Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42976

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 27-03-2008, 01:55:49
Naten e mire.. se ika..

#726 ne: 27-03-2008, 17:10:13
Mirupafshim per sot !

Diskutim te mbare tek tema e Gerdecit.Nese nuk shihemi neser fundjave te mbare(se jam ne rruge sma ha mendja te futen ne forum )


Do shihemi ne atdhe urraaaaaaaaaaaaaaaa a :)

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 27-03-2008, 19:37:16
BYE...kalofshi sa me bukur..........MUUU UUAAAAHHHHHH....... kush e kapi pucjen time????????

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#728 ne: 27-03-2008, 19:55:06
Une po kush tjeter :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 28-03-2008, 01:30:37
 lash nam, neser duhet me u qu ne oren 8 :(

naten Mishelo e Bekimo... :)

#730 ne: 28-03-2008, 01:34:03
naten shoku

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 28-03-2008, 17:01:53
Bye all kalofshi mir

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 30-03-2008, 01:05:54
Naten e mire..

#733 ne: 25-04-2008, 21:45:44
lash nam, nesër duhet me u qu ne orën 8 :(

naten Mishelo e Bekimo... :)
ate llafin cohem shkruaje mire heres tjeter se na trembe


nejse naten po iki dhe une.....kam ca gjera per te bere..darken LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#734 ne: 30-04-2008, 20:03:47
beertit me pak. ;).se ka drita :D

#735 ne: 01-05-2008, 01:52:26
naten.

#736 ne: 07-05-2008, 21:22:33
naten.............. do fleme tash

#737 ne: 12-05-2008, 11:48:17
ika une ,klm mire  ne forum se ky pa pune te le :)


jo per gje te shkundim shtepine mqs jemi pushim

#738 ne: 12-05-2008, 11:52:38
pafshim nga dreka do degjohemi!

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 13-05-2008, 11:49:45
shnet e t'mira.....

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 14-05-2008, 09:27:44
Pafshim shkruhemi ne darke. :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 14-05-2008, 11:06:44

  U pafshim per te mire, dola ne marende. :perqafim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 14-05-2008, 11:08:17
Pafshim Pafshim  perq

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 14-05-2008, 13:46:11
Pafshim pafshim :perqafim

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 14-05-2008, 14:50:50
Mirupafshim. Paçi një ditë të mbarë të gjithë  :perqafim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 14-05-2008, 15:56:54
Ika dhe une per sot, ia kalofshi mire mbasditen  :perqafim

#746 ne: 14-05-2008, 18:14:01
e pse iket? e o mire

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#747 ne: 15-05-2008, 13:28:13
Ika une ...Trendafili dhe Stefi ju dua pa mase  :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 15-05-2008, 13:32:11
ika dhe une charlie :perqafim

#749 ne: 15-05-2008, 22:20:34
naten,ngordha

Temat e fundit