Jepni nje deshire per te mepareshmin - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 29382

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 28-05-2009, 22:02:35
Ti ec me fushatat dhe sfidat e gjithe jetes ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 28-05-2009, 22:07:18
te behet deputet

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 28-05-2009, 22:12:22
Te perdore keto Wink-sat lart  :D :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 28-05-2009, 22:17:28
te ndez nje cigare sa me shpejt

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 28-05-2009, 22:18:48
Sapo e piva ;)

Te mos me mesoj keq  LOL :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 28-05-2009, 22:20:33
kam kete hall dhe une
 te ler duhanin

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 28-05-2009, 22:21:32
Ishalla e le sa me shpejt ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 28-05-2009, 22:22:29
ishalla do zoti

 te behet e mbare dhe te ike nga veset e keqija

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 28-05-2009, 22:24:25
 hmmmmm: skam shume vese te keqija :D

Te pije nje birre tani LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 28-05-2009, 22:25:13
nje burre te mire  :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 28-05-2009, 22:26:45
hmmmmm: skam shume vese te keqija :D

Te pije nje birre tani LOL
pse mi mendon ti qe une nuk pi birr
 te me ftoj per birre

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 28-05-2009, 22:29:00
Shejtanke aty qendro LOL :P

Cami hajde na sill nja 3 birra atehere ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#612 ne: 28-05-2009, 22:31:00
te behen gati te me presi se do tu dergoj birra te ftohta

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 28-05-2009, 22:33:36
Bujrum :P

Gezuar ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 28-05-2009, 22:38:21
gezuar

 ti bej mir bira

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#615 ne: 28-05-2009, 23:16:16
Te rritete te behet i madh i madh i madh...LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 28-05-2009, 23:20:35
as gjynahet si jap e lene mo deshire LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 28-05-2009, 23:38:44
I ka te realizuara ky LOL :P ska nevoje

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 28-05-2009, 23:39:56
ta takoj ndonje mashtrus

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 28-05-2009, 23:41:02
te mesoje si mashtrohet  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 28-05-2009, 23:42:14
Te mos takoj mashtrusa :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#621 ne: 28-05-2009, 23:50:20
te mos jete mashtruese :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 28-05-2009, 23:51:28
Te mos mashtrohet :P

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 28-05-2009, 23:55:29
deshira e ksaj eshte chorri po si ta jap  deshiren nuk e di LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 28-05-2009, 23:57:24
ahahah....mos te konfuzohet shume se skam fare deshire LOL LOL

Temat e fundit