Jepni nje deshire per te mepareshmin - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 28615

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#400 ne: 30-10-2008, 01:31:07
pajtohem me parafosin LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#401 ne: 30-10-2008, 01:51:27
I deshiroj nje nat te qete,,edhe Lefterit,,se ika,,tung

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#402 ne: 30-10-2008, 01:54:02
Deshire te rrij edhe pak se tash plas  cka duhet me plas. :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#403 ne: 30-10-2008, 01:56:17
AHAHa,,s'ka qa me plas me,, :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#404 ne: 30-10-2008, 02:01:50
Plas naj cokolade si dihet.... :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#405 ne: 30-10-2008, 08:37:08
Ooo kam nje deshire oohhh sa eshte e thjeshte
vetem ky njeri siper te kishte me ra ne puset

:LOL :LOL :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#406 ne: 30-10-2008, 09:50:39

   Per takimin qe e ka sot, te ndjehet e lumtur,e nderueme dhe plotesim te asaje qe e ka pritur. :engjell:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#407 ne: 13-03-2009, 13:12:03
Ti behet deti kos.. :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#408 ne: 13-03-2009, 13:15:22
Te me bjere ne luge...LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#409 ne: 13-03-2009, 15:35:03
Ju shpofte luga. LOL LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#410 ne: 13-03-2009, 21:13:25
Te mos i ushqeje shume banane gocat.. :D :LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#411 ne: 13-03-2009, 21:17:25
Ti jap edhe kesaj nje banane. LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#412 ne: 14-03-2009, 17:14:18
Biznes te mbare sonte te lokali.. :P :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#413 ne: 14-03-2009, 17:19:01
Te behet milionere :D

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#414 ne: 14-03-2009, 20:33:42
edhe une bashke me ta amin LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#415 ne: 14-03-2009, 23:57:24
tja qet nje kafe chorrit

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#416 ne: 15-03-2009, 01:29:18
tma paguje kafen se te tavolina po ta bi vete LOL

pershendetje chorri ;0

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#417 ne: 15-03-2009, 21:39:01
Me shtifte ne dore me shtife. LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#418 ne: 15-03-2009, 21:42:29
e zente ky kredit crunch ne biznesin e bananeve :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#419 ne: 15-03-2009, 21:46:14
Duke me lypur bananen. LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#420 ne: 27-03-2009, 23:37:39
te zgjidhe thesin e parave LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#421 ne: 28-03-2009, 11:55:15
..te shfrytezoje detin sot ;) :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#422 ne: 28-03-2009, 19:21:12
Te fitoj lotarine... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#423 ne: 28-03-2009, 19:22:18
Te mos ndjeke telashet :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#424 ne: 28-03-2009, 21:34:15
te jete me aktive

Temat e fundit