×
Hyrja
Profili

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 39464

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#800 ne: 14-06-2008, 21:01:54
nsten.............. ...........

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 14-06-2008, 22:33:30
naten o njerez,,,se u lodha,,,, ciao) ciao) ciao) :perqafim

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 15-06-2008, 22:36:07
naten e mir  :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 19-06-2008, 13:49:27
MIRUPAFSHIM PERGJITHMONE NGA ANA IME ................... ................... .

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 21-06-2008, 00:23:00
uuhh naten e mire se vduqa ciao) ciao) perq

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 22-06-2008, 10:42:11
ika se plasem vape.  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 22-06-2008, 12:54:18
ika une se kam te ftohte :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 22-06-2008, 20:42:14
naten nga un ciao

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 24-06-2008, 02:52:58
ikni ikni...un po rri ende po e ruaj forumin mos po hyn ndonje vagabond

#809 ne: 24-06-2008, 12:32:40
Ika une mbaroi pushimi per sot  :D
po na therret gjermani  :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 25-06-2008, 16:15:07
ika une iher se u bera vone.

kalofshi nje mbasdite sa me te kendeshme te gjith forumistat.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 25-06-2008, 16:16:38
Dale se po vi dhe une me ty,,,, :D
Kalofshi mire juve ketu,,,

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#812 ne: 26-06-2008, 20:52:10
Ika t e shoh ndeshjen.  :pafshim

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 27-06-2008, 20:33:17
ika un se srrieht me erdhen katunaret ...

 • Postime: 4261

#814 ne: 27-06-2008, 20:34:24
Tung Tung :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 27-06-2008, 22:20:05
bye all

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 29-06-2008, 23:06:36
naten nga un ju gjermonet mos qani shum mir  :P

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 01-07-2008, 01:28:07
Ika me fjet.. naten all.. Kiss per Trendafilen dhe Charlin..

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 01-07-2008, 01:31:04
kiss u back :puth :puth

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 02-07-2008, 00:27:26
Ika me fjet se jam lodh.. naten e mire..

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#820 ne: 02-07-2008, 00:51:04
Naten te gjitheve  :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 02-07-2008, 00:57:00

  Ika dhe une, naten e embel te gjitheve.

#822 ne: 02-07-2008, 14:46:29
Ika une per sot ,mbaroi pushimi 20 min :)

Dite te bukur forumista

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#823 ne: 04-07-2008, 00:59:05
Naten te gjitheve .......

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 06-07-2008, 01:43:13

  Naten e mire o milet,ne veqanti Trendafil puc puc

Temat e fundit