Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42368

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#800 ne: 14-06-2008, 21:01:54
nsten.............. ...........

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 14-06-2008, 22:33:30
naten o njerez,,,se u lodha,,,, ciao) ciao) ciao) :perqafim

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 15-06-2008, 22:36:07
naten e mir  :P

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 19-06-2008, 13:49:27
MIRUPAFSHIM PERGJITHMONE NGA ANA IME ................... ................... .

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 21-06-2008, 00:23:00
uuhh naten e mire se vduqa ciao) ciao) perq

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 22-06-2008, 10:42:11
ika se plasem vape.  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 22-06-2008, 12:54:18
ika une se kam te ftohte :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 22-06-2008, 20:42:14
naten nga un ciao

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 24-06-2008, 02:52:58
ikni ikni...un po rri ende po e ruaj forumin mos po hyn ndonje vagabond

#809 ne: 24-06-2008, 12:32:40
Ika une mbaroi pushimi per sot  :D
po na therret gjermani  :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 25-06-2008, 16:15:07
ika une iher se u bera vone.

kalofshi nje mbasdite sa me te kendeshme te gjith forumistat.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 25-06-2008, 16:16:38
Dale se po vi dhe une me ty,,,, :D
Kalofshi mire juve ketu,,,

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#812 ne: 26-06-2008, 20:52:10
Ika t e shoh ndeshjen.  :pafshim

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 27-06-2008, 20:33:17
ika un se srrieht me erdhen katunaret ...

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#814 ne: 27-06-2008, 20:34:24
Tung Tung :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 27-06-2008, 22:20:05
bye all

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 29-06-2008, 23:06:36
naten nga un ju gjermonet mos qani shum mir  :P

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 01-07-2008, 01:28:07
Ika me fjet.. naten all.. Kiss per Trendafilen dhe Charlin..

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 01-07-2008, 01:31:04
kiss u back :puth :puth

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 02-07-2008, 00:27:26
Ika me fjet se jam lodh.. naten e mire..

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#820 ne: 02-07-2008, 00:51:04
Naten te gjitheve  :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 02-07-2008, 00:57:00

  Ika dhe une, naten e embel te gjitheve.

#822 ne: 02-07-2008, 14:46:29
Ika une per sot ,mbaroi pushimi 20 min :)

Dite te bukur forumista

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#823 ne: 04-07-2008, 00:59:05
Naten te gjitheve .......

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 06-07-2008, 01:43:13

  Naten e mire o milet,ne veqanti Trendafil puc puc

Temat e fundit