Jepni nje deshire per te mepareshmin - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 27118

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 28-03-2009, 21:43:36
te mos pije shume vere LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#426 ne: 28-03-2009, 22:04:32
te mos filloje paketen e dyte te cigares

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 28-03-2009, 22:07:45
jo moj e kam lene qe para gjys ore LOL LOL

kesaj i jap 1 pakete merit slims ta kete per neser  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#428 ne: 28-03-2009, 22:47:10
Te fitoj lotarine... :D

ke hallin tim apo tendin ti? LOL

Shejtanes...nje aventure te re neser :P :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 28-03-2009, 23:01:37
e bera planin e per neser  ;)

kesaj te vije ne TR e ti tregoj si behet tsunami  :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#430 ne: 29-03-2009, 14:54:40
Kesaj ta kete realizuar planin. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 29-03-2009, 16:06:33
ketij ti ecin gjerat mbare ashtu sic deshiron vertet  :)

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#432 ne: 29-03-2009, 16:20:50
Kesaj ti bjeri xhokeri dhe ti ndaje leket me mua... :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 29-03-2009, 16:29:22
kesaj ti plotesohen gjithe deshirat sa hap e mbyll syte  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#434 ne: 29-03-2009, 22:51:22
nje jave sa me te qete kesaj.. :engjell:

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#435 ne: 30-03-2009, 22:00:10
nje pushim te paharruar ne kete fundjave

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#436 ne: 30-03-2009, 22:10:37
nje mendim te vyer politik

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#437 ne: 30-03-2009, 22:13:41
ti kalonte ajo 9 me kok poshte e te behej 666she LOL LOL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#438 ne: 30-03-2009, 22:16:32
nje mbremje te bukur

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#439 ne: 30-03-2009, 22:18:11
flm dhe per ty 1 mbremje te kendshme

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#440 ne: 30-03-2009, 22:19:53
argetim pa fund

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#441 ne: 04-04-2009, 11:01:13
Ta heq mjekren..

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#442 ne: 04-04-2009, 11:18:25
te kthehet ne identitet :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#443 ne: 04-04-2009, 13:20:13
suksese me zockat jashte forumit. :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 04-04-2009, 13:41:03
te ndreqet..:D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#445 ne: 04-04-2009, 13:44:51
Boll me ate cajin se nuk ka lene caj ne Bote me nga nepsi qe ka. LOL

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 04-04-2009, 14:44:58
deshiroj te gjithat te mirat ne jet....

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#447 ne: 04-04-2009, 19:23:52
te mbetet e embel embel cdo her si Dredheza

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 04-04-2009, 19:26:19
te pushoje neser se shume i lodh qenka

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#449 ne: 04-04-2009, 19:28:11
Te bej ca plazh... ;)

Temat e fundit