Jepni nje deshire per te mepareshmin - 23 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 25165

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 19-04-2009, 22:49:12
te jete komplet kasko dhe full opsion. LOL LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 19-04-2009, 23:17:01
e zenshin ca endrra me vampire femra..LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 19-04-2009, 23:29:03
te jete komplet kasko dhe full opsion. LOL

te jete 4x4 se si ka hic punet mire LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 21-04-2009, 16:20:28
te jete e qeshur gjithmone..mu ashtu si ne foto.. ;) :) :engjell:

 • Postime: 12234

#554 ne: 21-04-2009, 16:22:03
Te mos duket aq innocent si ne foto se ehste mashtrim optik.....LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 21-04-2009, 16:23:34
Te mod duket aq frikacak se nuk eshte... LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 21-04-2009, 16:24:30
Te mos duket aq innocent si ne foto se ehste mashtrim optik.....LOL

LOL LOL..po cke ore me mua :P

ti shtohen manekinet :P

 • Postime: 12234

#557 ne: 21-04-2009, 16:27:01
Ti shkojne fjalet nga goja te veshi i Zotit...LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#558 ne: 21-04-2009, 16:29:37
..u befte gjah..buze lumit..LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 21-04-2009, 16:30:31
te jete e qeshur gjithmone..mu ashtu si ne foto.. ;) :) :engjell:

thanks Dreamm tani e pashe  :perqafim

 • Postime: 12234

#560 ne: 21-04-2009, 16:31:02
Te vije  reth lumiit...LOL

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 21-04-2009, 16:48:04
i rente ne ise nje kushkundalethke. LOL LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 21-04-2009, 18:57:52
te rrente ne ise ne krevat 1 kushkundaledhke ty ishalla LOL LOL

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 21-04-2009, 19:08:39
Te dalte Hena e plote moj te keqen.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 21-04-2009, 19:12:40
o te faleminderit ty

te dalte ndonje fshatarke pa toke o xha milo se keto me toke jane terbu fare keto kohet e fundit

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 21-04-2009, 19:14:08
Na moj ti, zer gryken, un skam cu bej ketyre te tokes, e jo mo atyre alienkeve, jo po skam pune tjeter, te gjuaj dhe ne hapesire. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 21-04-2009, 19:16:40
e mire po te jap deshire tjeter te shkofte pleqeria me bereqet e me fshatarka rreth e rrotull e mos tu drodhte asgje as kemba e dora   :P LOL

 • Postime: 206

#567 ne: 21-04-2009, 22:28:18
ti gjejme nje jastek per dimer dhe nje fresk per behar LOL

 • Postime: 12234

#568 ne: 28-05-2009, 15:41:03
Te kaloj nga lagja ime... :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 28-05-2009, 15:46:22
Te largohet nga lagjia ime LOL

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 28-05-2009, 15:49:38
te jete sa ma e dashur me shoqerin :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 28-05-2009, 15:54:07
t'i shkoje cdo gje mbare!  :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 28-05-2009, 16:05:58
zoti ja plotesofte deshirat dhe endrrat ju befshin realitet :perqafim

 • Postime: 12234

#573 ne: 28-05-2009, 16:06:22
Te largohet nga lagjia ime LOLTe me del ne lagje se mbeta rrugeve....LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#574 ne: 28-05-2009, 16:14:28
Te ec drejt veriut qe ta gjej rrugen :D

Temat e fundit