12:30:10
Per shum vjete Mishel. :)

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 12-10-2007, 16:08:26
mireupafshim te gjitheve..... :perqafim

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 16-10-2007, 22:06:48
Ika une se me erdhi bandilli


 :perqafim :perqafim

Ju kam xhan te gjitheve.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 16-10-2007, 22:09:45
ika edhe un se per pak me fillon shkolla...

te fala bandillit... puthe nga ana ime LOL :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#620 ne: 18-10-2007, 16:36:16
Ika dhe une se shte koha per GYM..shifemi me vone.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 19-10-2007, 20:24:57
po iki per sot se me fillon puna per ja 30 minuta.. tung te gjithve, ja kalofshit mire  :)  :pafshim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#622 ne: 19-10-2007, 20:32:15
ika edhe une,se jam pak i lodhur,prsg all :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 23-10-2007, 00:34:53
Ika une te fle tani

Naten  :perqafim

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 01-11-2007, 03:54:39
Pas kater ore pune ja ku e keni forumin e ri. Ika dhe une te flej se lash nam ktu para PC :D

Temat e fundit