Jepni nje deshire per te mepareshmin - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 25511

 • Postime: 12234

#675 ne: 03-07-2009, 00:32:23
Te piqet ne dege e te bjen ne goje timen...LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 03-07-2009, 00:32:24
 perq

Te mbetet keshtu si eshte  :engjell:


(per misss ishte kjo ) :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 03-07-2009, 00:35:18
 :puth  :puth


Te kete sa me shume bebe ne te ardhmen :D

 • Postime: 12234

#678 ne: 03-07-2009, 00:38:24
Te jet gruaja ime e 8-te... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 03-07-2009, 00:41:45
Burri i 15 i Miss Universit LOL

 • Postime: 206

#680 ne: 03-07-2009, 15:30:10
te pije kafe me mua te njohe kush eshte vertet kalipsoja  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 03-07-2009, 15:32:11
hahah te pije kafe e te njoh Miss-in e vertete :P

 • Postime: 206

#682 ne: 03-07-2009, 15:34:00
do doja te dija nese Misss qe njohim ketu, eshte valle e shtirur, irreale apo.....e njejta si ne realitet hmmmmm:

 • Postime: 12743

#683 ne: 03-07-2009, 15:37:15
mo e vriste mendjen kaq kjo Kalipsoja LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 03-07-2009, 15:37:43
Te gjitha nga pak :P

Te me tregoj kalipsoja si mendon? hmmmmm:

 • Postime: 206

#685 ne: 03-07-2009, 15:38:53
edhe une ashtu mendoj


te mos kerkonte shume deklarime publike kjo

 • Postime: 12743

#686 ne: 03-07-2009, 15:40:30
te ishte e qete tashi

 • Postime: 206

#687 ne: 03-07-2009, 15:44:03
te beje qejf edhe per mua ne plazh.... :perqafim

 • Postime: 12743

#688 ne: 03-07-2009, 15:47:55
do bej edhe per ty ..edhe per..ty po edhe veten se mos harroj veten

Po hajt se pastaj me vone do me beni ju karshillik...

Kesaj i uroj nerva te qeta e pare me shumice se coku ja shofim hajrin LOL LOL

 • Postime: 206

#689 ne: 03-07-2009, 15:49:04
kesaj i uroj te shohe mire llogarine bankare...se mos i fillon pushimet pa leke ne banke LOL LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 03-07-2009, 15:51:14
Nje fundjav te paharruar,..  ;)

 • Postime: 206

#691 ne: 03-07-2009, 15:52:23
nje poezi te palexuar ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 03-07-2009, 15:53:26
Nje kenge te krijuar ;)

 • Postime: 12743

#693 ne: 03-07-2009, 15:54:44
kesaj i uroj te shohe mire llogarine bankare...se mos i fillon pushimet pa leke ne banke LOL LOL LOL

i pashe i pashe mire mire jo keq...ca mungesa te vogla por jo per efekt te ndonjerit LOL

Miss-it i uroj jete te gjate dhe pershendetje andej nga brindizi LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 03-07-2009, 20:01:29
Pushime te kendshme :perqafim

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 03-07-2009, 20:28:49
pushime te kendshme :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 03-07-2009, 20:31:59
pushime te kendshme :perqafim


Flm  :perqafim

Kam shume deshira por s'mund t'ja them :D LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 03-07-2009, 20:35:58
he mo nje  gjysem thuaj LOL mbase te hapet goja LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 03-07-2009, 20:38:11
Derisa t'i mesoj kodet prit LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 03-07-2009, 20:40:06
kodi i pare shpresa e milingones LOL

Temat e fundit