×
Hyrja
Profili

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 39463

 • Postime: 1460

#625 ne: 01-11-2007, 09:19:31
Te lumte dora . Ka dale yll fare

 • Postime: 2173

#626 ne: 02-11-2007, 00:28:46
 :pafshim pagjume: :pafshim..ALL

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 05-11-2007, 00:02:07
ika une

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 05-11-2007, 00:02:57

 • Postime: 4261

#629 ne: 05-11-2007, 01:15:59
Ika une tani ...goca ju dua :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 05-11-2007, 01:55:35
ti siper, flm per bised!! Mir u degjoheshim heren tjeter, njashtu te uroj nje nat te mir dhe gjum te embel!!

PS. mjaft, mos shiko me!! LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#631 ne: 05-11-2007, 15:43:20
Mirupafshim William, Gens etj etj  :pafshim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 05-11-2007, 15:45:12
Po ti Tipi B kur hyre e dole kaq shpejt, as te pame hic?! LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 05-11-2007, 15:46:51
Jo akoma nuk kam dale e ktheva mendjen kur e pashe se nuk me kishe pare ti. LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 05-11-2007, 16:09:08
Jo akoma nuk kam dalë e ktheva mendjen kur e pashë se nuk me kishe pare ti. LOL LOL LOL

Kjo vetem meritoka nje puthje. :-*

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 05-11-2007, 17:09:49
Unë po iki te plotesoj  kshillen e Elegances.lool te bëj nani - nani..

cristal dhe eleganca ja kalofshi mirë ne cinema..amanet gocen eee.. :perqafim :perqafim

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 05-11-2007, 17:14:22
Stalion.. nani ehhh?? LOL heres tjeter ke per t'na i pagu ti biletat e kinemas


Tung.  :)

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 05-11-2007, 18:19:54
Ika dhe un se lash nam, gjith diten ne kompjuter lol

Bye te gjithve  :pafshim

mishel - me ty skam mbaru pune ala :P


 :perqafim :puth

 • Postime: 4261

#638 ne: 06-11-2007, 02:12:55
Naten se ika une :D

#639 ne: 26-11-2007, 15:24:11
ika une se do me perjashtojne nga puna....plus kam shume gjera ne dore...

kismet po pata nerva do hyj nga darka

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 26-11-2007, 15:35:09
Paçim çapkene..mos harro te pish sa me shum uje... :P :perqafim :perqafim

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 26-11-2007, 19:59:30
paçim, degjohemi pastaj.....

 • Postime: 12234

#642 ne: 27-11-2007, 00:59:38
Ika dhe une te bej nji sy gjume,se mbreme mbeta deri ne mnegjes.

Naten  e mire te gjitheve. ;)

 • Postime: 155

#643 ne: 27-11-2007, 12:12:55
Ika une nje her po ju siguroj se sa te me jepet rasti i kohes se lire do kthehem prape.

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 29-11-2007, 05:06:00
 lodhje: :puth :pafshim pagjume:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 29-11-2007, 05:23:37
Bekimo qielli lejla eshte moshkull me gja mos ma puth aq afer buzes ..... :D

gjithsesi Naten Blue Sky (edhe pse nuk jemi prezantuar akoma ...:) )

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 30-11-2007, 05:51:01
Postimi im ishte i pavarur, dmth, s'citova kend. Por ngaqe po pertoja te shkruaj, thash te shprehem me smile. :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 01-12-2007, 01:20:31
u uroj nje nate te mir me duhet te pushoj pak se kam per tu zgjuar heret ne mengjes

#648 ne: 02-12-2007, 00:44:37
naten se vdiqa per gjume..

#649 ne: 03-12-2007, 00:53:27
naten se neser jemi ne pune...pfffffff fillon nje jave e re..te pakten ishalla ecen mire :)

Temat e fundit