Jepni nje deshire per te mepareshmin - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 29342

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 03-07-2009, 20:45:08
Kodi i dyte, po shumohen shpresat sa popullsia e milingonave  LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 03-07-2009, 23:42:25
pushime te kendshme  :D  :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 04-07-2009, 00:00:28
Falemnderit zemer :perqafim

Vere te paharueshme, per te mire e :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#703 ne: 04-07-2009, 00:02:23
Te njejten gje... :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 04-07-2009, 00:05:08
Te ngjajshmen gje :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#705 ne: 04-07-2009, 00:27:06
Te me del ne.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 04-07-2009, 00:29:50
te pije pak shellire ti dali pija LOL

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#707 ne: 05-07-2009, 20:16:45
Qe te jetoje e lumtur :) me djalin qe e deshiron :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 06-07-2009, 00:34:52
Te rritet e te rroje sa malet :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 06-07-2009, 00:39:08
Te dale faqebardhe ne provime ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 06-07-2009, 00:42:13
ta beje sa me shpejt ate udhetimin qe ka planifikuar  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 06-07-2009, 00:45:57
Te dale faqebardhe ne provime ;)

Faleminderit :)

Ketyre te dyjve pushime te kendshme meqe jemi ne prag te tyre ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 06-07-2009, 01:01:15
shkolla e vetem shkolla  ;)

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#713 ne: 06-07-2009, 02:02:02
dashuria  ;)

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 07-07-2009, 11:13:54
Suksesin, jo se nuk e ka ee,por dhe më... ;)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#715 ne: 07-07-2009, 11:42:45

Urtësi edhe më :)

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 07-07-2009, 11:46:13
Filozofine, te gjej pergjigje per shume pyetje... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 07-07-2009, 13:29:08
te heqe pocen edhe locen dhe te zbrese me kembe ne toke   :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#718 ne: 07-07-2009, 14:47:03
te heqe ato lentet ngjyre kafe LOL

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 07-07-2009, 18:40:17
te kaloje pushime te kendshme....

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 07-07-2009, 20:07:41
nje vere te magjishme  :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 07-07-2009, 20:10:44
shume njerez te dashur perreth  :perqafim

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#722 ne: 08-07-2009, 10:09:47

dashuri, ngrohtesi e lumturi ne jetë.. :)

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 08-07-2009, 11:08:55
Te shijoje keto pushime...

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 08-07-2009, 11:14:32

Te jetoj nje jetë pa brenga  :)

Temat e fundit