Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 41140

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#900 ne: 13-11-2008, 16:40:50
Thefsh qafen :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#901 ne: 14-11-2008, 02:20:03
Mirembetshi......fa lemnderes per sonte :pafshim :)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#902 ne: 14-11-2008, 02:21:39
qafen themi ne kendej nga malsia LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#903 ne: 14-11-2008, 02:23:37
ahhaha,,

ika edhe une,, :perqafim

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#904 ne: 16-11-2008, 12:54:14
Ika une. Hajde ja kalofshi mire te gjithe ju qe jeni on line. :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#905 ne: 16-11-2008, 21:20:49
mire mbetshi.  :perqafim :pafshim

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#906 ne: 19-11-2008, 10:54:34
ika une nje here

me presin c apune ne zyre

do kthehem prape

mire ju gjetsha

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#907 ne: 19-11-2008, 11:12:25
pershendetje!
kalofshi caste te bukura
dhe nje dite te mrrekullueshme
shendet dhe pare.
 :perqafim ciao)

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#908 ne: 19-11-2008, 11:51:17
 Pershendetje ?
 paqja dhe lumturija mbetroft gjimon te ju..

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#909 ne: 19-11-2008, 17:28:02
kaloni një nate te rehatshme dhe me surpriza te këndshme :)  ciao)

 • Postime: 998
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#910 ne: 22-11-2008, 15:37:22
Po iki una. Ju uroj nje fundjave te paharrueshme te gjitheve. Enjoy it.
Flasim te henen.
Kiss all.

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#911 ne: 26-11-2008, 09:09:41
ika une njehere kalofshi mire!
kam nje takim kthem pas  pak
mirupafshim  :perqafim

 • Postime: 998
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#912 ne: 26-11-2008, 09:19:38
Ok.
Do te presim, nuk kemi c'te bejme.
Takim te mbare.

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#913 ne: 18-12-2008, 11:51:26
kalofshi caste te bukura
mire u degjofshim pafshim miq ciao :perqafim

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#914 ne: 18-12-2008, 12:00:30
mirupau njerez. :D

 • Postime: 998
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 18-12-2008, 12:02:42
Edhe ti ike?
Po ju iket te gjithe.
S'ka gje une do bej qejf pa juve.

Kalofshi bukur

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#916 ne: 18-12-2008, 12:06:21
jo jo une do pres qe te le ne nje shoqeri
ashtu sic e meriton ti :P

 • Postime: 998
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#917 ne: 18-12-2008, 12:09:12
 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#918 ne: 18-12-2008, 12:30:40
ika dhe une po shkoj te drekosem  :P
mirufshnet

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 18-12-2008, 12:32:07
Te befte mire...ma cove mallin :D

 :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#920 ne: 18-12-2008, 12:33:09
 :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#921 ne: 18-12-2008, 12:33:35
....ika un nje her... ju shoqri kalovshi nje dit sa me te bukur ju perqafoj shum jeni shum te mrekullushum :perqafim

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 18-12-2008, 12:34:39
Dite te mbare :perqafim

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#923 ne: 19-12-2008, 17:52:27
Kaloni bukur ne vazhdim  :pafshim

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#924 ne: 21-12-2008, 00:42:30
 ciao) :pafshim gjum:

Temat e fundit