Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42369

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#625 ne: 01-11-2007, 09:19:31
Te lumte dora . Ka dale yll fare

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#626 ne: 02-11-2007, 00:28:46
 :pafshim pagjume: :pafshim..ALL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 05-11-2007, 00:02:07
ika une

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 05-11-2007, 00:02:57

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#629 ne: 05-11-2007, 01:15:59
Ika une tani ...goca ju dua :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 05-11-2007, 01:55:35
ti siper, flm per bised!! Mir u degjoheshim heren tjeter, njashtu te uroj nje nat te mir dhe gjum te embel!!

PS. mjaft, mos shiko me!! LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#631 ne: 05-11-2007, 15:43:20
Mirupafshim William, Gens etj etj  :pafshim

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 05-11-2007, 15:45:12
Po ti Tipi B kur hyre e dole kaq shpejt, as te pame hic?! LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 05-11-2007, 15:46:51
Jo akoma nuk kam dale e ktheva mendjen kur e pashe se nuk me kishe pare ti. LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 05-11-2007, 16:09:08
Jo akoma nuk kam dalë e ktheva mendjen kur e pashë se nuk me kishe pare ti. LOL LOL LOL

Kjo vetem meritoka nje puthje. :-*

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 05-11-2007, 17:09:49
Unë po iki te plotesoj  kshillen e Elegances.lool te bëj nani - nani..

cristal dhe eleganca ja kalofshi mirë ne cinema..amanet gocen eee.. :perqafim :perqafim

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 05-11-2007, 17:14:22
Stalion.. nani ehhh?? LOL heres tjeter ke per t'na i pagu ti biletat e kinemas


Tung.  :)

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 05-11-2007, 18:19:54
Ika dhe un se lash nam, gjith diten ne kompjuter lol

Bye te gjithve  :pafshim

mishel - me ty skam mbaru pune ala :P


 :perqafim :puth

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#638 ne: 06-11-2007, 02:12:55
Naten se ika une :D

#639 ne: 26-11-2007, 15:24:11
ika une se do me perjashtojne nga puna....plus kam shume gjera ne dore...

kismet po pata nerva do hyj nga darka

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 26-11-2007, 15:35:09
Paçim çapkene..mos harro te pish sa me shum uje... :P :perqafim :perqafim

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 26-11-2007, 19:59:30
paçim, degjohemi pastaj.....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#642 ne: 27-11-2007, 00:59:38
Ika dhe une te bej nji sy gjume,se mbreme mbeta deri ne mnegjes.

Naten  e mire te gjitheve. ;)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#643 ne: 27-11-2007, 12:12:55
Ika une nje her po ju siguroj se sa te me jepet rasti i kohes se lire do kthehem prape.

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 29-11-2007, 05:06:00
 lodhje: :puth :pafshim pagjume:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 29-11-2007, 05:23:37
Bekimo qielli lejla eshte moshkull me gja mos ma puth aq afer buzes ..... :D

gjithsesi Naten Blue Sky (edhe pse nuk jemi prezantuar akoma ...:) )

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 30-11-2007, 05:51:01
Postimi im ishte i pavarur, dmth, s'citova kend. Por ngaqe po pertoja te shkruaj, thash te shprehem me smile. :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 01-12-2007, 01:20:31
u uroj nje nate te mir me duhet te pushoj pak se kam per tu zgjuar heret ne mengjes

#648 ne: 02-12-2007, 00:44:37
naten se vdiqa per gjume..

#649 ne: 03-12-2007, 00:53:27
naten se neser jemi ne pune...pfffffff fillon nje jave e re..te pakten ishalla ecen mire :)

Temat e fundit