Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42945

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 06-07-2008, 23:57:23
Naten

#826 ne: 07-07-2008, 17:00:47
Ika une se lash nam sot kam dhe nja nje ore pune pastaj do dal me ble ca gjera te fundit per familjen

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#827 ne: 07-07-2008, 17:04:09
Ik ere ne na lusin LOL LOL

#828 ne: 09-07-2008, 14:27:00
Mirupafshim

kalofshit mire ne keto 3 jave qe sdo jem.

Ishalla ju vij me lajme te mira nga atdheu.

Vere te mbare kalamaja

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#829 ne: 09-07-2008, 15:39:17
Kalamojte e syve qe te pellcasin se ne na ka shku bibilushi sa nje kastravec LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 09-07-2008, 15:44:09
Kalamojte e syve qe te pellcasin se ne na ka shku bibilushi sa një kastravec LOL LOL

LOL  LOL   LOL  

Ty te ka ikur truri me keto postime qe ben

#831 ne: 09-07-2008, 15:56:50
Kalamojte e syve qe te pellcasin se ne na ka shku bibilushi sa një kastravec LOL LOL

ky eshte problemi yt

per mua jeni kalamaja dhe te tille mbeteni si femra e meshkuj :)

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 09-07-2008, 21:29:08
Mirupafshim

kalofshit mirë ne këto 3 jave qe sdo jem.

Ishalla ju vij me lajme te mira nga atdheu.

Vere te mbarë kalamaja

Pushime te mbara  :D

Befsh qejf ne maximun  :perqafim :perqafim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#833 ne: 24-07-2008, 16:03:36
Ika une per sot ia kalofshi mire mbasditen te gjithe

 :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim

#834 ne: 27-07-2008, 20:31:26
Ciao...naten per sot se na u mbaruan eurot LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 28-07-2008, 15:55:48
 :pafshim :pafshim :pafshim  :perqafim  :perqafim

#836 ne: 29-07-2008, 00:50:21
naten dhe pse gjume skam...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 29-07-2008, 12:22:13
Ika une iher,,,,kalofshi mire ketu ;),,mos u merzitni shume per mua :D :D :perqafim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#838 ne: 29-07-2008, 12:25:48
Ika unë iher,,,,kalofshi mirë këtu ;),,mos u merzitni shumë për mua :D

 :pafshim :pafshim :puth

 • Postime: 119
 • Karma: +0/-0

#839 ne: 30-07-2008, 15:47:17
ika  une  se  me  hiku  autobuzi  jupershendes  te  githeve.
 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#840 ne: 15-08-2008, 14:17:08
Bye all kalofshi mire

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#841 ne: 22-08-2008, 14:48:37
Klaofshi mire te gjithe bye

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#842 ne: 24-08-2008, 12:31:16
ika une njehere mire u pafshim te gjitheve dhe kalofshi nje dite sa me te kendshme sic ju deshiron zemra juaj pafshim :perqafim

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 24-08-2008, 14:08:11
Ika une njehere.. Ja kalofshit sa me bukur.. :perqafim

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#844 ne: 24-08-2008, 14:33:24
Ika dhe une,,persh  per te gjith,,

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#845 ne: 26-08-2008, 00:59:51
Ika une.. aj gjumin e embel te gjithve!!

Naten Charlie ;)

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 26-08-2008, 14:58:41
Paçim forumi
kismet mga darka  ;)

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 28-08-2008, 00:54:05
Ika.. naten e mire..

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 28-08-2008, 15:56:50
 :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#849 ne: 28-08-2008, 16:01:03
Ciao ciao kalamona

Temat e fundit