Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 41071

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 16-05-2008, 01:12:24
Naten e mire se ika me fjet..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#751 ne: 16-05-2008, 01:13:43
Rrim moj se ka vend sa te duash :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 16-05-2008, 08:40:14
Ika une ne pune. Ja kalofshi mire. Stefi dhe Charlie :perqafim :perqafim

#753 ne: 16-05-2008, 10:27:15
te iki dhe une se kembe njeriu ktu...

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 16-05-2008, 11:43:46
Po iki une se njerez ka ketu po s'kemi nge te merremi me ta. LOL  :P :pafshim :pafshim

#755 ne: 16-05-2008, 22:05:42
une nga inati sdo iki LOL

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#756 ne: 19-05-2008, 14:19:56
ika une iher se u bera vone.

bye E..... plotesoje vete.lol

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 19-05-2008, 15:23:01
Hajt ia kalofshi mire te gjithe sot mbasdite.
Ika une Bye - Bye  :perqafim

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 20-05-2008, 10:01:23
Ja kalofshi mire sot. Stefi  :perqafim

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 20-05-2008, 16:01:54
Shnet o milet & bereqet ;)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 21-05-2008, 09:26:21
Ika une ja kalofshi mire ju forumista. :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#761 ne: 21-05-2008, 14:22:36
Hajde gjumin e embel te gjitheve

#762 ne: 21-05-2008, 14:29:58
ne mes te dites? thuhet nje fjale e shemtuar ne kesi rastesh. flefsh te madhen. hahahaha

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#763 ne: 21-05-2008, 16:03:29
Ika ihere se po   me presin do dal  te pij i birre ne diku ne qender,shifemiii. :pafshim

#764 ne: 21-05-2008, 23:44:06
naten............dh e une birre dua......se vetem ajo me qeteson

#765 ne: 21-05-2008, 23:58:39
naten dhe nga une! gjume te embel dhe plot endrra te bukura!

#766 ne: 22-05-2008, 13:15:37
ca endrra thua....bjer e fli me te njejten enderr

pacim nje here...do degjohemi me vone me erdhen ca pune tani..do dal nje here


#767 ne: 24-05-2008, 22:21:26
naten

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 27-05-2008, 09:14:50
Ika ne shkolle une ja kalofshi mire vajza :perqafim

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 29-05-2008, 22:42:28
naten e mir njerez .. dhe behuni me te qeshur  :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 30-05-2008, 15:13:37
ika une iher se u bera vone..

 :pafshim :pafshim :pafshim te gjithve.

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 30-05-2008, 21:03:39
naten e mir njerez  :P

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 31-05-2008, 16:58:10
Ika une kalofshi mire te gjithe kalofsh mire Dreamm  :perqafim :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 31-05-2008, 19:36:01
Ika unë kalofshi mirë te gjithë kalofsh mirë Dreamm  :perqafim :perqafim

 :) U 2  :)

 • Postime: 21
 • Karma: +0/-0

#774 ne: 01-06-2008, 11:02:49
:) U 2  :)

mos tani qw hyra une ke ikur ti  :S

Temat e fundit