Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42996

#700 ne: 19-02-2008, 19:43:51
ika edhe une puc edhe ti mistrec ciaoooo

#701 ne: 20-02-2008, 21:48:11
naten ika te bej nani se neser ne pune ....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#702 ne: 20-02-2008, 21:51:09
gjume te embel o shpirti i ......Forumit :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 21-02-2008, 13:43:26
Ika se kam pak pune..

#704 ne: 21-02-2008, 17:52:31
Ika une ciao per sot !

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 22-02-2008, 01:54:41
Ikaaa te flej... Naten...

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#706 ne: 22-02-2008, 02:05:53
Ika dhe une,,,,tung

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 23-02-2008, 02:05:07
Ikaaa se gjumi po me ze... naten e mire @LL :D

#708 ne: 24-02-2008, 22:43:59
 naten se neser jemi ne pune...fillon nje jave e re nje dite e re me kismete te reja ishalla lek thuaj se gje tjeter nuk dua LOL LOL

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 25-02-2008, 13:47:09
ishalla lek heheheheh shpresoj edhe une moj Capi

edhe une ika tani sepse do behem gati per shkolle,e kam per tu pyetur ne dy lende informatike dhe gjune latinee huuuu sa ja kam inat ketij prof.

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 27-02-2008, 10:56:21
Ikaaa.. vi me vone :D

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#711 ne: 28-02-2008, 12:12:23
ika nje her mir mbetshi...

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 28-02-2008, 12:56:00
Ika.. Bye bye :D

#713 ne: 28-02-2008, 20:41:41
Naten..mu var koka para PC..te shkoj te ha dhe ishalla bej nani po ku me ze gjumi mua pa shkuar ora 11 e nates

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 29-02-2008, 01:46:48
Ikaaaa.. te flej gjum...

#715 ne: 29-02-2008, 15:36:34
 :pafshim sepse duhet te punoj (?) >< shkulfloket)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#716 ne: 01-03-2008, 12:36:54
Ne per pune te kemi marre  LOL LOL LOL

#717 ne: 01-03-2008, 21:21:18
Naten e mire....gjume te embel..te iki te ve shtepine ne vije se booo......ca rremuje sot sikur ka kaluar uragani LOL

#718 ne: 03-03-2008, 13:38:21
PAFSHIM

#719 ne: 04-03-2008, 14:01:08
 :pafshim :pafshim

#720 ne: 05-03-2008, 00:42:11
naten e mire te gjithve

#721 ne: 05-03-2008, 14:32:29
ciao tani per tani....se sna le gjermani LOL

#722 ne: 06-03-2008, 14:55:22
Ika une te shtroj prapakolpin se se kam mire keshtu !


Dite te mbare !

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 13-03-2008, 02:09:53
Iak te fle gjume... naten e mire...

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 18-03-2008, 13:24:24
Shendet e te mira, ju paça sa malet... :P

Temat e fundit