Jepni nje deshire per te mepareshmin - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jepni nje deshire per te mepareshmin

Jepni nje deshire per te mepareshmin

· 1134 · 28020

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 08-07-2009, 11:30:52
Ti plotesohet çdo deshire  :)

Pershendetje !

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 08-07-2009, 11:33:25
Te kaloje nje vere te mrekullueshme!

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 08-07-2009, 11:36:10
Te lumte goja Syrgjyn.

Ti behet nje masazh ne keto momente

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 14-07-2009, 02:41:55
i jap 360 deshira

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 14-07-2009, 09:47:07
i jap 7 deshira  :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 14-07-2009, 09:59:30
nje takim surprize dhe ngritje ne detyre ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 15-07-2009, 00:09:04
Vere te kendshme ne atdhe ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#732 ne: 15-07-2009, 00:15:04
ahhhhhhhhhhhhhhhhhh

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 15-07-2009, 00:19:06
Ehhhhhhhhhhhhhhh :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#734 ne: 15-07-2009, 00:20:18
Uhhhhhhhhhhhh...... .... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 15-07-2009, 00:24:50
Sdu ti jap asnje deshire hic :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#736 ne: 15-07-2009, 00:28:49
Te me bjer ne dore... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 15-07-2009, 20:05:44
te humbe ne bingo  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 15-07-2009, 22:01:02
Nje udhetim ne Kube ;)

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 20-07-2009, 15:14:44
Te mos bredh shume  :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 20-07-2009, 21:50:33
je gati te ndegjosh :D

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 20-07-2009, 21:59:50
Je gati te shohesh  :P :D

Mirmbrema te gjitheve!

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 20-07-2009, 22:02:00
mbase i hap syte chorrit

sa deshira i do :D

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 20-07-2009, 22:06:00
Nuk kam shume jo  :D

Po ti?  :D me mire po te çoj per pushime te mos lodhesh me deshirat e mija  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 20-07-2009, 22:14:43
Nje perkrahje e hidhur fsheh nje dore te dridhur  :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 20-07-2009, 22:17:43
shejtane leri poezit ketu jep deshira LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 20-07-2009, 22:20:29
Nje keshille e mire nje sjellje e mire  :D LOL LOL

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 20-07-2009, 22:36:38
Nje filozofi e mire si ben keq askujt,por nje e tepruar duket budallallek.

Ti jape gaz  :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 21-07-2009, 02:31:05
sec kam nje deshire per ty moj loca cola

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 21-07-2009, 17:53:16
Te qesh gjithmone :D  :engjell:

Temat e fundit