Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!! - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

Ika unë njëherë!!!Mirupafshim!!!

· 1221 · 42915

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 21-12-2008, 00:48:20
 nukduatedegjoj  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#926 ne: 21-12-2008, 03:09:24
Ika edhe une   :pafshim    :perqafim

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#927 ne: 27-12-2008, 00:31:42
Naten o njerez. :pafshim gjum:

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 29-12-2008, 17:01:08
Mirupafshim popull ika une per sot, mire ju gjetsha neser.!

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 05-01-2009, 11:49:11
Ika un nje her ju shoqri kaloni nje dit sa mete bukur :pafshim :pafshim :perqafim

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#930 ne: 06-01-2009, 23:33:45
Naten e mire. ciao)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 08-01-2009, 05:28:36
gjesi kalofshi mire!
ika une njehere mire u degjofshim ciao)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#932 ne: 13-01-2009, 10:38:42
ika une njehere kalofshi
çaste te kendshme :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#933 ne: 16-01-2009, 10:35:21
pafshim te gjitheve dhe kalofshi nje dite
sa me te kendshme tung.... :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#934 ne: 16-01-2009, 10:35:51
Kalofsh bukur naqeee.. :perqafim

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 17-01-2009, 12:32:46
kaloni bukur ne vazhdim....

 • Postime: 47
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 18-01-2009, 22:30:36
ika un kaloni embel ne vazhdim,,
 :pafshim :pafshim :pafshim :perqafim

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 18-01-2009, 22:32:49
ika e una se ketu spaska me ke te tradhtosh :D 

tung

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#938 ne: 20-01-2009, 01:08:36
Naten everyone :perqafim

Hengshi sallaten. LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 20-01-2009, 01:12:53
ik ore karagjoz se neser ne mengjes me ze rrugen me makine pastaj :P

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#940 ne: 20-01-2009, 17:51:19
Ika une njehere! Mirupafshim!

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#941 ne: 20-01-2009, 23:58:27
Naten Shejtane se vetem ti qenke.  :) :pafshim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 20-01-2009, 23:59:30
po pra ngela vetem per vetem zoti dhaskal :P

naten

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#943 ne: 02-04-2009, 01:24:46
Shejtanke, Misss...mire se ju gjej nje here tjeter :perqafim :perqafim Flm. per sonte.

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 03-04-2009, 00:05:45
flm  per sonte   :perqafim LOL flm per neser  :perqafim LOL  kush do, mund te vi atje ku po shkoj ,nese pyet ku mos hajde LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#945 ne: 03-04-2009, 00:06:13
hheeeeeeeeeeeeeeeee jjjjjjjjjjjjjjjj LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 03-04-2009, 08:20:35
Ika une tani mirupafshim :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#947 ne: 03-04-2009, 09:24:22
ika dhe une tani mirupafshim te pi kafen e mengjesit  :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#948 ne: 23-04-2009, 23:31:52
Shejtankë, mirë se të gjej me vonë po qe se je këndej.... :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 23-04-2009, 23:35:42
degjohemi Parlote  :perqafim

Temat e fundit