Jepni nje deshire per te mepareshmin - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 28070

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 19-04-2009, 22:49:12
te jete komplet kasko dhe full opsion. LOL LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 19-04-2009, 23:17:01
e zenshin ca endrra me vampire femra..LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 19-04-2009, 23:29:03
te jete komplet kasko dhe full opsion. LOL

te jete 4x4 se si ka hic punet mire LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 21-04-2009, 16:20:28
te jete e qeshur gjithmone..mu ashtu si ne foto.. ;) :) :engjell:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#554 ne: 21-04-2009, 16:22:03
Te mos duket aq innocent si ne foto se ehste mashtrim optik.....LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 21-04-2009, 16:23:34
Te mod duket aq frikacak se nuk eshte... LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 21-04-2009, 16:24:30
Te mos duket aq innocent si ne foto se ehste mashtrim optik.....LOL

LOL LOL..po cke ore me mua :P

ti shtohen manekinet :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#557 ne: 21-04-2009, 16:27:01
Ti shkojne fjalet nga goja te veshi i Zotit...LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#558 ne: 21-04-2009, 16:29:37
..u befte gjah..buze lumit..LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 21-04-2009, 16:30:31
te jete e qeshur gjithmone..mu ashtu si ne foto.. ;) :) :engjell:

thanks Dreamm tani e pashe  :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#560 ne: 21-04-2009, 16:31:02
Te vije  reth lumiit...LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 21-04-2009, 16:48:04
i rente ne ise nje kushkundalethke. LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 21-04-2009, 18:57:52
te rrente ne ise ne krevat 1 kushkundaledhke ty ishalla LOL LOL

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 21-04-2009, 19:08:39
Te dalte Hena e plote moj te keqen.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 21-04-2009, 19:12:40
o te faleminderit ty

te dalte ndonje fshatarke pa toke o xha milo se keto me toke jane terbu fare keto kohet e fundit

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 21-04-2009, 19:14:08
Na moj ti, zer gryken, un skam cu bej ketyre te tokes, e jo mo atyre alienkeve, jo po skam pune tjeter, te gjuaj dhe ne hapesire. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 21-04-2009, 19:16:40
e mire po te jap deshire tjeter te shkofte pleqeria me bereqet e me fshatarka rreth e rrotull e mos tu drodhte asgje as kemba e dora   :P LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#567 ne: 21-04-2009, 22:28:18
ti gjejme nje jastek per dimer dhe nje fresk per behar LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#568 ne: 28-05-2009, 15:41:03
Te kaloj nga lagja ime... :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 28-05-2009, 15:46:22
Te largohet nga lagjia ime LOL

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 28-05-2009, 15:49:38
te jete sa ma e dashur me shoqerin :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 28-05-2009, 15:54:07
t'i shkoje cdo gje mbare!  :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 28-05-2009, 16:05:58
zoti ja plotesofte deshirat dhe endrrat ju befshin realitet :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#573 ne: 28-05-2009, 16:06:22
Te largohet nga lagjia ime LOLTe me del ne lagje se mbeta rrugeve....LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#574 ne: 28-05-2009, 16:14:28
Te ec drejt veriut qe ta gjej rrugen :D

Temat e fundit