Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 41070

#675 ne: 24-01-2008, 14:51:01
Ika une..se kam plot pune...dhe sduhet te humb kohe plus jam ne kurs spanjishte....

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 24-01-2008, 22:36:22
po ja mbadh edhe un, me fillon klasa dhe pak..


ja kalofshit mire :)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#677 ne: 25-01-2008, 02:05:02
ika ne gjume se me levizin shkronjat ne ekran :D

Pershendetje for ALL

#678 ne: 25-01-2008, 12:52:02
ciao per sot..fundjave te mbare

#679 ne: 25-01-2008, 13:02:30
moj po kur erdhe qe po iken? pafshim ath

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#680 ne: 25-01-2008, 16:56:30
Hajt mirufshnet per sonte :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 27-01-2008, 14:45:49
me duhet te vete ne pune tani ju le shenden ia kaloni sa me mir se ika une shihemise shpejti

#682 ne: 28-01-2008, 13:45:45
Ika une per sot..me mbaroi pushimi

Klm kalamaja....psh te vecant per njeren :)


#683 ne: 29-01-2008, 16:40:14
Ciao..mi ngriti njeri nervat me nje fraze qe me tha :(

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 29-01-2008, 23:00:22
Ika un se me filloj klasa  :pafshim

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 29-01-2008, 23:03:50
iks naten/ :pafshim :pafshim

#686 ne: 30-01-2008, 17:09:08
ika une se jam ne je takim me klientet..kushedi do ju persh nga darka..ama na la forumi batall do na nxjerrin nga puna:(

#687 ne: 30-01-2008, 17:23:12
pafshim

#688 ne: 30-01-2008, 20:24:50
ika un tani se ka ca gjera per te bere,ciaoooooooo

#689 ne: 31-01-2008, 14:13:46
ciao nga une sot se jam full ne pune

#690 ne: 01-02-2008, 13:33:18
ciao per sot se jam full ne pune !


Klm dhe nje fundjave te mbare,ndoshta shifemi neser :)

#691 ne: 01-02-2008, 13:33:57
Klm Capkene :)

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 07-02-2008, 22:59:59
Bye ju qe knei ngel, pacit veten meqaf :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 11-02-2008, 14:53:33
ika ne pune une ju te tjeret rrini beni qejf

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 12-02-2008, 20:56:40
ika njeher una se spo duroj dot dhembjet naten e mir gjum te embel

 • Postime: 4
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 12-02-2008, 22:50:29
ika une se vdiqa per gjume.kemi shkolle neser

#696 ne: 12-02-2008, 22:52:23
kalo bukur e u rxofsh

#697 ne: 12-02-2008, 22:54:14
ik ti ik se une do e gdhi ketu sot  :D

#698 ne: 19-02-2008, 13:12:07
Ciao..sepse kam shume work...do me nxjerri shefi jashte po me pa qe los ne internet LOL

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 19-02-2008, 19:30:52
ikaaa une kisssssssssssssssss s kotelen naten

Temat e fundit