Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42975

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 28-08-2008, 23:52:41
Charlie, Claraa, Lefter NATEN E MIRE :pafshim

Vazhdoni ju, ika une se me erdh gjumi.. pagjume:

Pacit nje gjum te embel dhe mos harroni, takohemi ne enderr e?? ;)

Gjith te mirat!!

 :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#851 ne: 28-08-2008, 23:58:12
Gute nacht schlaf schön süße... ;)

Tkohemi ne ender patjeter. :P

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 29-08-2008, 00:49:00
Naten e mire te gjithve dhe pafshi endrra te bukura :perqafim

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 29-08-2008, 13:12:43
ciao per momentin ... shifemi nga ore 17h00  :perqafim

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 29-08-2008, 13:18:03
Bye ja kalofsh mir :perqafim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 29-08-2008, 13:19:01
Ku po iken ti moj ? :D hajde moj ketu :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 29-08-2008, 15:55:34
Hahaha e kisha me Zuzunen moj :D

Ika une tani kalofshi mire te gjithe  :pafshim :pafshim :pafshim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#857 ne: 29-08-2008, 20:24:54
ikaaaaa se . :S.ehhhhh. :S.jam i lidhur shkurt ;)

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 30-08-2008, 00:35:08
Ikaaaa naten te gjithve :pafshim

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 30-08-2008, 00:38:00
Naten

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#860 ne: 01-09-2008, 16:40:43
bye all klm :(

 • Postime: 119
 • Karma: +0/-0

#861 ne: 02-09-2008, 03:27:59
ika un boll ju ç...

mirupafshim   :)

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 03-09-2008, 22:34:40
gjum: Naten e mire :)

Ciao  :pafshim

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 05-09-2008, 17:25:42
Bye se sot ndejta pak me shume sec duhej

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#864 ne: 14-09-2008, 12:31:07
ika se kam 101 pune dhe vetem 3 kam kryer deri tani :pafshim

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 15-09-2008, 16:54:27
akomaq ske ikur moj :P:P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#866 ne: 15-09-2008, 23:50:25
Ika tani naten. :pafshim  Jo per gje por pas 12 pres zocka ne msn. :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#867 ne: 15-09-2008, 23:51:30
haha...Po lere more MSN kape ndonjeren Live. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#868 ne: 15-09-2008, 23:52:41
Ju veq neper msn shikoni se live skeni kapacitet :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 15-09-2008, 23:53:31
Shoku sot eshte dita e msn-ve. :P  ec se folim. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#870 ne: 15-09-2008, 23:55:20
Le more diten ka qene cka ka qene,tash eshte nate. :P...Nata ska ispate. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#871 ne: 15-09-2008, 23:56:10
Hec se nuk jeni per gje ju joo :D nese doni ndonje zocke per msn flisni tani :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#872 ne: 16-09-2008, 00:05:00
Ika dhe une se skam nerva me lujt k*qe me kete Charlien. :D
Dreamieeee........ :-* :lule

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#873 ne: 16-09-2008, 00:06:08
Hajt the qafen edhe sa per k*qe ti jap nese do luj me to LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#874 ne: 16-09-2008, 00:08:09
Jo mbaji per vete,shih se sa bukur po  i puth ne avatar. :D LOL

Temat e fundit